Огляд сайту FlashScore

Статистика та аналітика
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Сервіс FlashScore використовується мільйонами людей для відстеження ходу спортивних подій в режимі онлайн. Також цей ресурс надає досить багато статистичних даних в багатьох видах спорту, а також актуальні турнірні таблиці та розклад зустрічей.

До 2020 року версія порталу, орієнтована на пострадянські країни, мала назву MyScore, але розробниками було прийнято рішення перейти на міжнародний формат найменування.

На сайті вказано, що своєю головною метою FlashScore вважає якомога швидше повідомляти користувачів про важливі події в матчах (забиті голи, набрані очки, дисциплінарні санкції). У гонитві за актуальністю іноді може проскакувати помилкова інформація (наприклад, гол був забитий, але пізніше скасований). Подібні моменти відслідковуються особливо ретельно і в найкоротші терміни виправляються.

Зробити ставку

Оформлення та структура

Розробники порталу зробили упор в бік зручності у використанні і не стали сильно ускладнювати дизайн. Головна сторінка сайту, яка доступна за адресою flashscore.com.ua, складається з чотирьох блоків.

Меню управління сайтом. Тут у відвідувачів є можливість вибрати стиль колірного оформлення, вказати часовий пояс, формат сортування подій і характер повідомлень, а також скористатися пошуком по сайту. Зареєстровані користувачі можуть синхронізувати свої настройки, вибрані клуби і змагання при авторизації на іншому пристрої.

Меню вибору видів спорту. Найпопулярніші види (футбол, хокей, теніс, баскетбол і волейбол) винесені в окремий рядок. Щоб подивитися інші, досить натиснути кнопку «Більше». Сумарно на Флешскор є більше трьох десятків видів спорту. Після назви в дужках вказано кількість матчів, запланованих на сьогоднішній день.

Панель відображення турнірів і подій. За замовчуванням турніри відсортовані за алфавітом. Після додавання в обрані змагання переміщаються вгору списку. Завдяки навігаційному рядку можна переключатися по днях. Максимально доступний діапазон – 7 днів вперед і 7 днів назад від поточного дня.

Також є можливість фільтрувати відображення матчів, показуючи:

 • Усі;
 • Live;
 • Завершені;
 • Вибрані
 • Коефіцієнти;
 • Розклад.

Список обраних ліг і команд. Відзначимо, що він змінюється, при переході на вкладку з іншим видом спорту.

Після натискання на цікавий для користувача матч, відкриється нове вікно, присвячене виключно цій події. Якщо матч ще не почався, буде доступна основна інформація про нього (турнір, етап змагань, місце проведення), а також інформація про гравців, які пропустять або можуть пропустити зустріч (якщо мова йде про командні види спорту).

Укласти парі

Крім цього доступні такі розділи:

 • Коефіцієнти – представлені котирування букмекерів на цю подію;
 • Н2Н – вказані результати останніх матчів команд, а також їх зустрічей між собою;
 • Таблиця (Сітка) – відображається поточне турнірне становище.

Якщо ж матч проходить в ці хвилини або вже завершився, з’являться додаткові вкладки:

 • Огляд матчу – перелік головних подій (в футболі це голи, заміни і картки);
 • Статистика – статистичні дані матчу;
 • Склади – основні склади, а також списки запасних гравців команд;
 • Текст – текстова трансляція події. Вона доступна не для всіх видів спорту і турнірів, а тільки для найбільш популярних.

У версії FlashScore для комп’ютерів немає можливості змінити мову, на відміну від програми для мобільних гаджетів. У магазинах Play Market і App Store представлена, в тому числі, і українська версія програми.

Послуги та ціни

Портал Флешскор не пропонує своїм відвідувачам ніяких платних послуг. Вивчивши сайт компанії можна припустити, що вона співпрацює з деякими букмекерськими конторами, зокрема є рекламні банери. Також варто відзначити, що всі зазначені на сайті коефіцієнти є гіперпосиланнями на конкретні БК, що дозволяє клієнтам відразу здійснювати ставки на обрані результати.

Переваги і недоліки

Приємний і простий дизайн;
Представлено багато видів спорту;
Інформація оновлюється дуже швидко;
Події в найпопулярніших чемпіонатах висвітлюються дуже детально;
Наявність відеофрагментів для окремих турнірів;
Є турнірні таблиці та сітки всіх змагань;
Зручна система оповіщень;
Можливість стежити за ходом декількох спортивних подій одночасно;
Актуальні коефіцієнти.
Іноді проскакує некоректна інформація;
Малопопулярні події висвітлюються досить бідно;
У десктопній версії немає можливості змінити мову.

Відгуки

Проаналізувавши відгуки про FlashScore, можна з упевненістю сказати, що люди дуже високо оцінюють цей портал. З позитивом відзначається велика кількість освітлюваних подій, детальний матч-центр, актуальні турнірні таблиці та глибокі статистичні дані. Також похвали заслуговує і комфортабельність у використанні сайту.

Негативних відгуків про Флешскор немає. В якості потенційних поліпшень, які хотілося б бачити, користувачі відзначають введення відеотрансляцій, а також більш пильне освітлення нижчих ліг.

Поширені запитання

Навіщо потрібна реєстрація на сайті FlashScore?
Що значить абревіатура ТКР у деяких матчів?
Як завантажити FlashScore на телефон?
У чому різниця між MyScore і FlashScore?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі