Тоталізатор букмекерської контори 1xBet

Тоталізатор
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

У букмекерській конторі 1xBet є 7 видів тоталізатора. Їх можна знайти в розділі «Online тоталізатори», основний називається «ТОТО». В рамках даних пропозицій розігруються бонусні бали і реальні гроші.

Перейти на сайт

Тоталізатор 1xBet – правила і умови

Основним є ТОТО 1хБет – пропонуються 12 топових подій зі світу спорту та бетторам необхідно вгадати їх основний результат, тобто перемога першої, другої команди або нічия. По кожній події необхідно вибрати один результат. Зробити прогноз необхідно до початку першого матчу. Тобто правила тоталізатора класичні, за винятком того, що потрібно вгадати результати 12 подій, а не 15, як в інших подібних пропозиціях.

Кожен день пропонується новий тираж, але один користувач може зробити тільки один прогноз на день. Тобто в 1xBet ТОТО можна вибрати кілька конфігурацій купонів, як в інших тоталізаторах. Сам прогноз безкоштовний, але він буде зарахований, тільки якщо зробити ставку на реальні гроші. Необов’язково ставити на ті події, які пропонуються в тиражі. Можна вибрати будь-який інший матч. Але коефіцієнт парі повинен бути не менше 2, а сума – мінімум 100 гривень.

Враховується тільки найперша ставка після складання прогнозу в тоталізаторі. Тобто вам потрібно вибрати результати 12 матчів, і відразу ж після цього укласти парі, що відповідає умовам, наведеним вище. Якщо воно буде мати більш низький коефіцієнт або суму, ставка на тоталізатор врахована не буде. Також ставку на купон тоталізатора не зарахують, якщо як мінімум одну подію буде розраховано з коефіцієнтом 1, тобто відбудеться повернення. Парі, зроблені авансом, за промокодом, система і продані ставки також не враховуються.

Але є й інші види тоталізатора:

 1. П’ятнашка. Класичний тото з 15 подіями. Кожен день можна залишати скільки завгодно прогнозів на тиражі (нові теж даються щодня). Призовий фонд розподіляється в залежності від кількості вгаданих результатів. Найбільше отримують ті, хто вгадає всі результати.
 2. Точний рахунок. 8 подій, але замість результатів потрібно вибирати рахунок.
 3. Футбол. Те ж саме, що п’ятнашка, але 14 тільки футбольних подій.
 4. Хокей. 5 матчів в купоні.
 5. Баскетбол. 9 подій.
 6. Кібер футбол. 15 віртуальних матчів кожен день.

Що можна виграти

Замість реальних грошей в 1хБет ТОТО розігруються бонусні бали в такій конфігурації:

 • 100 балів за 8 з 12 вгаданих результатів;
 • 250 балів за 9 вгаданих результатів;
 • 1000 за 10;
 • 5000 за 11;
 • 10000 за 12.

Як витратити ці бали? Їх можна обміняти в магазині промокодів. Ви можете купити фрібети, безкоштовні прокрутки ігрових автоматів та бонусних ігор (Колесо фортуни, Lottery, Chest тощо). Також пропонуються безкоштовні ігри в TvBet Games і ставки в бетконструкторі. Обміняти їх на реальні гроші будь-яким іншим способом неможливо. Кожен з перерахованих вище промокодів коштує від 50 до 100 балів. Винагорода надходить на рахунок магазину кодів протягом години після розрахунку всіх подій тоталізатора.

Вітрину промокодів теж можна знайти в розділі «Promo». Якщо ви є зареєстрованим користувачем, при переході в цей розділ ви відразу ж побачите кількість своїх балів. А нижче будуть доступні пропозиції. Виберіть потрібну та натисніть кнопку «Отримати гру/прокрутку/ставку». Якщо ви хочете купити відразу 2 прокрутки або ставки, натисніть на значок «+». Зверніть увагу, що всі призи поділені на 4 розділи – кібер, ігри, спорт і ставки. У кожного з них є відповідний значок зліва вгорі. Також ви можете відсортувати промокоди за даним критерієм, якщо натиснете на значок в лівому верхньому кутку сторінки вітрини.

Також тираж буде визнаний недійсним у разі, якщо як мінімум 4 події з 12 не відбулися. Якщо скасували 3 матчі, то користувачі, які вгадали 8 і 9 випадків, не отримають своєї винагороди. А якщо скасовано 1 або 2 події, промобали не отримають ті, кому вдалося зробити 8 вірних прогнозів.

Як зробити ставку на тоталізаторі

Покрокова інструкція, як поставити на тоталізатор в 1xBet, виглядає так:

 1. Зареєструйтеся і увійдіть в свій аккаунт. На сайті БК відкрийте розділ «Ще» і в цьому меню перейдіть на сторінку «Тото».
 2. Натисніть на тоталізатор, в який хочете зіграти.
 3. Натисніть на результат кожної події або введіть точний рахунок. Справа вкажіть суму і натисніть кнопку «Зробити ставку». У 1xBet ТОТО потрібно просто вибрати результати і натиснути кнопку «Зробити прогноз» внизу. Не забудьте підтвердити свій вибір ставкою на реальні гроші.

Зробити ставку

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі