Тоталізатор букмекерської контори Mostbet

Тоталізатор
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

У букмекерській конторі Mostbet є класичний тоталізатор – необхідно вгадати результати 15 матчів. За це можна отримати частину від призового фонду, що складається з суми ставок всіх учасників за вирахуванням відсотка букмекера. В перспективі виходить досить непогана сума.

Перейти на сайт

Тоталізатор Mostbet – правила і умови

Правила тото Мостбет класичні – спочатку необхідно вибрати результати 15 подій в тиражі. У даній букмекерській конторі новий тираж виходить щотижня. Але ви можете скільки завгодно разів поставити на один і той же купон. Залежно від кількості вгаданих результатів ви отримаєте винагороду.

Принцип простий – чим менше людей вгадає стільки ж варіантів, скільки і ви, тим більше грошей ви отримаєте. Призовий фонд складається із загальної суми ставок всіх гравців мінус 10%, які бере собі букмекер за послуги. Наприклад, всі беттори поставили 1000 доларів, 10-ту частину від цього візьме собі Мостбет, тобто 100 доларів в даному прикладі. До слова, загальна сума ставок без вирахування відсотка БК називається пулом.

Вгадати потрібно як мінімум 9 результатів. Розподіл призового фонду відбувається наступним чином:

  • всім, хто зробить 15 вірних прогнозів, надається 10%, але ці гравці також беруть участь в розподілі суми, яка належить тим, хто вгадав меншу кількість випадків;
  • за 14, 13, 12 і 11 належить 10%;
  • за 10 вірних прогнозів – 18%;
  • за 9 – 32%.

Дуже важливо розуміти те, що гравці беруть участь в розподілі призового фонду своєї категорії, а також всіх категорій, які йдуть нижче. Наприклад, якщо ви вірно вгадаєте 11 подій, ви будете брати участь в розподілі призового фонду для тих, хто зробив 11, а також 10 і 9 вірних прогнозів. Тобто найвигідніше вгадати 15 результатів. Тоді ви отримаєте частину від призового фонду всіх 7 категорій.

Як зрозуміти, скільки саме ви виграєте? Сума виграшу залежить від суми ставки – чим більше перша, тим більша друга. Винагорода розраховується як сума виплати на 1 грошову одиницю. Наприклад, 10 вірних ставок зробили 80 гравців, загальна сума їх парі склала 1000 доларів. Значить, щоб отримати виплату на 1 одиницю валюти, потрібно 1000 поділити на 80, це буде 1000/80 = 12.5. Якщо особисто ви поставили 10 доларів, ви отримаєте 12.5*10=125 USD.

Припустимо, 9 вірних прогнозів зуміло зробити 150 бетторів (з урахуванням тих 80, що вгадали 10 випадків), і загальна сума їх ставок (з урахуванням ваших 10 доларів) склала 2000. У даному випадку вийде, що сума виплати на 1 долар складе 2000/150=13.3. При своїй ставці в 10$ ви отримаєте ще 13.3*10=133 долари. Таким чином, ваш загальний виграш складе 125+133=258 одиниць американської валюти.

Але в правилах сказано, що помітивши підозрілі операції, акаунт можуть заблокувати без пояснення причин. Такими в Мостбет вважаються мультиакаунтинг (ситуація, коли людина створює кілька облікових записів), вилкування, тощо. Ці порушення є протизаконними в усіх букмекерських конторах світу. Так що стежте за тим, щоб ви заходили з однієї IP-адреси, не створювали кілька акаунтів (якщо втратили доступ, відновлюйте пароль) і не викликали підозр у адміністрації. Також варто пам’ятати, що якщо одна з подій не відбулися, розіграш вважається недійсним.

Як зробити ставку на тоталізаторі

Щоб зробити ставку на тоталізатор Мостбет, виконайте наступні дії:

  1. Зареєструйтеся і увійдіть в свій аккаунт на сайті букмекерської контори.
  2. Натисніть кнопку «Ще» на панелі вгорі (вона знаходиться праворуч). У меню виберіть пункт «Тото».
  3. Виберіть результат кожної події – натискайте кнопку «П1», «П2» або «Х», тобто перемога першої, другої команди та нічия відповідно. Відсотки на кожній такій кнопці показують, скільки інших користувачів вибрали даний варіант. Наприклад, якщо на кнопці «П1» написано 56%, значить, саме таку кількість від загальної маси учасників розіграшу тиражу поставили на перемогу першої команди. Решта 44% вибрали «П2» або нічию.
  4. Введіть суму в купоні справа і натисніть кнопку «Зробити ставку».

Зверніть увагу, що тут можна вибрати кілька варіантів результатів однієї і тієї ж події. Але тоді буде не 1, а більше варіантів заповнення тиражу. Коли ви будете вводити суму, вона буде поставлена ​​на всі варіанти. Наприклад, ви вибрали 3 результати однієї з 15 подій. Отже, у вас будуть 3 варіанти заповнення тиражу. Коли ви введете, наприклад, 50 євро, то поставите 150 – по 50 на кожен з трьох варіантів.

Зробити ставку

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі