Правовласникам

Сайт Betline.com.ua – це інформаційний портал, який знаходиться в загальному доступі в мережі інтернет. Вся інформація, яка на ньому публікується, відповідає нормам закону.

Адміністрація порталу покладає на себе відповідальність тільки за ті матеріали, на які поширюється її право авторства. Інформація, яка публікується під ім’ям конкретного автора, не входить в поле відповідальності керівництва даного ресурсу. У цьому випадку вся відповідальність переноситься виключно на конкретного автора, який розмістив цей матеріал.

Тексти, що надійшли на сайт Betline.com.ua, адміністрація перевіряє виключно на відповідність нормам закону. Юристи компанії не перевіряють матеріали на факт порушення авторського права. В даному випадку вся відповідальність повністю лягає на людину, яка публікує матеріал.

У той же час якщо ви, як правовласник, виявили факт порушення вашого права на той чи інший матеріал, ви завжди можете звернутися до адміністрації ресурсу для врегулювання ситуації.

Щоб звернутися до адміністрації, третя особа має володіти такими правами:

  • право на відтворення і доведення до відома;
  • правом на публікацію.

Надіслати відповідний запит можна на контактну адресу електронної пошти. Звернення, при наявності всіх необхідних аргументів і документальних підтверджень авторського права, буде розглянуто протягом 5 робочих днів. При цьому юристи компанії Betline.com.ua будуть керуватися виключно діючими нормами законодавства.

Кожен запит повинен містити таку інформацію:

  1. Повні відомості про продукт, щодо якої було виявлено факт порушення.
  2. Документи, що підтверджують наявність авторського права.
  3. Дані про себе як про правовласників – особисті і контактні дані, інформацію про ліцензії на проведення того чи іншого виду діяльності.
  4. Претензійні дані, в яких обов’язково повинна міститися посилання, що підтверджує факт порушення.

Крім того, потрібно вказати дані про конкретну особу, яка направляє запит, – її прізвище та ім’я, контакти. Якщо скарга надходить від третьої особи, то в пакет документів повинна бути включена довіреність.

Всі документи повинні бути надані в електронному вигляді разом із запитом. Однак при необхідності адміністрація може запросити їх оригінали або завірені копії для підтвердження автентичності.