Огляд сайту NB-Bet

Статистика та аналітика
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

NB-Bet – сервіс футбольної, хокейної і тенісної статистики, який був розроблений російськими фахівцями і доступний з 2016-го року.

На сайті представлений величезний обсяг статистичних даних, які дозволяють аналізувати майбутні матчі. Також портал має власний алгоритм, який прогнозує точний рахунок зустрічі на основі статистичних тенденцій, а також ще кілька цікавих «фішок».

Зробити ставку

Оформлення та структура

Сайт NB-Bet.com має досить простий, але при цьому приємний дизайн. Фон сайту – білий, написи – чорні. На кожній сторінці, де це необхідно, передбачені випадаючі списки та фільтри, які спрощують пошук потрібної інформації. В цілому блоки розміщені дуже зручно і навіть користувач, який відвідує ресурс вперше, може на інтуїтивному рівні розібратися, що і де шукати.

Сервіс НБ-Бет доступний тільки російською мовою: української версії немає.

У шапці сайту розташований перемикач, який дозволяє вибрати потрібний вид спорту. Залежно від вибору, портал трохи змінює кольорове оформлення.

Всього на сайті передбачено сім розділів:

1. Матчі – розділ, що дозволяє знайти необхідний беттору матч, скориставшись пошуком по турнірах. Відкривши сторінку потрібного поєдинку, користувач побачить його детальний статистичний аналіз.

Зокрема, на сайті вказані головні тренди останніх матчів за участю цих команд. На їх основі NB-Bet пропонує свої варіанти ставок, використовуючи коефіцієнти букмекерської контори 1xСтавка. Також на сторінці представлена ​​статистика арбітра, інформація про склади команд, історія їх особистих зустрічей, головні тренди та серії.

2. Стрічка – розділ з прогнозами від користувачів сайту. Зареєстровані юзери можуть вибрати кращих капперів для себе і додати їх у підписки.

3. Інструменти – розділ з корисними для бетторів функціями, а саме:

  • Валуйні тренди – відбір недооцінених букмекерами результатів, які вірогідні зі статистичної точки зору;
  • Сканер коефіцієнтів – відстеження змін у котируваннях БК. Дозволяє відзначати падаючі та зростаючі коефіцієнти;
  • Аналіз матчів – статистичний огляд прийдешньої зустрічі;
  • Пошук за критеріями – платна функція, яка дозволяє знайти ідеальний варіант для ставки за тими критеріями, які вкаже беттор;
  • Серії команд – перелік найбільш показових серій учасників кожного з турнірів;
  • Середні показники – пошук команд, які задовольняють певні фільтри за середніми показниками.

Отримати бонус

4. Турніри – розділ, що містить в собі детальну статистичну інформацію про всі турніри. Вибравши конкретне змагання, користувач побачить зведену таблицю по всім його учасникам.

5. Команди – розділ з детальною статистикою по кожній з команд. Завдяки фільтрам можна вказати особливі умови статистичного аналізу, зокрема, турнір і кількість матчів, які варто брати до уваги.

6. Арбітри – розділ, присвячений статистиці рефері. Тут вказана інформація про середню кількість показаних попереджень та вилучень, а також призначених суддею пенальті.

7. Підтримка – розділ, що дозволяє зв’язатися з адміністрацією сайту і задати питання.

Відзначимо, що у бетторів є можливість зареєструватися на сайті NB-Bet. Після цього користувач отримує на свій рахунок 100000 віртуальної валюти. Її можна використовувати для оформлення ставок. Найуспішніші гравці розміщуються на вершині рейтингу і відображаються в розділі «Стрічка». Також реєстрація потрібна для доступу до платних послуг.

Ставки у віртуальній валюті, на думку розробників NB-Bet, дозволяють любителям спорту отримувати особливі емоції від перегляду матчів, не ризикуючи при цьому реальним коштами.

Послуги та ціни

Вся статистична інформація, яка представлена ​​на сайті НБ-Бет, а також більшість додаткових функцій доступні безкоштовно. Але все ж у користувачів є можливість оформити преміум підписку, яка дозволить:

  • Позбутися від реклами на сайті;
  • Отримати доступ до всіх валуйним трендам;
  • Мати ширшу лінію в сканері коефіцієнтів;
  • Отримати доступ до функції пошуку за критеріями.

Пошук за критеріями дозволяє знайти команди, матчі або навіть турніри, які задовольняють умови, зазначені користувачами. Для пошуку передбачено кілька шаблонів, в залежності від бажаної ставки. Також потрібно вказати і безпосередньо самі критерії.

Вартість преміум підписки на сайті NB-Bet коливається від 165 до 490 рублів на місяць і залежить від терміну дії підписки.

Також у кожного клієнта є можливість отримати 3 дні пробного періоду за 49 рублів.

Переваги та недоліки

Великий обсяг статистичної інформації
Приємний дизайн і зручна навігація по сайту
Багато корисних функцій для пошуку ставок
Не всі функції безкоштовні
Немає української мови

Відгуки

Відгуки про NB-Bet в більшості своїй позитивні. Беттори відзначають великий обсяг корисної статистичної інформації, а також зручні параметри пошуку і фільтрації.

Звичайно, є такі люди, які незадоволені тим фактом, що за окремі інструменти потрібно платити реальні гроші. Однак левова частка клієнтів вважає, що навіть набору безкоштовних функціональних можливостей цілком вистачає для повноцінного аналізу тієї чи іншої спортивної події. З позитивом сприймається і можливість укладати парі у віртуальній валюті.

Поширені запитання

У чому переваги преміум підписки?
Як продовжити підписку?
Як NB-Bet складає прогноз на рахунок матчу?

Зробити ставку

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі