Огляд сайту Soccerway

Статистика та аналітика
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Soccerway – англійська портал, присвячений футбольній статистиці. На сайті представлено більше 1000 футбольних турнірів з більш ніж 130 країн. Тут доступні турнірні таблиці, результати матчів, склади команд, індивідуальні профілі гравців та арбітрів.

Ресурс має більше 30 мовних локалізацій, проте серед них немає української. Тому бетторам з України, які користуються сайтом Soccerway, доводиться задовольнятися його російським варіантом.

Зробити ставку

Оформлення та структура

Дизайну сайту Соккервей залишає бажати кращого. В очі кидається недоцільне використання великих літер (капсом написані пункти меню). Та й розмітка порталу незручна. Якщо говорити про кольори, на сайті домінують білий, чорний, сірий і помаранчевий.

Ряд елементів сайту некоректно переведені на російську мову. У списку турнірів спостерігається плутанина: деякі змагання представлені російським варіантом назви, інші – англійською.

Але ось з точки зору розташування важливих елементів, зауважень до сайту Soccerway немає. Все гранично просто і доступно, матчі та турніри структуровані, і дістатися до потрібної інформації можна буквально за три-чотири кліка.

Головну сторінку сайту умовно можна розділити на три блоки:

 1. Головне меню.
 2. Матчі.
 3. Календар.

Давайте більш детально розглянемо кожен з блоків.

Головне меню, в якому передбачена можливість вибору турнірів і команд. При наведенні на відповідний пункт, з’являється випадаючий список. Що в турнірах, що в командах за замовчуванням представлені найпопулярніші, а також є кнопка «Подивитися всі». Внизу доступний додатковий пошук по всіх турнірах.

У вкладці «Склади» є кілька підрозділів:

 • Трансфери та оренда (з помилкою в першому слові);
 • Бомбардири;
 • Штрафники;
 • День народження;
 • Players abroad (гравці за кордоном).

Окремо передбачено поле пошуку гравців з різними фільтрами. Потрапивши на сторінку окремого гравця, можна ознайомитися з головною інформацією про нього, статистикою виступів за професійні команди, трофеями, історією трансферів, а також причинами пропусків матчів.

Вкладка головного меню «Дати матчів» – це просто посилання на головну сторінку сайту.

Другий великий блок головної сторінки Соккер Вей – Матчі. Тут представлений список всіх поєдинків ігрового дня з розподілом по турнірах. Поєдинки топових змагань відразу наведені списком, а щоб побачити матчі непопулярних ліг, потрібно натиснути на назву цієї ліги. У користувача є можливість вибрати, що відображати з трьох варіантів:

 • Всі матчі;
 • Матчі російських команд;
 • Ті матчі, які йдуть в даний момент.

Додатково доступний перемикач за датою.

Укласти парі

Якщо відкрити матч до його початку, будуть доступні останні результати граючих команд (з можливістю фільтрації по турнірах), а також турнірне становище кожного з колективів в своєму чемпіонаті. Окремо представлена інформація про стадіон і бригаду арбітрів.

Якщо матч вже йде або закінчився, будуть доступні склади команд і протокольна інформація (автори голів і дисциплінарні покарання). Також в лайві є графічна трансляція матчів.

Календар дозволяє перемикатися на певну дату і подивитися список минулих / запланованих матчів.

Також на сайті передбачена функція пошуку.

Окремо варто відзначити велику кількість реклами сторонніх продуктів на сайті. Реклама вбудована таким чином, що блокувальники на неї не реагують. Іноді вона навіть перекриває важливі структурні елементи сайту.

Послуги та ціни

Сайт Soccerway розміщує всю інформацію у вільному доступі. Ніяких додаткових платних послуг або пропозицій на порталі не передбачено.

Джерело заробітку проекту – розміщення реклами на сайті.

Переваги і недоліки

Представлені статистичні дані великої кількості турнірів;
Детальна статистика кожного гравця;
Безкоштовний доступ до інформації;
Зручна навігація по сайту;
Наявність мобільного додатка для iOS.
Відсутність української мови;
Проблеми з перекладом (деякі написи залишаються англійськими незалежно від вибраної мови);
Відсутність коефіцієнтів;
Велика кількість реклами.

Відгуки

Більшість користувачів в своїх відгуках про Soccerway відзначають великі обсяги наданої інформації. Також з позитивом сприймається той факт, що доступні детальні профілі не тільки команд, а й окремих гравців і навіть арбітрів.

Досвідчені беттори все ж знайшли один значний мінус у порталу Соккервей. Йдеться про відсутність коефіцієнтів. Це змушує гравців використовувати сайт в зв’язці з іншими ресурсами.

Поширені запитання

Чи є українська версія сайту Соккервей?
Чи доступні трансляції матчів на сайті?
Як часто оновлюється статистика на Soccerway?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі