Тоталізатор букмекерської контори Marathonbet

Тоталізатор
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

У букмекерській конторі Marathonbet є цілих 3 види тоталізатора. Зробити ставку можуть всі зареєстровані клієнти, причому мінімальна сума парі становить всього лише 0.5 євро. А, теоретично, отримати за ці вкладення можна дуже непогану винагороду/

Перейти на сайт

Тоталізатор Marathonbet – правила і умови

Ось які тоталізатори пропонує БК Марафонбет:

 1. Точний рахунок. Всього дається 8 матчів і беттору потрібно передбачити не просто результат матчу, а й його точний рахунок. Практично завжди мова йде про футбольні поєдинки. Мінімальна сума парі становить 0,20 євро.
 2. 1Х2. Це вже класичне тото – 15 матчів і потрібно просто вгадати, хто переможе (перша, друга команда або буде нічия). Тут вже можна поставити від 0.5 євро.
 3. Теніс. Те ж саме, що і попередній вид тоталізатора, але в купоні представлені тільки тенісні матчі.

Розподіл пулу відбувається наступним чином:

 • тим, хто вгадав 15 подій, надається 5% від пулу;
 • за 14 подій належить ще 5%;
 • за 13 – 5%;
 • за 12 – 5%;
 • за 11 – 10%;
 • за 10 – 20%;
 • і за 9 – 40%.
Можливо, ви помітили, що загальна сума зазначених вище відсотків дорівнює 90%. Це пояснюється тим, що ще 10% забирає собі букмекерська контора Марафон. Решта називається призовим фондом. Саме його і розподіляють між собою учасники в залежності від суми своїх ставок. Розмір винагороди визначається як виплата на 1 євро. До слова, ставки, зроблені в різних валютах, конвертуються в євро для зручності.

Так ось, припустимо, в категорії, в яку потрапили ви (нехай це буде 14 вірних прогнозів), було поставлено 200 євро. Тобто всі гравці, яким вдалося вгадати 14 подій, всі разом поставили 200 одиниць європейської валюти. Значить, виплата на 1 євро буде рівною 200/14 = 14.28. Якщо ви поставите 1 євро, то заробите 14.28. А якщо ви спочатку поставили, припустимо, 10 євро, ваш виграш складе 142.8.

Але врахуйте, що кожен гравець буде брати участь в розподілі призового фонду для своєї категорії та всіх категорій, які знаходяться нижче в списку. Наприклад, ті, хто вгадали 14 результатів, візьмуть участь у розподілі призових фондів для тих, хто зробив 14, 13, 12, 11, 10 і 9 вірних прогнозів.

Незалежно від виду тото, в Марафон можна виграти джекпот. Він визначається випадковим чином серед переможців одного з тиражів. Розмір джекпоту може досягати 30-100 тис. євро. Тобто ви можете отримати дану суму на додаток до частини від призового фонду, яка дається вам в залежності від кількості вдалих прогнозів. Найбільшу додаткову винагороду передбачено в тото 1Х2, так як цей вид найскладніший – точний рахунок вгадати важче, ніж просто результат матчу.

Як зробити ставку на тоталізаторі

Ось як можна зробити ставку в тото Marathonbet:

 1. Зареєструйтеся або увійдіть в свій акаунт. Для цього потрібно буде ввести особисті дані та представити на перевірку документи.
 2. Натисніть на розділ «Ще» в меню зверху і виберіть пункт «Тото».
 3. Далі виберіть вкладку тоталізатора Марафон, який хочете використовувати (як пам’ятаєте, їх тут всього 3). Зверніть увагу, що на кожній вкладці вказаний поточний джекпот.
 4. Після цього слід вибрати результат всіх запропонованих матчів або ж точний рахунок – просто натисніть на потрібну кнопку в кожній грі. Вгорі є кілька вже готових варіантів заповнення тиражу, зокрема, по пулу (так як ставлять інші гравці), проти пулу і випадковий вибір. Під цими кнопками знаходяться 2 способи відображення даних на варіантах – ймовірності по букмекерських оцінкам і розподіл пулу (ставки інших гравців). Перед вибором було б корисно подивитися обидва варіанти.
 5. Введіть суму в самому низу відкритої сторінки і натисніть кнопку «Зробити ставку». Врахуйте, що чим більша кількість варіантів, тим більша сума мінімальної ставки. 0.5 євро призначена для одного вибору, якщо їх буде 2, потрібно буде поставити вже не менше 1 одиниці європейської валюти, якщо 3 – 1.5 і так далі.

А праворуч від кнопок «Вибір по пулу», «Вибір проти пулу» і «Випадковий вибір» знаходиться ще одна – «Пакетна ставка». Замість того щоб натискати на кнопки, можна ввести вибори в файлі txt (звичайний текстовий документ, який відкривається через програму «Блокнот») і xls (розширення Microsoft Excel). Кожен вибір варто вказати в форматі «[номер події] – [(номер вибору)]».

Зробити ставку

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі