Реєстрація та верифікація в 1win

№14 у рейтингу
55/100
1win
1win.pro
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline

Як відкрити рахунок в БК 1win

Відразу після переходу нового користувача на сайт букмекерської контори 1win з’являється вікно реєстрації. Якщо у вашому випадку це не так, просто натисніть кнопку «Реєстрація», яка знаходиться в правому верхньому куті.

Беттору буде доступно 3 види реєстрації на 1win (щоб перемикатися між ними, вибирайте відповідну вкладку вгорі):

  1. В 1 клік. Це означає, що користувачеві досить вказати країну проживання і валюту рахунку. Логін і пароль будуть сформовані і видані автоматично. Важливо кудись записати їх, щоб не забути. Нижче ви можете ввести промокод, якщо є. Коли вкажете всі дані, натисніть кнопку «Зареєструватися» внизу.
  2. Через соціальні мережі. Можна використовувати акаунт ВКонтакте, Одноклассники і Google+, щоб створити обліковий запис. Виберіть вкладку «Соц. мережі» вгорі, натисніть на кнопку потрібного сайту, введіть там логін і пароль, підтвердіть доступ букмекерської контори до облікового запису (просто натисніть «Підтвердити» або «ОК»). Далі вкажіть промокод, якщо є, валюту і натисніть «Зареєструватися».
  3. За e-mail. В даному випадку доведеться вказувати не тільки країну проживання, а й телефон, електронну пошту та самостійно придумувати пароль. В кінці дії ті ж, що і при використанні інших способів – вибираєте валюту і тиснете кнопку внизу.

Промокод для реєстрації в 1він — 1betline.

Реєстрація

Верифікація в букмекерській конторі 1він

Навіть якщо ви зареєструвалися в 1 клік, це не означає, що вам не доведеться вводити свої дані. Відразу після реєстрації необхідно в особистому кабінеті (кнопка справа вгорі) вибрати розділ «Виведення коштів» і у вікні, ввести адресу електронної пошти та пароль. Далі натисніть «Продовжити».

Це перший крок верифікації в 1він. Другий полягає в тому, щоб в особистому кабінеті вибрати пункт «Налаштування» і ввести ім’я, дату народження і номер телефону без +380 (починаючи відразу з коду оператора).

Надалі саме ця інформація буде перевірятися за допомогою документів. Якщо те, що вказали в налаштуваннях, не буде відповідати паспорту, ID-картці, довідці про прописку, водійським правам або іншим документам, які попросить адміністрація, підтвердити особу не вийде. Введіть дані і натисніть кнопку «Зберегти».

Цих дій вже буде досить для того, щоб поповнювати рахунок і робити ставки. У деяких випадках адміністрація 1win навіть дозволяє вивести гроші, але найчастіше при першій же спробі з’являються вимоги пройти верифікацію.

Це третій етап. Як такої єдиної процедури підтвердження особи немає, в кожному окремому випадку співробітники букмекерської контори можуть діяти по-різному. Але, судячи з відгуків, в основному застосовуються такі методи:

  1. Відеоверифікація. Вам необхідно буде зв’язатися з адміністрацією за допомогою одного з месенджерів і продемонструвати в камеру документи. Також зазвичай співробітники БК задають питання про ставки, щоб потім порівняти їх з тим, що ви будете робити в обліковому записі. Наприклад, якщо під час розмови ви сказали, що зазвичай ставите на футбол, але після цього почнете ставити на хокей, це викличе підозри.
  2. Пересилання документів. У відповідь на лист адміністрації ви надішлете відскановані копії документів, які будуть запитані. Найкраще підійде паспорт.

Отримати бонус

Часто задавані питання

Чи підходить ID-карта для верифікації в 1він?
Скільки чекати результату верифікації?
Навіщо вказувати e-mail і телефон в особистому кабінеті?
Реєстрація
1win.pro
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі