Арбітражні ставки для чайників. Що таке вилки і як ними користуватися

Корисні статті
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Ніхто не любить втрачати гроші. Особливо гравці букмекерських контор. Якщо ви хочете знайти безпрограшну стратегію ставок, то єдиним варіантом є вилки.

Термін “Вилки” є сленговим. Він прижився серед гравців з України та сусідніх країн. На заході ж частіше використовується варіант “Арбітражні ставки”.

Незалежно від того, новачок ви або профі, поняття “Вилки” має бути вам знайомим. У цій статті ми розберемо переваги і недоліки системи, розповімо як і де її використовувати.

Зробити ставку

Що таке вилки в ставках?

Букмекерські контори мають різні думки щодо одних і тих же результатів. Якщо їх думка відрізняється, це безпосередньо відображається на коефіцієнтах. За рахунок різниці в котируваннях і працює стратегія ставок на вилки.

Арбітражні ставки мають працюють так: беттор розміщує кілька парі на всі можливі вибори події з такими коефіцієнтами, які дозволять отримати прибуток незалежно від кінцевого результату. Це можна реалізувати в разі, якщо користувач буде робити ставки в різних букмекерських конторах.

Як працюють арбітражні ставки

Щоб зрозуміти принцип функціонування букмекерських вилок, пропонуємо поглянути на простий приклад.

Ситуація: Новак Джокович зіграє проти Роджера Федерера в рамках чергового турніру ATP. БК Marathonbet пропонує коефіцієнт 1,31 на результат “Тотал сетів більше 2,5”. А в Pinnacle котирування на “ТМ 2,5” дорівнює 4,41.

Припустимо, у гравця є 100 $. При правильному розподілі коштів з цієї ситуації можна витягти гарантований прибуток. Потрібно зробити наступне:

 1. Поставити 77,1$ на 1,31 в Марафон. Якщо цей результат зіграє, беттор отримає 101 USD.
 2. Поставити 22,9$ на 4,41 в Піннакл. При виграші цієї ставки користувач запрацює 100,9.

В обох випадках виграш зі ставки покриває початкові вкладення.

Описаний вище приклад показує прибутковість 1%. Ви можете легко знайти безкоштовні вилки з прибутковістю 1 відсоток в інтернеті. Якщо бажаєте знайти арбітражну ставку з більш високою прибутковістю, потрібно скористатися платними підписками (швидко) або спробувати визначити вилки самостійно (довго).

Вилки в букмекерських конторах бувають різних видів. Найбільш поширені – з двома і трьома плечима. Плечем називають кількість випадків, на які потрібно поставити. Приклад з тоталом сетів в тенісі – це вилка з 2 плечима. У футболі найчастіше зустрічаються вилки з трьома плечима (П1, Х та П2). Розглянемо чергову модель вилки на прикладі футбольного матчу.

Ситуація: “Манчестер Сіті” зустрічається з “Челсі”. Bet365 пропонує 1,95 на перемогу господарів. Найбільш вигідний коефіцієнт на нічию дає Betfair – 4,20. Найкраще котирування на виграш “синіх” знайдено в 1xBet (5,55).

При наявності 100 доларів США розподіл грошей має бути наступним:

 • 55,08$ на “Манчестер Сіті” (55,08$ * 1,95 = 107,4$);
 • 25,57$ на нічию (25,57$ * 4,20 = 107,3 ​$);
 • 19,35$ на перемогу “Челсі” (19,35$ * 5,55 = 107,3$).

У цьому випадку прибутковість вилки варіюється між 7,3% і 7,4%, що виглядає більш привабливо, у порівнянні з попереднім прикладом. Але, в свою чергу, цю арбітражну ставку складніше втілити в реальність. Тут задіюються три букмекерські контори замість двох в минулому ситуації.

Як розрахувати вилку

Найпростіше це зробити за допомогою безкоштовного калькулятора вилок. Він знаходиться на нашому сайті.

Виберіть кількість випадків – 2 або 3. Вкажіть коефіцієнт кожного плеча і загальний банк. Система автоматично підрахує, скільки потрібно поставити, а також покаже відсоток прибутку.

Якщо ви хочете навчитися розраховувати арбітражні ситуації в ставках на спорт без калькуляторів, скористайтеся формулою (1/К)*100. Скорочення “К” – це коефіцієнт результату. Потім підсумуйте отримані значення. Якщо вони разом менше 100, значить вилка дохідна.

Отримати бонус

Чим ризикує гравець?

Незважаючи на те, що стратегія вилок виключає програш, вона має певні ризики. Їх можна класифікувати на дві категорії – операційні та букмекерські.

Операційні ризики так чи інакше пов’язані з помилками з боку беттора. Гравець може неправильно розрахувати розмір ставки, або допуститися помилки при розміщенні парі в БК. Наприклад, замість 55$ в купоні написати 5$ і розмістити парі.

Букмекерські ризики – це максимальний ліміт ставки, зміна коефіцієнта або умови гри в конкретній компанії. Розберемо ці аспекти по черзі:

 1. Максимальний ліміт. Кожен букмекер встановлює верхній ліміт ставок. Він залежить від гравця і змагання. Чим успішніше беттор, тим менше максимальний ліміт. Чим нижче популярність турніру, тим нижче максимальна величина парі. Регулярно перевіряйте ліміти. Може бути таке, що ви зробите першу ставку, а другу розмістити не вийде із-за обмежень.
 2. Зміна котирувань. Зазвичай вилка “живе” в районі 30 хвилин. Потім коефіцієнти коригуються і більше не дозволяють зробити арбітражну ставку. Тому вилочники повинні максимально швидко реагувати на перспективні ситуації.
 3. Умови гри в БК. Теоретично арбітражні ставки нічого не порушують. Але букмекери дуже недолюблюють вилочників. Тому левова частка беттінг-компаній недружелюбно ставиться до прихильників вилок. До них застосовуються санкції, аж до блокування облікового запису. Але їх можна легко уникнути. Як – дізнаєтеся далі.

Ставки на вилки: основні заходи обережності

У багатьох букмекерських компаніях є спеціально відведений штаб працівників (без урахування ПО), які займаються виявленням вилочників. У кращому випадку їм швидко ріжуть максимуми, в гіршому – блокують рахунки.

Однак є прості, перевірені часом способи збільшення терміну життя аккаунта в букмекерській конторі. Ось вони:

 • Варіативність ставок. Розміщуйте різні парі. Погодьтеся, це буде підозрілим, якщо ви ставите кілька разів на місяць на різні події з абсолютно різними котируваннями. Час від часу ставте на популярні події, особливо експреси. Так БК вважатиме вас за середньостатистичного беттора;
 • Використовуйте заокруглені суми. У прикладі вилки на футбол ви бачили, як ми ставили 55,08 доларів на перемогу манчестерського клубу. Це нетипове для більшості бетторів значення. Будь-який інший гравець (тільки не вилочник) поставив би тут рівно 55$ або хоча б 55,10$. Не ставте “підозрілі” суми і частіше заокруглюйте значення;
 • Не виводьте гроші занадто часто. Якщо ви виграли велику суму в конкретній БК, не поспішайте відразу ж запитувати виплату. Професіонали радять дати цим коштам “відлежатися”;
 • Навмисно програвайте. Якщо у вас тривала серія перемог в одній букмекерській конторі, зробіть кілька невеликих свідомо програшних ставок. Знову ж таки, краще підійдуть експреси. Ви втратите трохи грошей, що обов’язково сподобається букмекерові.

Кращі букмекери для ставок на вилки

Існують компанії, які позитивно ставляться до вилочників. Найбільш відома з них – Pinnacle. У цій БК ви можете ставити так, як вам зручно. Дотримуватися вищеописаних рекомендацій необов’язково. Також можна робити безпечні арбітражні ставки на біржах, таких як Betfair.

Ще кілька букмекерів, в яких потрібно діяти обережно (з урахуванням рекомендацій з попереднього розділу):

 • Marathonbet;
 • Bet365;
 • William Hill;
 • Paddy Power (не приймає гравців з України).

Зробити ставку

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі