Ставки на Олімпійські ігри з баскетболу

Баскетбол
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Баскетбольний турнір на Олімпіаді – головне і найпрестижніше міжнародне змагання в цьому виді спорту. Саме на Олімпійські ігри збірним вдається збирати найсильніші склади, адже навіть баскетбольні зірки першої величини хочуть поборотися за заповітні медалі.

Зробити ставку

На відміну від континентальних турнірів або навіть Чемпіонату світу, на Олімпіаді часто виступають гравці НБА. Їх приїзд відразу ж змінює розклад сил і підвищує загальний рівень турніру.

У цьому матеріалі ми розповімо про формат змагань, а також поговоримо про те, як робити ставки на Олімпійські ігри з баскетболу.

Як проходить Олімпійський баскетбольний турнір

Перш за все варто відзначити, що в баскетбол на Олімпіаді грають за міжнародними правилами ФІБА. Вони мають чимало відмінностей від НБА, головні з яких – скорочений час чвертей (10 хвилин замість 12) і більш близьке розташування триочкової лінії (максимальний радіус 6,75 м замість 7,3 м).

Всього на Олімпіаді розігрують два комплекти медалей в класичному баскетболі – один серед жінок і один серед чоловіків. Також проводяться змагання з баскетболу 3 на 3.

У класичному Олімпійському турнірі беруть участь 12 збірних. Місця розподіляються наступним чином:

 • 1 місце відходить країні-господині Олімпіади;
 • 7 місць отримують кращі представники своїх континентів на останньому ЧС (кожному континенту по одному місцю, Європі – 2);
 • 4 місця розігруються в додаткових кваліфікаційних турнірах.

Команди, що потрапили на Олімпійські ігри з баскетболу, ділять на 3 групи. На груповому етапі кожна команда по одному разу грає з суперниками по квартету. У плей-офф проходять по два кращих колективи з кожної групи, а також 2 з 3 команд, що зайняли треті місця (з кращими показниками у зведеній турнірній таблиці).

Далі змагання проходять за класичною Олімпійською системою – «програв – вилетів». Команди, які програють у півфіналах, проводять матч за третє місце.

Особливості ставок на ОІ з баскетболу

Незважаючи на те, що Олімпійські ігри проходять лише раз на чотири роки, баскетбольний турнір має свої тенденції і особливості з точки зору беттінгу. А саме:

 • Наявність явного фаворита. Олімпіада, мабуть, єдиний турнір, на який збірна США регулярно збирає свій дійсно найсильніший склад. Коли разом збираються 12 суперзірок НБА, зупинити їх вкрай складно.
 • Про силу команди можна судити по заявці на турнір. Дуже багато залежить від того, чи вдалося збірній зібрати максимально бойовий склад. Наприклад, збірна Словенії вкрай непереконливо виглядала в кваліфікації на Євробаскет, де грала без усіх своїх лідерів. Але коли під Олімпіаду зібралися Дончіч, Драгіч і компанія, ця збірна відразу увійшла в число претендентів на медалі.
 • У команд є право на помилку на груповому турнірі. Формат змагань дозволяє пройти в плей-офф 8 з 12 команд. Іноді для виходу далі вистачає і однієї перемоги, а вже з двома виграшами місце в 1/4 точно гарантовано. Тому команди мають час на розкачку і не всі стартують «з місця в кар’єр».
 • Перед турніром проходить багато товариських матчів, а також матчі кваліфікації. Щоб приблизно оцінити силу команд перед стартом групового етапу, можна поглянути на їх гру в товариських зустрічах. Найпростіше оцінювати тих, хто пройшов кваліфікацію, адже вони вже грали в максимально бойових умовах.
 • Досить щадний графік. Претенденти на медалі повинні зіграти 6 матчів на турнірі. На груповому етапі команди мають 1 або 2 дні відпочинку між матчами, також є і один вихідний після кожного матчу плей-офф. Тому втома як фактор майже нівелюється.

Укласти парі

Види ставок на Олімпійські ігри з баскетболу

Олімпійський баскетбольний турнір проходить в такі дати, коли йому немає ніякої альтернативи, адже всі клубні змагання вже закінчилися. В таких умовах беттори, які надають перевагу ставкам на баскетбол, цілком концентруються саме на ньому. Найбільш популярними варіантами ставок на Олімпійські ігри з баскетболу є ставки на:

 • Переможця матчу з урахуванням або без урахування ОТ;
 • Загальний тотал набраних очок;
 • Індивідуальний тотал окремої команди;
 • Перемогу однієї з команд з форою;
 • Тотал або фору за підсумками окремих ігрових відрізок (чвертей або половин);
 • Найрезультативнішу чверть;
 • Тотал триочкових кидків;
 • Індивідуальні статистичні показники гравців.

Також досить багато гравців укладають довгострокові парі на Олімпійський баскетбольний турнір. Зокрема, можна поставити на переможця окремої групи або всього турніру в цілому. Або ж оформити парі формату «Хто вище» з представлених команд.

Найуспішніші команди

Всю історію баскетболу на Олімпійських іграх прийнято ділити на два великі періоди – аматорський і професійний. Професійним атлетам дозволили брати участь в змаганнях в 1992-му році.

З того часу було проведено 7 турнірів і шість з них виграла збірна США. Лише Аргентині в 2004 вдалося перервати гегемонію американців. Загальний медальний залік, починаючи з 1992-го року, виглядає наступним чином:

 1. США – 6+0+1 (золото + срібло + бронза).
 2. Аргентина – 1+0+1.
 3. Іспанія – 0+2+1;
 4. Хорватія, Югославія, Франція, Італія, Сербія – 0+1+0.
 5. Литва – 0+0+3.
 6. Росія – 0+0+1.

Фаворити найближчого чемпіонату

Головними фаворитами Олімпійського баскетбольного турніру традиційно виступають американці. Перед початком ОІ 2020 на перемогу збірної США можна поставити з коефіцієнтом 1,2. У той час, як коефіцієнт на те, що переможуть не американці дорівнює 4,5.

Також до п’ятірки найсильніших команд турніру на думку букмекерів входять: Іспанія, Австралія, Франція і Словенія.

Як зробити ставку на Олімпійський баскетбольний турнір

Щоб укласти парі на матч Олімпійських ігор з баскетболу, необхідно послідовно виконати такі дії:

 1. Перейти на сайт букмекерської контори і там пройти реєстрацію або авторизацію.
 2. Переконатися, що на рахунку достатньо коштів для укладення парі. Якщо буде потрібно, внести депозит одним із запропонованих способів.
 3. Відкрити розділ «Лінія» (якщо ви ставите до початку матчу) або «Лайв» (якщо ви ставите, коли матч вже йде). Там вибрати вид спорту «Баскетбол» і турнір «Олімпійські ігри. Чоловіки».
 4. Відкрити матч, що зацікавив вас.
 5. Натиснути на коефіцієнт біля потрібного результату, щоб додати його в купон.
 6. Заповнити купон (вибрати тип ставки і вказати суму).
 7. Підтвердити ставку.

Якщо ви хочете зробити ставку формату «Експрес» або «Система», повторіть пункти 4 і 5.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі