Додатки 1win

№14 у рейтингу
55/100
1win
1win.pro
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline

Офшорна букмекерська контора 1win.com повноцінно запустила свій онлайн-ресурс у 2018 році. Офіційний сайт орієнтується в основному на аудиторію користувачів із пострадянських республік.

У деяких країнах діяльність букмекера знаходиться під забороною. Для зручного і швидкого обходу блокування наглядових органів компанія запустила додаток 1win для Android та iOS. Крім того, випущені і десктопні програми-клієнти для різних операційних систем. Розберемося, де і як завантажити 1він на телефон.

Як завантажити 1win на Android

Додаток 1win на Андроїд дозволяє позбавитися від будь-яких проблем із блокуваннями і доступом до цієї популярної букмекерської контори. Щоб завантажити 1він дотримуйтесь такої простої покрокової інструкції:

 • відкрийте браузер на смартфоні;
 • перейдіть на мобільну версію порталу 1win.com (за необхідності використовуйте дзеркало, якщо за прямою адресою не виходить потрапити на офіційний сайт);
 • у верхній частині стартової сторінки натисніть на банер, що пропонує встановити програму букмекера для операційної системи Android;
 • з діалогового вікна перейдіть у налаштування безпеки пристрою і дайте дозвіл на скачування продуктів із невідомих джерел);
 • дочекайтеся завантаження apk-файлу і натисніть на “Встановити”, коли вона з’явиться.

Важливо завантажувати apk-файл тільки з офіційного порталу самого букмекера. Не користуйтеся пропозиціями зі сторонніх ресурсів, щоб не завантажити фішингові програми, небезпечні для вашого пристрою і збережених персональних даних. Якщо ж встановлювати додаток прямо з сайту БК 1він, то його безпеку буде гарантовано.

Як завантажити 1win на iOS

Із самостійним пошуком додатку 1win для iOS в каталозі App Store можуть виникнути проблеми. Букмекер періодично змінює свої сторінки через офшорної ліцензії.

Для початку зайдіть із Айфону на мобільну версію сайту. У ній перейдіть в розділ додатків і виберіть варіант для операційної системи iOS. Вже звідти за запропонованим посиланням ви потрапите прямо на діючу сторінку каталогу, де вдасться у штатному режимі завантажити додаток 1win на Айфон.

Програма не займає багато місця на мобільному пристрої (близько 20 Мб) і відрізняється лояльними системними вимогами (версія операційної системи від 9.0).

Додаток цієї беттінг-компанії безпечний для мобільного гаджету і працює швидко, без технічних збоїв. Не забудьте включити опцію автоматичного оновлення, щоб завжди користуватися новітньою версією ПЗ від БК 1він.

Огляд функціональних можливостей

Софт від 1win являє собою повнофункціональний ігровий простір, у якому можна:

 1. Створити новий акаунт, який буде діяти і для офіційного сайту, і для його мобільної версії.
 2. Переказувати гроші на ігровий рахунок і в зворотному напрямку. Підтримуються способи здійснення транзакцій, що діють у різних країнах світу.
 3. Брати участь у щедрій програмі лояльності від даного букмекера. Вона включає вітальний бонус і спеціальні акції для постійних клієнтів.
 4. Укладати ставки в прематчі і лайві. Велика кількість спортивних подій в лінії і деталізований розпис забезпечує можливість якісного беттінгу.
 5. Ігри в казино, на слотах і в покер-румі.
 6. Звертатися за допомогою до служби підтримки БК.

Мобільний клієнт 1він забезпечує всі необхідні можливості для щоденного беттінгу і гемблінгу.

Версії та додатки Версії та додатки
Mobile
Android
iOS
Реєстрація
True
True
True
Поповнення та виплати
True
True
True
Трансляції
True
True
True
Онлайн чат
True
True
True
Перейти на сайт
1win.pro
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі