Бонуси (13)

Топ-бонуси
3900 ₴
ПромокодbetlineСкопіювати промокод
Програма лояльності «Марафон клуб»
ПромокодКод не потрібен
Інші бонуси
Букмекер
Бонус
Промокод
9000 UAH
Код не потрібен
200 EUR
Код не потрібен
3000 UAH
Код не потрібен
3000 UAH
Код не потрібен
2500 UAH
Код не потрібен
3000 UAH
Код не потрібен
10000 UAH
Код не потрібен
120 EUR
Код не потрібен

Бонуси букмекерських контор

Кількість беттінг компаній істотно зросла за останні роки. Це тягне за собою збільшення конкуренції в боротьбі за гравців. Чималу роль в залученні нових користувачів грають бонуси букмекерських контор. Також бонусні програми та акції допомагають букмекерам утримувати вже зареєстрованих клієнтів.

Бонуси букмекерських контор

Бонуси БК – це спеціальні пропозиції від букмекерів гравцям, в результаті яких останні отримують додаткові кошти на свій ігровий рахунок. Для цього потрібно виконати умови, які передбачені в бонусній програмі. Наприклад, зареєструватися на сайті, внести депозит певного розміру або зробити ставок на зазначену суму.

Існують два основних види бонусів БК:

  • Бонуси для нових гравців. На ці бонуси можуть розраховувати тільки ті беттори, які вперше реєструються на сайті конкретної букмекерської контори. Такі бонуси, в свою чергу, теж бувають різними. Зокрема, найбільш поширені варіанти – бонус на перший депозит і вітальний бонус за реєстрацію;
  • Бонуси для діючих клієнтів – пропозиції, якими можуть скористатися всі гравці. Це можуть бути бонуси за успішну серію ставок або зроблені ставки на конкретний турнір, збільшення коефіцієнтів при дотриманні певних умов, бонуси за поповнення рахунку і т.д .;

Також важливо відзначити, що безкоштовні бонуси в букмекерських конторах, частіше за все, необхідно відігравати – робити ставки з регламентованими коефіцієнтами. Умови відіграшу обов’язково вказуються при отриманні бонусу.

Букмекерські контори з бонусом

Портал Betline.com.ua стежить за актуальними пропозиціями з боку українських, європейських, американських і азіатських БК. Всі вони зосереджені в розділі «Бонуси». Біля кожної букмекерської контори вказано розмір бонусу і промокод, якщо він потрібен для отримання винагороди.

Кращі бонуси букмекерів винесені в блок «Топ-бонуси». Сюди потрапили беттінг компанії з великими бонусами і лояльними умовами відіграшу. У блоці «Інші бонуси» можуть бути більші за розміром пропозиції, але з дещо гіршими вимогами для відіграшу.

Ресурс Betline.com.ua оперативно розміщує актуальну інформацію про те, в яких букмекерських конторах дають бонуси і на яких умовах. Для деяких з них передбачені промокоди. Вони дозволять отримати покращений бонус, якщо використовувати даний код при реєстрації або поповненні рахунку.