Ставки на Counter-Strike: Global Offensive

Кіберспорт
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Комп’ютерна гра Counter-Strike – одна з тих дисциплін, які стояли біля витоків кіберспорту як глобального явища. Перша версія CS вийшла в 1999-му році, а вже в 2003 почали організовуватися перші командні турніри в цьому шутері.

Вихід версії Counter-Strike: Global Offensive, яку прийнято скорочено називати CS:GO, припав на 2012-й рік і співпав з помітним підвищенням уваги до кібер-дисциплін з боку букмекерів. Майже відразу почали проводитися різноманітні онлайн і офлайн-турніри, на які букмекери з задоволенням приймали ставки.

Зробити ставку

Як проходять турніри по CS:GO

CS:GO – це шутер від першої особи. На турнірах виступають команди по п’ять чоловік. Ігровий процес відбувається на різних картах, де між собою б’ються дві команди. Ті, хто грають за терористів, повинні закласти бомбу, а контртерористи всіляко перешкоджають цьому. Також виграти раунд можна, убивши всіх опонентів. Щоб забрати в свій актив перемогу на карті, команда повинна виграти 16 раундів.

Примітно, що після 15 зіграних раундів, команди міняються амплуа: терористи стають контртерористами і навпаки. Якщо після 30 раундів рахунок 15:15, команди проводять 2 додаткових періоди по 3 або 5 раундів в кожному (передбачено в регламенті турніру). Список карт, які гратимуться на турнірі, затверджується організатором. Гравцям заздалегідь відомо, на яких картах будуть відбуватися баталії.

Крім спонсорських та виставкових турнірів, є і «офіційний» календар сезону в Counter-Strike: Global Offensive. У ньому представлені турніри двох категорій:

 • «Мінори» – відкриті змагання з невеликим призовим фондом. Переважно тут виступають команди, які ще не встигли завоювати собі ім’я. Завдяки перемогам на мінорі можна кваліфікуватися на турніри класом вище.
 • «Мейджори» – великі змагання, на які можна потрапити або за запрошенням від організатора, або після перемоги на мінорі. Мейджори проходять, як правило, двічі на рік. Саме тут розігрують найбільший призовий фонд, який вимірюється сотнями тисяч доларів.

Особливості ставок на Counter-Strike: Global Offensive

Ставки на CS:GO мають цілий ряд особливостей, які добре відомі бетторам, що спеціалізуються на цій кібердисципліні. Тим, хто тільки починає ставити на КС:ГО, вкрай важливо враховувати наступні моменти:

 1. Результати команд можуть змінюватися в залежності від рівня турніру. Топ-команди виходять на пік форми якраз до початку мейджорів, а ось в менш статусних матчах і турнірах вони можуть дозволити собі «грати в півноги» і експериментувати зі складами, стратегією або тактикою.
 2. Офлайн-турніри цінуються вище, ніж онлайн. Гравці набагато краще відчувають один одного, коли сидять поруч і бачать «палаючі очі» партнера по команді. Під час матчів та турнірів, які граються онлайн, можуть виникати певні труднощі з комунікацією і мотивацією.
 3. Великий обсяг статистичних даних, які потрібно грамотно аналізувати. Існують спеціалізовані сайти, які дозволяють вивчати статистику команд. Перш за все, варто звертати увагу на їх результати на конкретних картах, а також проти конкретних суперників.
 4. Зміни в складі майже ніколи не проходять безслідно. Специфіка Counter-Strike: Global Offensive така, що результат зустрічі можуть вирішити лічені миті. В таких умовах вкрай важливо, щоб гравці максимально добре відчували одне одного. Найчастіше «на притирання» може піти деякий час.
 5. При офлайн-турнірах необхідно враховувати часові пояси. Якщо гравець пролітає половину земної кулі для участі в турнірі, адаптація до нових умов може мати певні наслідки. Наприклад, американські команди частенько мають проблеми на ранніх стадіях турнірів в Європі.
 6. Майже всі матчі транслюються, що спрощує ставки в режимі live. Організувати трансляцію поєдинку за CS:GO набагато простіше, ніж, скажімо, якогось футбольного матчу. У бетторів є можливість своїми очима оцінити команди в декількох раундах і тільки потім зробити свою ставку.

Види ставок на CS:GO

У букмекерських лініях представлено досить багато варіантів для ставок на КС:ГО. Причому укладати парі можна як в прематчі, так і в лайв. Найбільш популярними серед них є ставки на:

 • Переможця матчу;
 • Точний рахунок за картами;
 • Фору або тотал карт;
 • Парну чи непарну кількість карт;
 • Переможця на окремій карті;
 • Фору або тотал раундів на карті;
 • Яка команда першою набере певну кількість очок.

Виды ставок на КС ГО

Також беттори досить часто роблять довгострокові ставки на результат усього турніру.

Найуспішніші команди КС: ГО

Перший мейджор по цій дисципліні пройшов в 2013 році. З тих пір було зіграно 15 подібних турнірів. Найбільш титулованими командами є:

 • Astralis (Данія) – 4 перемоги;
 • Fnatic (Швеція) – 3 перемоги;
 • Virtus.pro (Польща) – 1;
 • NiP (Швеція) – 1;
 • Gambit Esports (Казахстан) – 1;
 • Team LDLC (Франція) – 1;
 • Luminosity Gaming (Бразилія) – 1;
 • SK Gaming (Бразилія) – 1;
 • Team EnVyUs (Франція) – 1;
 • Cloud9 (США) – 1.

Також варто відзначити успіхи українського колективу Natus Vincere, який вже має 8 потраплянь до ТОП-3: 4 срібла та 4 бронзи.

Як зробити ставку на Counter-Strike: Global Offensive

Процес оформлення ставки на CS:GO має свої особливості. Щоб укласти парі, необхідно зробити наступні кроки:

 1. Відвідати сайт букмекера, зареєструватися або авторизуватися, поповнити свій баланс.
 2. Вибрати розділ «Кіберспорт». На сайтах більшості букмекерів він винесений в окрему вкладку головного меню.
 3. У списку дисциплін вибрати «Counter-Strike: Global Offensive» (CS:GO).
 4. Перейти на потрібний матч і натиснути на коефіцієнт бажаного результату.
 5. Якщо планується поставити експрес або систему, додати в купон інші результати аналогічним попередньому пункту чином.
 6. Вказати суму і підтвердити ставку.

Укласти парі

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі