Адель Сулейманов: огляд каппера

Каппери
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Каппер Адель Сулейманов займається прогнозами на спорт, розкручуванням рахунків, продажем інсайдерської інформації, а також курсів з беттінгу більше 8 років. За цей час він пробував прогнозувати підсумки матчів в самих різних видах спорту, вів кілька проектів.

Зробити ставку

Як працює Адель Сулейманов

Каппер використовує всі наявні на сьогоднішній день способи просування своїх послуг. Це і спыльноти ВКонтакті, і канали в Telegram, і сайти в інтернеті. Деякі з них закриваються (наприклад, betting ru), але замість них з’являються інші. Іноді Адель навіть не пише про те, що канал належить йому.

Основні 3 проекти – це спільнота ВКонтакті, акаунт в Instagram “КАЦ” (капперсько-аналітичний центр), а також канал на YouTube. У відеороликах він показує пачки грошей, дорогі машини (зрозуміло, орендовані), фото з ОАЕ, філософствує про мотивацію та великий життєвий шлях.

Прогнозист стверджує, що при аналітиці використовує такі методи:

  • інтуїція;
  • спирається на лінію букмекерів;
  • переглядає FlashScore (що саме переглядає, не уточнюється).

Очевидно, що всього цього недостатньо для того, щоб зробити об’єктивний висновок. Необхідно набагато більше статистики, новин та іншої інформації.

Адель приділяє величезну увагу піару. Йому навіть вдалося замовити кілька сюжетів на телебаченні. Також у нього безліч каналів та груп-донорів, які просто перенаправляють на його основний проект.

Вартість послуг

За довгострокову ставку нібито з гарантією (тобто якщо парі не заходить, повинні відразу ж надіслати заміну) доведеться віддати від 5.7 до 9 тис. рублів залежно від коефіцієнта. Також пропонуються ставки на бої від «дагестанця», місячна підписка коштує 11,5 тис. рублів. І третя послуга – це вебінари від Аделя. Ціна всіх 6 вебінарів – 14900, ціна одного – 3900. Оплата завжди здійснюється на рахунки Qiwi, Яндекс.Гроші або PayPal. Щоб купити послуги Сулейманова, потрібно написати на пошту.

Чи можна довіряти капперу?

Об’єктивно, ні. Ви втратите свої гроші. Відгуки, які ми наведемо далі, є доказом цього. З них можна зробити наступні висновки:

  1. Реальна прохідність набагато нижча за ту, що вказана на ресурсах каппера. Є люди, які купують безліч прогнозів за різними програмами та підписками, а в результаті залишаються в мінусі. Показник 1 з 5-6 (тобто коли людина купує 5-6 прогнозів, а проходить тільки 1 з них) є цілком нормальним для цього прогнозиста.
  2. Статистика явно фальшива. Більше того, іноді Адель навіть не хоче надавати її користувачам. Бували випадки, коли він вимагав спочатку заплатити за прогноз, а тільки після цього обіцяв представити статистику прохідності. Та й те, статистика ця являє собою складений на швидку руку список матчів, який можна зробити за 5-10 хвилин. Більшість користувачів, які просять показати ці дані, потрапляють в чорний список. З цього стає зрозуміло, що проект розрахований на людей, які не займаються беттінгом серйозно, а просто готові віддавати свої гроші кому попало. Але, справедливості заради варто сказати, що є й ті, хто стверджують, що їм статистику скидають відразу.
  3. Недовіру викликають численні гарантії виграшу. Сулейманов стверджує, що прохідність його прогнозів становить від 90% (але, знову ж таки, якось це довести він не може). Деяким він навіть пише про те, що ймовірність заходу прогнозу дорівнює 100%. Незрозуміло тільки те, як він може стверджувати подібне, якщо подія ще не відбулася.
  4. Щоб викликати довіру, Сулейманов всюди публікує фотографію свого паспорта. Але на деяких сайтах пишуть, що документ цей старий. Насправді в нього вже давно інше прізвище і цей паспорт недійсний.
  5. Послуга розкрутки рахунку, яка пропонувалася раніше (зараз її в списку Аделя вже немає), в 100% випадків передбачала злив банку протягом короткого проміжку часу. Причому в деяких випадках каппер навіть не спромігся написати про свої «невдачі» замовнику. Тільки коли той заходив до свого облікового запису і бачив, що грошей там немає, він писав Аделю. Сулейманов починав розповідати про ризики та спонукав купувати розкрутки ще. Класична схема!
  6. У вебінарах він не розповідає практично нічого корисного і нового, в основному, це черговий самопіар та спонукання придбати одну з послуг Сулейманова.

Відгуки про Аделя Сулейманова

Ось лише найяскравіші і показові відгуки.

Підсумок

Прогнози Аделя Сулейманова варто купувати лише в тому випадку, якщо ви свідомо хочете віддати гроші шахраєві, щоб він і далі обманював людей. В інших випадках шукайте більш надійного каппера. До того ж, деякі джерела стверджують, що він ховається від правоохоронних органів за межами Росії. А цей, хоч і не підтверджений факт, вже багато чого свідчить про персону Аделя.
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі