Помилки новачків в ставках на спорт

Корисні статті
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Здавалося б, що може бути складного в ставках на спорт? Просто вибираєш матч улюбленої команди, ставиш на її перемогу і радієш успіху по закінченню матчу. Адже і команда виграла, і ти заробив гроші.

Це одна з найпоширеніших помилок в ставках на спорт серед новачків – укладати парі на матчі команд або спортсменів, за яких вони вболівають. А також сподіватися, що беттінг може принести серйозні виграші. Але є й інші помилки, які супроводжують бетторів-початківців. Поговоримо про них докладніше.

Ставки без аналізу подій

Часто новачки занадто легковажно ставляться до беттінгу. Вони покладаються тільки на свою любов до спорту і вважають, що цього достатньо для переможних ставок. Але укладати парі з букмекером слід лише після ретельного аналізу події.

Ви повинні мати повне уявлення про те, в якому стані команда або спортсмен виходять на гру, які фактори можуть перешкодити або допомогти їм добитися добрих результатів. Адже на результат поєдинку впливає погода, турнірна мотивація, наявність травм, місце проведення зустрічі та інші фактори. Причому попередній аналіз актуальний і для ставок прематч, і для лайв-беттінга.

Експреси з великими коефіцієнтами

Багато букмекерів всіляко стимулюють гравців складати експреси з високими коефіцієнтами, часто публікуючи новини про великі виграші клієнтів. Тобто показують, що навіть при маленькому розмірі ставки можна багато заробити.

Часто початківці так і роблять, складаючи експреси з «вірняків» з котируваннями до 1.20 і загальним коефіцієнтом більше 10. Але такі «паровози» доїжджають до переможного фінішу дуже рідко. Професійні гравці зазвичай складають експреси з 2-3 події з коефіцієнтами від 1.50 і вище.

Ставки по низьким котируванням

Поширена помилка серед початківців – ставити на події з низькими коефіцієнтами. Новачки укладають парі на події з коефіцієнтами 1.05-1.20 з упевненістю, що вже в цьому матчі все зрозуміло і така ставка не може програти. Але в будь-якому виді спорту фактор випадковості досить великий і фаворит може потерпіти поразки.

При цьому необхідно робити не менше 9 успішних ставок з 10, щоб залишатися хоча б в невеликому плюсі. Тобто така тактика на довгій дистанції безглузда. Ви втратите багато часу, нервів і, швидше за все, грошей теж.

Ставки у одного букмекера

Бажано не обмежувати себе у ставках на сайті однієї букмекерської компанії. Виберіть 3-4 контори, що пропонують непоганий розпис подій і хороші коефіцієнти. Адже у різних букмекерів лінія може формуватися по-різному, відповідно вам буде простіше зробити ставку по найбільш вигідному коефіцієнту.

Ставки на маловідомі чемпіонати

Одне з головних правил в беттінгу – ставити на те, в чому добре розбираєшся. Початківці навряд чи добре знайомі з чемпіонатом Ботсвани з футболу, наприклад. Тому ставки на такі турніри краще не робити.

Або спочатку стежте за цими змаганнями якийсь час, познайомтеся з їх учасниками, дізнайтеся сильні і слабкі сторони кожного, а потім вже робіть ставки. Така підготовка зробить вас компетентним фахівцем.

Невміння керувати банком

Найсерйозніша помилка в ставках в букмекерських конторах. Професійні гравці зазвичай ставлять не більше 5% свого банку на одну подію. Тобто, якщо у вас на рахунку 10 тисяч гривень, не рекомендується виділяти на одну ставку більше 500 UAH.

На жаль, новачки часто ігнорують це і ставлять половину, а то й усі гроші одразу. Гра ва-банк неминуче призводить до повного провалу. Та й при ставках розміром більше 5-10% є великий ризик програшу на дистанції. Адже будь-який беттор рано чи пізно стикається з великим просіданням банку, коли багато ставок поспіль не проходять.

Азарт і емоції без контролю

Це вже навіть не помилки, а психологічні особливості гравців БК. Деякі беттори легко справляються зі своїми емоціями і не піддаються азарту. Іншим потрібно дуже багато зусиль, щоб не спробувати відразу ж відігратися після прикро програної ставки. Якщо ви відноситеся до другого типу людей, можливо, вам краще взагалі не ставити на реальні гроші.

Очікування від гри в букмекерській конторі

Деякі клієнти букмекерів мають свідомо помилкове очікування від спортивних ставок. Частина гравців переконана, що беттінг здатний принести великі прибутки і може повністю замінити роботу. На практиці досягти такого результату практично неможливо.

Краще розглядати ставки як розвагу і хобі. Не варто робити депозит на суму, яку вам не шкода програти. Адже не факт, що ви належите до числа тих кількох відсотків людей, які дійсно можуть вигравати на букмекерських парі.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі