Огляд каппера Bet King: чи можна йому довіряти?

Каппери
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція сайту Betline.com.ua
Редакція сайту Betline.com.ua
Автор матеріалу

Каппер Bet King займає третє місце за популярністю у соціальній мережі Вконтакті. На спільноту підписано майже 700 тисяч учасників. В описі сторінки зазначено, що Бет Кінг навчить кожного заробляти на ставках. Далі дізнаємося, чи так це насправді.

Зробити ставку

Як працює Bet King

Каппер веде активну діяльність на базі соціальної мережі Вконтакті. Спільнота знаходиться за адресою @betkingpro. На сторінку підписано близько 700000 користувачів.

Однак кількість активних користувачів незрівнянна з кількістю фактичних. Пости в групі ледь набирають 10 лайків. Це свідчить про відсутність інтересу до проекту у аудиторії. Також низька активність може говорити про те, що підписники були “накручені” за допомогою спеціальних сервісів.

Безпосередньо у спільноті Бет Кінг Вконтакті знаходиться посилання на Telegram-канал – типове місце, де працють каппери. Однак на момент публікації матеріалу посилання була неактивним.

Bet King пропонує безкоштовні та платні прогнози на спорт. З першими можна ознайомитися безпосередньо на стіні спільноти в соцмережі vk.com. Каппер не веде статистику прогнозів і найчастіше публікує їх у лайв-режимі.

Вартість послуг

Бет Кінг продає п’ять послуг. Детальніше опишемо кожну з них:

  1. Підписка на 1 день (999₽). Каппер обіцяє клієнту прогноз з 95% прохідності з коефіцієнтом до 2,95.
  2. Підписка на тиждень (5900₽). Користувач отримає по одному прогнозу на добу протягом тижня, тільки вірогідність тепер становить 90%.
  3. Підписка на два тижні (9900₽). 14 прогнозів на протязі 14 днів. Bet King гарантує неймовірну вірогідність виграшу ставок в 95%, а ось щодо коефіцієнтів у спільноті написано щось невиразне. Каппер припустився грубої помилки в місці, де він взаємодіє зі своїми потенційними покупцями.
  4. Експрес (3500₽). Експрес-ставка з 85% ймовірністю. Підсумкове котирування вище 3,0.
  5. Експрес-інсайд (7000₽). Експрес з коефіцієнтом вище 10 від інсайдера.

Відгуки про Бет Кінг

Спільнота Bet King Вконтакті достатньо закрита. Адміністрація обмежила можливість коментування на стіні, а в розділі “Товари”, де продаються послуги каппера, учасники постять спам. За цим, до речі, ніхто не стежить.

Зате можна знайти інформативні відгуки про Bet King на спеціалізованих форумах в інтернеті. Основні претензії до прогнозиста – низька прохідність, невідповідність коефіцієнтів, відсутність або ігнорування статистики.

Деякі користувачі послуг каппера стверджують, що Бет Кінг підробляє скріншоти виграшів. У прикладі нижче автор відгуку акцентує увагу на тому, що суми ставок на картинках каппера часто перевищують максимальні ліміти букмекерських контор.

Чи можна довіряти капперу?

Якщо коротко – ні. Бет Кінг є нічим іншим, як добре працюючий механізм з викачування грошей з наївних бетторів, спраглих кваліфікованої допомоги “успішного прогнозиста”. Ось деякі аргументи, які свідчать про те, що команда Bet King є шахрайською:

  • Низька активність. Кількість учасників спільноти VK досягає позначки 700 тисяч. Середня кількість переглядів записів – близько 1000. І тільки в рідкісних випадках пост набирає більше 10 лайків. Аудиторія практично не взаємодіє з групою. Всі ці чинники підштовхують на висновок, що адміністрація купила масові підписки на спеціальних платформах, яких зараз дуже багато в інтернеті;
  • Недбалий підхід до ведення майданчика. У спільноті можна наштовхнутися на непрацюючі посилання на Telegram, а в категорії “Товари” і зовсім допущені грубі помилки в описі послуг. Також під послугами можна побачити дуже багато спаму. При серйозному підході помилки не допускаються, а сама спільнота регулярно перевіряється на наявність спаму;
  • Введення відвідувачів в оману. На стіні публікуються фотографії з ознаками розкішного життя, отриманої внаслідок ставок разом з Бет Кінг. А у відеозаписах можна знайти кілька куплених відеовідгуків від нібито задоволених клієнтів. Фото зі стіни легко знаходяться в пошукових системах: вони точно не належать Олександру Вікторовичу – власнику проекту. Відгуки від клієнтів у розділі “Відео” і зовсім виглядають смішно. Фрілансери читають на камеру спеціально написаний текст. Окремим авторам відверто не вистачає акторської майстерності для більш правдоподібного зображення емоцій;
  • Учасникам не дають слова. Закрита стіна – відмінний спосіб приховати коментарі незадоволених клієнтів. Спільнота Бет Кінг навмисно обмежила можливість коментування постів. Якщо адміністрація не займається чищенням спаму, то у неї точно не вистачить часу на видалення гнівних коментарів;
  • Репутація каппера Бет Кінг в інтернеті. На сторінках спільноти все виглядає ідеально. Але ось в інтернеті, де кожен може написати що хоче, картина виглядає інакше. Автори коментарів відзначають невідповідність коефіцієнтів заявленим, низьку прохідність безкоштовних і навіть платних прогнозів, а також підробку скріншотів.

Підсумок

Каппер Bet King – шахрай. Судячи з усього, він не “кидає” клієнтів на гроші, але надає послуги сумнівної якості, що рівносильно марнотратству. Якщо ви шукайте прогнози на спорт в інтернеті, краще відмовтеся від їх придбання в Бет Кінг. Аналіз Ккаппера показує, що цього робити не варто.
Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі