Ставки і лінія 1win

№14 у рейтингу
55/100
1win
1win.pro
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline

Лінія і розпис 1win

Букмекерська контора 1win дає середню лінію (20-25 позицій), приділяючи основну увагу популярним видам спорту, кіберспорту і зимовим дисциплінам. Хоча такі не особливо популярні серед бетторів види, як дартс, бадмінтон і шахи, тут теж є.

У топових дисциплінах є нижчі ліги, товариські ігри, змагання серед молоді і навіть іноді аматорські турніри. Наприклад, якщо взяти розділ «Футбол» і відкрити підрозділ «Англія», можна бачити АПЛ, Чемпіоншіп, Лігу 1, Лігу 2 і регіональні чемпіонати. Але навіть якщо взяти футбол в Білорусі, там буде Прем’єр-Ліга, Вища ліга серед дублерів, Перша і Друга Ліга, а також національний кубок.

Розпис в ТОП-лігах налічує до 300 ставок, найчастіше 150. Лише зрідка, наприклад, в фіналі Чемпіонату Світу чи Європи, цей показник може скласти 450. Це не дуже багато і 1він явно є до чого прагнути. У розписі є парі на стандартні і додаткові показники. Наприклад, якщо брати футбольний матч, це будуть парі на картки, видалення, кутові (тотали, фори, перемога), тотали, фори голів, подвійний шанс, точний рахунок, показники гостей і господарів.

Зробити ставку

Велика увага приділяється кіберспорту і віртуальному спорту. 1win дозволяє ставити на Counter-Strike, League of Legends, Dota 2, Overwatch, Rainbow Six, King of Glory і інші популярні ігри. Є навіть безліч ліг по FIFA. Це різні підрозділи eSports Battle, Cyberleague Pro Series, eLiga, CyberStars. Є також NBA Cyber ​​League (баскетбол). Вибір турнірів непоганий, якщо порівнювати з іншими букмекерськими конторами. Наприклад, якщо вибрати Counter-Strike GO, в 1він дається 10-12 турнірів, в провідних кіберспортивних БК в той же час до 15, але в більшості звичайних компаній – 5-10. Розпис теж не гірше, ніж у провідних букмекерів. У тому ж CS є тотал карт, точний рахунок, тотал раундів, фора, переможець по кожній карті.

Вибір ігор в розділі «Vsport» (перейти можна за допомогою панелі зверху) теж дуже непоганий. Тут є кілька видів футболу, скачок, теніс і мотогонки. Примітно, що в деяких іграх не дається готовий список матчів. Замість цього користувач може сформувати його самостійно. Наприклад, в грі Instant Football можна вибрати будь-які дві команди. Система автоматично сформує розпис, що складається з основного результату, тоталу і точного рахунку. При цьому ви побачите статистику попередніх виступів обраних команд в інших віртуальних поєдинках.

Довгострокових ставок, парі на турніри, які почнуться через кілька років, спеціальних пропозицій (на культуру, нагороди, вакцини, погоду) не передбачено.

Отримати бонус

Лайв ставки в 1він

Вибір лайв ставок і розпис такі ж, як в прематчі. Є ті ж види спорту, загальна їхня кількість дорівнює 20-25. Завжди доступні якісь кіберспортині матчі або віртуальний спорт.

Трансляцій та інфографіки немає, є тільки статистика і результати. Але цей розділ опрацьовано якісно. У ньому можна знайти інформацію про кожного спортсмена, команду, очні поєдинки майбутніх суперників, таблиці, останні зустрічі, навіть про суддів і стадіони / майданчики.

Коефіцієнти і маржа

Маржа не надто відрізняється від середніх показників на ринку. Наприклад, на футбол цей показник становить 3-5%, на хокей, баскетбол та інші топові дисципліни – 7-11%. Якщо брати менш популярні види спорту, там відсоток букмекера може досягати 12%, іноді і вище.

Але все залежить від конкретної події. Бувають ситуації, коли контора не ​​бере практично нічого собі, тобто маржа становить 2-3%. У лайв на всі події маржа дорівнює 8-9%. Це непоганий показник, адже інші контори беруть значно більше. Якщо брати дві рівнозначних події, коефіцієнт на них буде дорівнює 1.9.

Перейти на сайт

Найбільш високі котирування 1win дає на топові види спорту і матчі. Це робиться, щоб залучити нових клієнтів, адже на непопулярні ринки найчастіше ставлять тільки професіонали. У той же час відмінність невелика. Якщо взяти коефіцієнти 1win на фінал Кубка Стенлі і коефіцієнти інших БК, різниця буде становити не більше 5% на користь 1він.

ФутболФутбол
БаскетболБаскетбол
ХокейХокей
ТенісТеніс
Середня маржа
Маржа
7.5%
10%
8.5%
8.5%
8.625%
Перейти на сайт
1win.pro
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі