Тоталізатор букмекерської контори Melbet

Тоталізатор
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція сайту Betline.com.ua
Редакція сайту Betline.com.ua
Автор матеріалу

Тоталізатор Мелбет – відмінний спосіб урізноманітнити проведення часу в цій букмекерській конторі. Якщо вам набридли ставки на спорт в своєму класичному прояві, можна спробувати ставити в іншому, а для деяких гравців і зовсім новому форматі. Далі докладно розповімо, скільки тото є на сайті melbet.com, а також покажемо, як в них грати.

Перейти на сайт

Тоталізатор Melbet – правила та умови

Для того щоб відкрити тото, перейдіть на офіційний сайт букмекерської контори і виберіть розділ «Ще». Усередині ви знайдете кнопку «ТОТО», яка і приведе вас до тоталізатора. На відміну від багатьох інших букмекерів, Мелбет пропонує відразу кілька різновидів тото:

  • П’ятнашка. Класичний тоталізатор. Складається з 15 подій, переважно футбольних. Але можуть зустрічатися матчі з інших спортивних дисциплін;
  • Точний рахунок. Тут вас чекають вісім футбольних матчів, в яких потрібно спрогнозувати точний рахунок;
  • Футбол. Тираж, який повністю складається з футбольних ігор. Налічує 14 подій;
  • Хокей. П’ять хокейних поєдинків;
  • Баскетбол. Складається з дев’яти баскетбольних ігор;
  • Кібер-футбол. Цей тоталізатор включає 15 матчів з віртуального футболу. Незважаючи на надзвичайну складність прогнозування, у нього найбільший призовий фонд.

Правила та особливості цих тоталізаторів Мелбет відрізняються. Ми детально розглянемо П’ятнашку, адже цей формат найпопулярніший і звичний багатьом любителям беттінгу. Зазвичай тираж П’ятнашки складається з подій, які пройдуть в найближчі день-два.

У тоталізаторі Melbet перемагають беттори, які вгадали мінімум дев’ять результатів. Розподіл призового фонду виглядає так:

Вгадано результатів

Виграш від призового фонду

9 32%
10 18%
11 10%
12 10%
13 10%
14 10%
15 10%

Чим більше результатів спрогнозує гравець, тим більшу частину джекпоту він зможе «відкусити». Відсотки накопичуються: якщо беттор вгадав 11 результатів, його частка складе 32%+18%+10%=60%. Всього розігрується 90% від діючого призового фонду: частина, що залишається, зберігається букмекером і переходить в джекпот наступного тиражу.

Потенційні виплати від призового фонду пропорційні розмірам ставок гравців.

Як зробити ставку на тоталізаторі

Зареєструйтеся та поповніть рахунок в букмекерській конторі Мелбет. Потім перейдіть в розділ «ТОТО» (він ховається під вкладкою «Ще»). Виберіть один з шести різновидів тоталізатора.

Гравцю необхідно натиснути на найбільш ймовірний результат матчу. Це може бути ставка на перемогу команди в матчі або окремому таймі/періоді. У випадку з тото «Точний рахунок» необхідно вказати підсумковий результат.

Як тільки беттор вибере всі події, необхідно заповнити купон.

Він показує кількість варіантів (квитків) і суму на один варіант (якщо їх вибрано відразу декілька). В полі «Сума» потрібно вказати розмір ставки. Якщо сформовано відразу кілька квитків, це значення збільшиться на кількість варіантів. Ви можете ставити на тоталізатор Melbet від 20 гривень.

Після заповнення інформації потрібно натиснути кнопку «Зробити ставку» і чекати результату розіграшу.

Укласти парі

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі