Fuckbet: огляд каппера

Каппери
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Fuckbet – популярна спільнота ВКонтакті, яка пропонує платні та безкоштовні прогнози на спорт. На даний момент в команді проекту 4 людини. Час від часу склад аналітиків змінюється. Зараз також є сайт Fuckbet.

Зробити ставку

Як працює Fuckbet

Отримати прогноз на сайті можна, якщо зареєструватися на ньому. У ВКонтакті можна написати адміну групи. Оплата відбувається на Qiwi, банківську карту або гаманець Wooppay. Даний проект настільки розкручений в Казахстані, що його навіть можна знайти в терміналах Ківі по всій країні в розділі «Букмекери». У групі ВК Факбет понад півмільйона підписників, аудиторія постійно зростає. Менш популярними є кілька каналів в Telegram, але вони лише служать донорами, які перенаправляють людей на сайт.

Проект працює більше 8 років. За весь цей час про нього опубліковано безліч негативних відгуків в інтернеті від тисяч ошуканих покупців прогнозів Fuckbet. Проте, спільнота ВКонтакті не заблокована адміністраторами соціальної мережі, і з’являються люди, готові купити нові послуги. Проект регулярно пропонує такі свідомо програшні заходи, як марафон (суть в тому, що потрібно сліпо ставити за прогнозами одного з аналітиків і за короткий проміжок часу робиться безліч ставок).

Вартість послуг

У штаті Fuckbet 4 каппери, проте продаються послуги тільки 3-х з них. Але, що ще більш цікаво, розкривається ім’я тільки двох. Борис Пан позиціонується як організатор проекту і головний аналітик. Ще двоє – якісь Джон Ентоні, якого чомусь зображають як Меттью Макконахі (замість фотографій цього Джона всюди виставляють знімки відомого американського актора) та Mister X. Все це наштовхує на думку про те, що в проекті є тільки 1 живий аналітик, а решта – фейк. Але це неможливо довести. Кожен прогноз від всіх трьох коштує 1900 рублів. Ще є Айдин Тусупов, який, в основному, викладає безкоштовні прогнози у групі ВК та каналі Телеграм.

Ще є платні підписки, вартість яких в різний час варіювалася від 5 до 20 тис. рублів. Ціни, до речі, пишуться тільки в групі ВКонтакті. На сайті або в будь-яких інших джерелах їх немає. Якщо ви спочатку потрапите на сайт, там ви не знайдете жодної корисної інформації. Також варто сказати, що ціни час від часу змінюються, іноді падають, щоб залучити більше клієнтів. До слова, каппер заробляє ще й за рахунок реклами букмекерської контори 1хСтавка на своєму сайті.

Чи можна довіряти капперу?

Насправді, Факбет – один з найвідоміших шахрайських проектів в мережі. Організатори вкладали і продовжують вкладати величезні гроші в рекламу. Вона і забезпечує потік нових клієнтів. Безкоштовні прогнози привертають увагу недосвідчених бетторів. Але пости постійно видаляються або редагуються. Тобто якщо прогноз не зайшов, він буде або видалений, або змінений на такий, що пройшов успішно.

Людей, які намагаються написати скаргу, негативний відгук у спільноті ВК або просто зажадати компенсацію в особистих повідомленнях при спілкуванні з адміністрацією проекту, блокують. Всі їхні пости видаляються. Судячи з відгуків, платні прогнози заходять вкрай рідко. Так що тим, кому вдалося заробити за допомогою Fuckbet, крупно пощастило і, швидше за все, наступного разу це не повториться. Більш того, при підписці замість обіцяної кількості прогнозів дається набагато менше, приблизно одна ставка на 3-4 дні.

На сайті і в спільноті регулярно викладають дані про статистику, але вона нечесна. Все це випливає з відгуків, які легко знайти в інтернеті. На скарги Факбет ніяк не відповідає, а просто ігнорує їх, по можливості домовляючись із власниками сайтів, щоб ті видаляли негативні думки. Якщо зробити це не виходить, все залишається як є.

Відгуки про Fuckbet

Ось лише деякі з відгуків, але в них люди висловлюють все те ж саме, що ви зустрінете і в інших постах.

Ось основні тези більшості відгуків:

  • статистика нечесна – реальна прохідність на рівні приблизно 30%;
  • за передплатою дається дуже мало прогнозів;
  • безкоштовні прогнози редагуються та видаляються;
  • того, хто скаржиться, додають в чорний список;
  • реальні коефіцієнти не вище 1.6, що не дає можливості заробити навіть при більш високій прохідності.

Підсумок

Довіряти проекту Fuckbet точно не варто. Сотні відгуків в інтернеті красномовно свідчать, що це обман. Люди купують одні прогнози, які не заходять, їх спонукають купити інші послуги (наприклад, розкрутку або марафони), але вони також не дають ніякого результату. Співробітники Факбет заробляють ще й на рекламі букмекерської контори, спонукаючи людей ставити саме там, де вигідно каперському проекту.

Отримати бонус

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі