Поповнення та виплати у 1win

№14 у рейтингу
55/100
1win
1win.pro
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline

Як зробити депозит в 1win

Покрокова інструкція:

  1. Увійдіть до свого облікового запису. Натисніть кнопку «Поповнити» в правому верхньому кутку.
  2. Оберіть валюту, яку хочете використовувати. Від цього параметру залежить набір способів для поповнення. Наприклад, якщо вибрати українську гривню, можна буде використовувати тільки банківську карту, а якщо долар або євро, до цього способу додається QIWI, Bitcoin і Ethereum. Найширший вибір буде у тих, хто використовує російський рубль – все перераховане вище, а також мобільний телефон із оператором РФ, Яндекс.Деньги і гаманець Piastrix. Оберіть спосіб.
  3. Нижче вкажіть номер банківської карти, гаманця або телефону (в залежності від обраного способу) і суму. Натисніть кнопку «Поповнити».
  4. Далі ви будете перенаправлені на сторінку обраної платіжної системи. Там потрібно буде авторизуватися або ввести додаткові реквізити (термін дії та код CVV-2 у випадку з банківською картою). Наприклад, при використанні КІВІ необхідно ввести пароль від гаманця і натиснути кнопку «Продовжити».
  5. У будь-якому випадку операцію доведеться підтвердити за допомогою коду з СМС. Він прийде на номер, прив’язаний до акаунту в платіжній системі або банківського рахунку. Зробіть це, і операція буде виконана.

Щоб зробити платіж, банківська карта, гаманець або телефон повинні належати власнику облікового запису в букмекерській конторі. 1він не приймає платежі від третіх осіб. Зарахування відбувається моментально, затримки можливі лише з боку платіжної системи, яку ви використовуєте.

Отримати бонус

Виведення коштів з 1він

Щоб запросити виплату, зробіть наступне:

  1. Відкрийте меню особистого кабінету, виберіть в ньому пункт «Виведення коштів».
  2. Якщо ви не робили цього раніше, введіть свою справжню адресу електронної пошти та пароль, натисніть кнопку «Продовжити».
  3. Далі все як при поповненні рахунку – оберіть валюту, потім спосіб, введіть реквізити і суму. Замовляти виплату можна практично на ті ж самі методи, що й при поповненні, додається тільки WebMoney. В кінці натисніть кнопку «Вивести».

Якщо ви використовуєте мобільний додаток, всі фінансові операції там будуть виконуватися точно так само, як на сайті. Тільки функції будуть зосереджені в меню, яке можна відкрити натисканням кнопки вгорі. Якщо використовуєте програму для Windows, вона виглядає точно так само, як сайт, тому всі процедури виконуються згідно з інструкціями, наведеними вище.

Не обов’язково виводити кошти тим же способом, яким ви поповнювали рахунок. Однак адміністрація може зацікавитися зміною платіжної системи. Відгуки свідчать про те, що іноді через це просять пройти повторну верифікацію, але так відбувається далеко не завжди.

Перейти на сайт

Якщо сума виведення менше 5000 рублів (в інших валютах та ж сума за поточним курсом), гроші прийдуть протягом години, якщо більше, процес займе до 5 банківських днів. Якщо необхідно виконати верифікацію рахунку, цей процес займе до 30 днів.

Виводити можна тільки ті гроші, які були поставлені з коефіцієнтом мінімум 1.1. Тобто не можна просто поповнити рахунок, а потім відразу запросити ці ж гроші на виплату. В іншому випадку доведеться віддати букмекерові комісію в розмірі 15% від суми транзакції.

FAQ

Чи бере БК 1win комісії за поповнення і виведення?
Як проходить верифікація в разі запиту адміністрацією?
Способи платежів Способи платежів
Введення коштів
Виведення коштів
Сума
Час
Комісія
Сума
Час
Комісія
VISA від 10 USD до 1000 USD Миттєво 0% від 10 USD до - від 1 до 3 днів 0%MasterCard від 10 USD до 1000 USD Миттєво 0% від 10 USD до - від 1 до 3 днів 0%QIWI від 10 USD до 3900 USD Миттєво 0% від 20 USD до 200 USD від 15 хв до 24 годин 0%Bitcoin від 25 USD до 3500 USD Миттєво 0% Ethereum від 25 USD до 3500 USD Миттєво 0% WebMoney від 10 USD до - Миттєво 0% від 10 USD до - від 15 хв до 24 годин 0%
Перейти на сайт
1win.pro
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі