Особистий кабінет 1win

№14 у рейтингу
55/100
1win
1win.pro
Приймає гравців з України Приймає гравців з України
На сайті немає представника букмекера На сайті немає представника букмекера
Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline Бонус 500% до 27500 гривень по промокоду 1betline

Вхід в обліковий запис 1win

Для цього спочатку потрібно натиснути кнопку «Увійти» (знаходиться справа вгорі). У вікні введіть адресу електронної пошти (або телефон) і пароль. Натисніть «Увійти». Якщо ви реєструвалися за допомогою облікового запису в соціальній мережі, натисніть на її значок і введіть логін з паролем від неї.

Якщо ви реєструвалися в 1 клік, адресу електронної пошти потрібно вводити не свою особисту, а ту, яка видана системою автоматично.

Перейти на сайт

Функціональні можливості особистого кабінету 1він

Після авторизації в правому верхньому куті ви побачите кнопку «Поповнити», яка дозволяє зробити депозит. Зліва від неї вказується номер рахунку і поточний баланс. При наведенні курсора на стан балансу з’являється панель, де відображаються інші рахунки (в інших валютах).

Клієнт може конвертувати гроші з однієї валюти в іншу, користуючись 1він як обмінним пунктом. Якщо натиснути на кнопку властивостей (три точки праворуч від значення), з’являється можливість зробити цю валюту основною, вивести гроші і поповнити рахунок.

Якщо навести курсор миші на номер рахунку, з’явиться меню функцій (в мобільній версії на панелі вгорі є кнопка меню, по якій потрібно тапнути), де можна побачити наступне:

  1. Ваучер. Тут так називається промокод, але суть та ж – можна знайти в інтернеті, на сайтах партнерів БК код, який дозволяє отримати гроші на рахунок. Зверніть увагу, що у більшості ваучерів є умови відіграшу. Тобто щоб використовувати бонусні кошти для ставок, потрібно їх відіграти;
  2. Виведення коштів. Щоб запросити виплату, буде потрібно ввести адресу електронної пошти, суму та реквізити;
  3. Переказ. Кожен беттор може зробити переказ іншому клієнту букмекерської контори 1він. Для цього потрібно знати e-mail або знати id акаунту одержувача. Іноді адміністрація може вимагати додаткову інформацію про переказ – ким вам доводиться той, кому переказуються гроші, з якою метою, звідки ви його знаєте;
  4. Історія ставок. Відображаються всі зроблені ставки, в тому числі і ті, що ще не розраховані. Клієнт може бачити деталі (події в купоні), суму, дату і результат (виграш, програш, повернення);
  5. Налаштування. На цій сторінці користувач повинен вказати своє справжнє ім’я, дату народження і номер телефону. Ці дані будуть перевірені шляхом верифікації;
  6. Деталізація. Історія всіх фінансових операцій.

Отримати бонус

Проблеми із входом в 1win

У БК 1він передбачена система відновлення пароля. Щоб скористатися нею, натисніть «Увійти» точно так само, як для авторизації, а потім праворуч від поля для введення пароля клікніть кнопку «Забули?». Вкажіть свою адресу електронної пошти, натисніть кнопку «Відправити». Туди буде надіслане посилання для відновлення особистого кабінету 1win.

Однак, якщо ви не прив’язували свій особистий e-mail до акаунту в БК, відновити пароль не вийде. В такому випадку звертайтеся за допомогою до служби підтримки.

Для довідки: прив’язка адреси електронної пошти відбувається або при реєстрації (якщо вибрати спосіб «За e-mail»), або вже після – новий користувач повинен відкрити в меню особистого кабінету пункт «Виведення коштів». Система не дасть йому запросити виплату відразу ж, замість цього йому потрібно буде ввести електронну пошту і пароль. Таким чином і станеться прив’язка.

Відвідати дзеркало

Часто задавані питання

Як змінити пароль в 1win?
Чи можна увійти в 1він за допомогою номера рахунку (ID)?
Перейти на сайт
1win.pro
Автор оглядуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор огляду
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі