Огляд сайту LiveScore

Статистика та аналітика
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Ресурс спортивної статистики LiveScore був створений в 1998 році в Ірландії. Завданням проекту було статистичне висвітлення всіх популярних видів спорту, на які приймаються ставки в букмекерських конторах. Сайт компанії буде корисний досвідченим і починаючим бетторам як додатковий інструмент для моніторингу спортивних подій та передматчевого аналізу.

Зробити ставку

Оформлення та структура

Як і більшість інших сайтів спортивної статистики, LiveScore має простий, мінімалістичний дизайн. В оформленні переважає темна колірна гамма. Рекламні блоки на LiveScore присутні, але розподілені грамотно і не заважають пошуку інформації. Проект на постійній основі співпрацює з відомим букмекером Bet365, розміщуючи його банери на сторінках свого сайту.

Простота і зручність інтерфейсу LiveScore дозволяють швидко освоїти весь функціонал майданчика і ознайомитися з розділами меню. Варто зауважити, що можливості сайту є досить обмеженими, якщо порівнювати з іншими ресурсами аналогічної тематики. Наприклад, пошук подій не передбачений, через що користувач змушений переходити з однієї сторінки на іншу і скролити списки матчів.

Сайт LiveScore висвітлює лише п’ять спортивних дисциплін, під які відведено горизонтальне меню у верхній частині сторінки:

  • Футбол;
  • Хокей;
  • Баскетбол;
  • Теніс;
  • Крикет.

При переході на сторінку будь-якого з видів спорту відкриваються події з Live, а також всі інші матчі, заплановані на поточний день. Використовуючи календар, можна переключитися на будь-який інший день, щоб знайти потрібну гру – як минулу, так і майбутню.

У лівому сайдбарі розташовуються всі великі турніри, що проводяться в обраній спортивній дисципліні. В меню спочатку йдуть популярні ліги і змагання, потім використовується угруповання по країнам в алфавітному порядку.

Тут же користувач може ознайомитися з актуальними новинами з обраного виду спорту і додати події в обране. У будь-якій зі спортивних дисциплін можна вибрати для відстеження матчі, що проходять в режимі реального часу. Трансляції не передбачені, але зате є викладка з ігровими відрізками і турнірна таблиця (яка, на жаль, не є клікабельною). Функціонал сайту дозволяє налаштовувати сповіщення при забитих голах в матчах, які були додані в обране.

Матч-центр LiveScore за своїми можливостями поступається багатьом майданчикам аналогічного профілю. Але цей сайт себе виправдовує, якщо використовувати його в якості трекера для відстеження подій в лайві. Інформація по поточним матчах оновлюється без найменших затримок, а оповіщення дозволяють моніторити хід обраних подій без їх безпосереднього перегляду.

Послуги та ціни

Сервіс спортивної статистики LiveScore є повністю безкоштовним проектом. Розробники та власники сайту не надають платних послуг та не продають прогнози на результати подій. На сайті розміщуються рекламні банери букмекерських контор, і кожен користувач може перейти за посиланням щоб зареєструватися і робити ставки.

Переваги і недоліки

Простий і зрозумілий інтерфейс
Функціонал для відстеження обраних матчів
Актуальні рейтинги і турнірні таблиці
Безкоштовний доступ до всіх можливостей сайту
Наявність мобільних додатків для Андроїд і iOS
Освітлення невеликої кількості видів спорту
Обмежений функціонал сайту
Відсутність котирувань на майбутні і поточні матчі
Відсутність докладної інформації про команди і спортсменів

Відгуки

Переважна більшість користувачів LiveScore гідно оцінюють можливості майданчика – як матч-трекера для беттінга в режимі реального часу. Але якщо бути об’єктивними, то майже всі великі букмекери пропонують аналогічний функціонал на своїх Live-платформах і навіть в розділах статистики. В цьому аспекті сервіс LiveScore відстає від інших сайтів статистики.

Багато користувачів відзначають зручність мобільних додатків матч-центру. На сьогоднішній день вже розроблено програми для смартфонів на Android і iOS, які є на порядок більш зручними в користуванні, ніж головний сайт. Цей момент заслуговує на позитивну оцінку від гравців, що використовують ресурси LiveScore. Крім того, беттори позитивно відгукуються про якісну інфографіку матч-трекера.

Мінімальна кількість налаштувань – це серйозний привід для негативних відгуків. Крім додавання подій в обране, на сайті передбачений тільки вибір часового поясу. За мірками сучасних матч-центрів це «печерний вік».

Часто задавані питання

Чи існує російськомовна версія сайту LiveScore?
Чи є офіційні додатки ЛайвСкор для смартфонів?
Чи передбачені на сайті прямі відеотрансляції?

Отримати бонус

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі