Огляд каппера Віталій Зімін: чи можна йому довіряти

Каппери
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція сайту Betline.com.ua
Редакція сайту Betline.com.ua
Автор матеріалу

Віталій Зімін, за його власним твердженням, професійно займається ставками з 2010-го року. Він публікує безкоштовні і платні прогнози, а також пропонує свою унікальну стратегію для ставок. У цьому матеріалі ми розповімо, в чому особливості роботи Віталія Зіміна і чи гідний він довіри.

Зробити ставку

Як працює Віталій Зімін

У каппера є власний сайт, який доступний за адресою ziminbetting.com. Там представлена основна інформація про специфіку його роботи, а також є перелік послуг, що надаються. Також на сайті є гіперпосилання на сторінки проекту в соціальних мережах.

Основну діяльність Віталій Зімін проводить в Телеграмі. На його канал «ZiminBetting», на момент написання цього матеріалу, було підписано майже 54 тисячі людей. Тут каппер публікує безкоштовні прогнози, а також підтримує зворотний зв’язок з аудиторією.

Варто відзначити, що з каналу не видаляються невдалі ставки. Більш того, сам Зімін визнає свої промахи і реагує на них.

Активність аудиторії в телеграм-каналі досить висока. В середньому пост за добу набирає близько 10 тисяч переглядів. Тобто, майже кожен п’ятий підписник щодня стежить за публікаціями від каппера.

Також у спортивно-аналітичного центру Віталія Зіміна є своя група в соціальній мережі «ВКонтакте». Тут активність помітно нижче – з 30 тисяч підписників пости бачать всього близько 2 тисяч, з лайками ситуація ще більш гнітюча – під ставками їх не набирається і півсотні. Прогнозів в цій соц. мережі каппер залишає помітно менше, а іноді на сторінці з’являються новинні пости.

Вартість послуг

Віталій Зімін пропонує три види послуг, серед них є як платні, так і безкоштовні.

Давайте більш детально розглянемо кожну з них:

Безкоштовні прогнози. Каппер публікує загальнодоступні прогнози на двох майданчиках – у Телеграма та на Ютубі.

Платна підписка на прогнози в Телеграмі. Зімін пропонує щодня від 3 до 15 прогнозів, які повинні забезпечити стабільний приріст банку. Також він анонсує прозору статистику. Передплату можна придбати на 10 або на 30 днів.

Варто звернути увагу на той факт, що на сайті Каппера ціна передплати не вказана, а доступна вона лише за запитом. Зацікавлений в підписці користувач повинен заповнити форму зворотного зв’язку: на протязі 12 годин з ним вийдуть на контакт представники проекту або сам Віталій.


У той же час, в описі спільноти у «ВКонтакте» ціни на підписку вказані. Так, 10-денний період обійдеться в 4900 рублів, а 30-денний – в 9900 рублів.

Унікальна стратегія ставок. Каппер пропонує свою авторську стратегію, яка, за його словами, допоможе поліпшити ефективність ставок. Вартість придбання стратегії на сайті не вказано, лише зазначено, що пропозиція обмежена і при бажанні варто уточнювати можливість придбання. За деякими даними, раніше стратегія коштувала близько 40000 рублів.

Також варто відзначити, що каппер обіцяє повний супровід і консультації з приводу використання стратегії в разі її придбання.

Відгуки про Віталія Зіміна

Як і про будь-який інший подібний проект, відгуки про Каппера Віталія Зіміна досить суперечливі. Люди з позитивом відзначають велику кількість і непогану прохідність безкоштовних прогнозів, які публікуються в Телеграмі.

У той же час є цілий ряд користувачів, які обурюються через послуги розкрутки рахунки і невдалого досвіду співпраці з цим капером. Заради справедливості, варто відзначити, що зараз Зімін вже не пропонує подібних послуг, проте його репутація все ж постраждала.

Також є негативні відгуки про платні прогнози Віталія Зіміна. Клієнти відзначають, що він публікує мало платних прогнозів, та ще й з не високими коефіцієнтами.

Укласти парі

Чи можна довіряти капперу?

Зробити однозначний висновок про те, чи гідний довіри каппер Віталій Зімін, досить важко. У його роботі безумовно є деякі позитивні моменти, а саме:

  • Велика аудиторія в Telegram-каналі;
  • Безкоштовні прогнози в Телеграмі та на Ютубі;
  • Визнання власних прорахунків у тому ж таки каналі.

Але при цьому є і кілька моментів, які сильно насторожують:

  • Каппер був помічений в скандалах і звинувачувався в шахрайстві. Йдеться про спроби вивести гроші з рахунку, який йому був переданий на розкрутку. Зімін зіслався на злом, але компенсувати збитки відмовився;
  • У вільному доступі немає актуальної статистики, яка була б підтверджена скриншотами або фотографіями. Є тільки відповідні відео на Youtube зі словами самого Віталія Зіміна;
  • Немає ніяких гарантій при придбанні платних прогнозів. У разі невдалого результату каппер не несе ніякої відповідальності за програші клієнта;
  • Дорога «авторська стратегія ставок» також не має ніяких гарантій успішності.
Приймаючи рішення про те, чи співпрацювати з Віталієм Зиміним, варто віддавати собі належне в тому, що ніяких гарантій заробітку або прибутку ви не отримаєте. Також не можна ігнорувати і не найкращу репутацію каппера в професійних колах. Сліпо довіряти йому все ж не рекомендується.

Висновок

Каппер Віталій Зімін зробив певні висновки з неприємних ситуацій, які в минулому у нього виникали під час розкрутки користувальницьких рахунків і в даний момент відмовився від надання подібних послуг. Також варто зауважити чималу обережність Каппера – він ні на одному зі своїх ресурсів не гарантує прибуток, тим самим знімаючи з себе відповідальність в разі невдачі.

Відразу ж купувати платні послуги у Віталія Зіміна не варто, так як їх результативність сумнівна і викликає певні питання. Тим більше, є можливість безкоштовно стежити за його прогнозами в Телеграмі, щоб особисто оцінити ефективність.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі