Інсайди від Харламова: огляд каппера

Каппери
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Інсайди від Харламова – один з дуже молодих проектів, який пропонує платні та безкоштовні прогнози на спорт. Відгуки в інтернеті виключно позитивні, але бігти і купувати щось в цій спільноті не варто. Є деякі цікаві моменти, які ми і розглянемо в даному матеріалі.

Зробити ставку

Як працює проект Інсайди від Харламова

Про засновника проекту нічого невідомо. Тому ніхто не може точно сказати, хто складає прогнози, на підставі яких чинників, який у нього досвід в беттінгу. Але на каналі постійно стверджується, що є інформація від інсайдерів. Тобто продаються не просто прогнози, а нібито договірні матчі. В основному, це ставки на нижчі ліги, наприклад, МХЛ і ВХЛ в хокеї.

Безкоштовні прогнози, які можна бачити на каналі, мають досить низький коефіцієнт, в районі 1.5-1.6. Але при високій прохідності навіть таких матеріалів, теоретично, можна добре заробляти.

Інформації по прохідності немає. На запит в особистому повідомленні людина з ніком Харламов (якому потрібно писати для того, щоб купити прогноз) починає ухилятися. Спочатку він робить вигляд, ніби не розуміє, що означає слово «прохідність». Потім дає скріншот листування з іншим користувачем, в якому є тільки один, вчорашній матч.

Проблема в тому, що такий скріншот легко підробити. В кінці кінців під терміном «прохідність» маються на увазі дані за всіма прогнозами (в ідеалі ROI), а не по якихось днях. Коли адміну пишеш про це, він чесно визнає, що якось перевірити дані за всіма місяцями неможливо і радить перегорнути групу. Це показує, що ідеальний клієнт каналу «Інсайди від Харламова» – це людина, яка мало що розуміє в беттінгу.

Вартість послуг

Інсайди можна купити за ціною від 1000 до 5000 рублів.

Чи можна довіряти капперу?

Відповісти на це питання однозначно дуже складно. Є кілька моментів, які сильно насторожують. Ось про що йде мова:

  1. На каналі в Телеграм більше 20000 підписників. Але переглядів у кожного поста не більше 250, зазвичай в районі 150-200. Шахраї нерідко накручують підписників, тобто замовляють певним фірмам, щоб створені ними акаунти вступали в групу або підписувалися на канал. Це коштує не так вже й дорого. Причому оголошення про накрутку за гроші можна знайти навіть на дошках оголошень, необов’язково шукати сайти фірм. І побачити накручених підписників можна якраз за кількістю переглядів кожного поста. Проблема в тому, що за перегляди потрібно платити окремо.
  2. Іноді зустрічаються змінені пости. Про це свідчить відмітка «edited» або «змінено» в українській версії. Даний факт наштовхує на думку про те, що прогнози Інсайди від Харламова можуть змінюватися вже після того, як подія відбулася. Наприклад, грає команда 1 та команда 2. Каппер дає прогноз на перемогу першого колективу, а виграє другий. Після закінчення матчу він редагує пост і все виглядає так, ніби він спочатку передбачав перемогу команди 2.

Також є деякі нюанси, які стосуються відгуків.

Відгуки про проект Інсайди від Харламова

Справедливості заради варто сказати, що на момент написання матеріалу відгуки про проект Інсайди від Харламова виключно позитивні. Є навіть хвалебні статті на деяких сайтах з оглядами. Але варто звернути увагу на те, що це за відгуки. Погляньте на повний список коментарів з одного сайту.

А тепер подивіться на список відгуків з іншого сайту.

Помітили схожість? Дійсно, і там, і там використовуються практично однакові фрази. Скрізь є посил про те, що ніяких гарантій отримати неможливо, як і у інших сервісів в інтернеті. Хоча це зовсім не так. Є вищезгаданий ROI та сайти на кшталт Oddsportal, де можна зареєструватися і давати прогнози, змагаючись з іншими бетторами. Підробити статистику там неможливо. Насторожує і те, що всі ці коментарі були залишені протягом останніх тижнів.

У відгуках новачків як би спонукають ставити саме за матеріалами даного каналу. Пишуть, що аналітик підкаже, що і як у світі ставок. Звичайно, стверджувати цього однозначно ми не можемо, але, здається, всі ці відгуки теж куплені, як, можливо, і підписники на каналі.

Підсумок

На даний момент зробити остаточний висновок про чесність або нечесність проекту Інсайди від Харламова неможливо. Існує він не так вже й довго, а відгуки про нього виключно позитивні, але, судячи з усього, замовлені. Насторожує і дивна кількість переглядів постів на каналі – вона абсолютно не відповідає кількості підписників. Це дуже дивно. Коли підписники живі, хоча б 1/5-1/10 з них дивляться більшість постів. А в даному випадку це 1/100. Деякі матеріали і зовсім відредаговані.

Отримати бонус

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі