Дзеркало і альтернативний доступ до 1win

№14 у рейтингу
55/100
1win
1win.pro
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline

Чому блокують БК 1win

Букмекерська контора 1win має ліцензію на Кюрасао. Отримана вона тільки влітку 2018 року. Через це в більшості країн світу її блокували. Неліцензовані БК не люблять ні в одній державі, в тому числі і в Україні. Причина проста – податки з цієї організації отримати неможливо. Всі клієнти теж не будуть відраховувати державі нічого.

Однак нещодавно ситуація змінилася у зв’язку з отриманням ліцензії і сайт став відкриватися, нехай і трохи не так, як ми звикли. Щоб зайти на ресурс букмекера, потрібно ввести в будь-якому пошуковику запит «1win». У результатах ви не побачите адресу на кшталт 1win.com. На першій сторінці буде безліч варіантів, одним із яких є дзеркало 1win.

Відвідати дзеркало

Як знайти робоче дзеркало 1він

Фактично, за допомогою описаного вище способу ви отримуєте доступ до дзеркал, тобто до того ж сайту, але через альтернативне посилання. Якщо просто відкрити 1win.com, ви будете проходити нескінченну перевірку на те, чи є ви людиною. Перевірка полягає у введенні капчі, натисканні на картинки із затребуваними предметами.

Але якщо ви введете в тому ж Google запит «1win», побачите кілька посилань на актуальні дзеркала. Якщо це не спрацює, можна звернутися до служби підтримки одним із таких способів:

  1. Напишіть на електронну пошту contact@1win.xyz.
  2. Зателефонуйте за телефоном 8 (800) 301 77 89.

Коротко опишіть ситуацію, але зазвичай співробітники букмекерської контори не особливо цікавляться обставинами і видають посилання на дзеркала всім бажаючим.

Щоб надалі уникнути необхідності пошуку альтернативних посилань, в БК передбачена закладка. Натисніть кнопку «Доступ до сайту» і перемістіть закладку на відповідну панель свого браузера. У вікні буде показано, як це відбувається, у вигляді анімації.

Блокування не страшні і тим, хто користується програмою для Windows і мобільними додатками. Вони автоматично підключаються до іншого дзеркала 1win, якщо недоступно перше.

Отримати бонус

Щоб завантажити програму для комп’ютера, натисніть кнопку «Windows Додаток» на головній сторінці сайту. Встановіть його точно так само, як будь-яку іншу програму. Додатки на смартфони та планшети можна скачати, якщо відкрити сайт БК за допомогою цього пристрою. Тоді з’явиться пропозиція завантажити ПЗ. Далі просто дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Також у 1він є сторінки в соціальних мережах. Якщо написати адміністратору, можна отримати актуальне посилання. Але краще звертатися за допомогою на e-mail.

Як обійти блокування 1win без дзеркала

Крім дзеркал, доступ можна отримати одним із таких способів:

  1. Встановіть у браузер розширення. Експерти рекомендують використовувати ВПН Marathon, SoftEther VPN, ZenMate, Ultrasurf, Hola, а також інші плагіни VPN і proxy з високим рейтингом. Працюють вони дуже просто – ви заходите на сайт як би з іншої країни. Щоб здійснити встановлення, перейдіть до магазину розширень браузера. Для кожного браузера посилання буде унікальним. Знайдіть доповнення та натисніть кнопку «Встановити». Або ж можна перейти на офіційний сайт плагіну і завантажити його звідти. Тоді на тому ж сайті будуть додаткові інструкції.
  2. Користуйтеся браузером Opera з включеним режимом Turbo. У цій програмі є вбудований VPN, який і допоможе обійти блокування.
  3. Заходьте на сайт 1win через анонімайзери. В інтернеті можна знайти безліч сайтів, які діють за одним принципом – ви вводите посилання і отримуйте до нього доступ, обходячи всі блокування. Анонімайзери в основному підключаються до проксі-серверів. Ви можете робити це і самостійно, знаходячи в налаштуваннях адреси і вказуючи їх у налаштуваннях свого з’єднання з інтернетом. Це складніше, але надійніше;
  4. Користуйтеся браузером TOR. Він більш повільний, ніж інші програми для використання інтернету, але блокування точно обійде.

Через велику кількість шахрайських, фальшивих посилань на букмекерську контору 1win, краще використовувати VPN, proxy, Opera, TOR.

Відвідати дзеркало

FAQ

Чи може незареєстрований користувач отримати посилання на дзеркало 1win?
Скільки коштує дзеркало 1він?
Перейти на сайт
1win.pro
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі