Ставки на Лігу Чемпіонів ЄКВ

Волейбол
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Ліга Чемпіонів є не тільки у футболі. У волейболі її проводить Європейська конфедерація волейболу, тому турнір називають Лігою Чемпіонів ЄКВ – і він найпрестижніший в Європі серед клубних команд.

Як проходить Ліга Чемпіонів ЄКВ

Перш ніж робити ставки на Лігу Чемпіонів ЄКВ, потрібно розуміти формат змагання. Воно проводиться щороку як між чоловічими командами, так і між жіночими. Структура турніру однакова.

Він ділиться на дві частини: кваліфікаційну та основну. Зазвичай кваліфікація проводиться в жовтні і листопаді, а основна частина турніру – грубо кажучи, з грудня по травень.

В основну частину турніру більшість команд потрапляє на основі рейтингу країн – чим успішніше команди виступають, тим вище у їхніх країн рейтинг. Решта борються в кваліфікації. У підсумку на турнірі залишаються 20 команд.

Основна частина турніру ділиться ще на три стадії: раунд ліги, плей-офф і гранд-фінал. Раунд ліги – це груповий етап, де за гру команда заробляє від нуля до трьох очок залежно від рахунку. Гранд-фінал – це той же плей-офф, тільки в ньому один матч, а не два.

В цілому основна частина у волейбольної Ліги Чемпіонів така ж, як у футбольній.

Особливості ставок на Лігу Чемпіонів ЄКВ

Регулярність проведення турніру, невелике число учасників і відносно стабільний формат дають можливість відстежити тенденції ставок на Лігу Чемпіонів CEV:

 • на перемогу фаворитів зазвичай пропонують низькі коефіцієнти, а перемога андердога з високою ймовірністю не відбудуться;
 • вдома команди зазвичай досягають кращих результатів, ніж в гостях;
 • через системи нарахування очок на груповому етапі команда, що програє матч, намагається не програти з різницею в два очки, тому в третій партії може здобути перемогу;
 • в плей-офф фаворит може програти один з матчів, але за підсумками двох ігор пройти далі, особливо якщо другий поєдинок проводить вдома.

Види ставок на Лігу Чемпіонів ЄКВ

Як і в інших турнірах, в цьому діють одні і ті ж правила волейболу. Тому в ставках на ЛЧ ЄКВ немає нічого особливого:

 • результат: перемога однієї з двох команд в епізоді, партії або матчі;
 • фора на очки;
 • тотал на очки;
 • індивідуальний тотал на очки команди або гравця;
 • точний рахунок;
 • парна/непарна кількість очок;
 • статистичні показники: тотал подач на виліт, число тайм-аутів;
 • вихід в наступний етап кваліфікації або плей-офф;
 • довгострокові ставки: на місце в групі або на перемогу в турнірі.
Більшість ставок пропонуються і на окремі партії, і на цілі матчі.

Найуспішніші команди в ХХI столітті

У 21 столітті найбільших успіхів в Лізі Чемпіонів ЄКВ серед чоловіків досягали італійські і російські команди: «Трентіно», «Белогорье» (колишній «Локомотив-Белогорье») і «Зеніт-Казань». Остання – найуспішніша.

У Лізі Чемпіонів ЄКВ серед жінок в 21 столітті більше титулів, ніж інші, виграли італійські та турецькі команди. Частіше за всіх чемпіоном ставала «Воллей Бергамо», відома як «Фоппапедретті Бергамо». Інші команди не вигравали золоті медалі з 2001 року більш ніж два рази.

Фаворити на перемогу в новому сезоні

Останнім часом в Лізі Чемпіонів CEV проглядається пул головних претендентів на трофей. Це стосується чоловічих та жіночих колективів. Перераховані нижче команди домінують протягом останніх років.

У чоловічій ЛЧ це в першу чергу італійські «Воллей Лубе», «Перуджа» і «Трентіно», польські «Варшава», «Закса Кендзежин-Козле» і «Скра Белхатув», а також російський «Зеніт-Казань».

У жіночій ЛЧ все ще домінують італійські команди «Ігор Горгондзола», «Імоко Воллей» і «Савіно Дель Бене Скандіччі», а також турецькі «Вакифбанк», «Фенербахче» і «Еджзаджібаші». «Динамо Москва» з Росії та «Штутгарт» з Німеччини теж знаходяться в хорошій формі.

Як зробити ставку на Лігу Чемпіонів ЄКВ

 1. Вибрати перевіреного букмекера.
 2. Створити обліковий запис і при необхідності верифікувати особистість.
 3. Поповнити рахунок будь-яким запропонованим способом.
 4. Перейти в види спорту, потім відкрити розділ “Волейбол” і знайти в ньому Лігу Чемпіонів ЄКВ.
 5. Вибрати ставку і натиснути на її назву або коефіцієнт. У купоні вказати розмір парі і натиснути «Зробити ставку».
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі