Огляд сайту Tribuna.com

Спортивні сайти
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція сайту Betline.com.ua
Редакція сайту Betline.com.ua
Автор матеріалу

Трибуна – один з найпопулярніших і найбільш відвідуваних спортивних сайтів в Україні. Згідно з даними аналітичних сайтів, щоденний трафік ua.tribuna.com становить понад 90 тисяч.

Пік активності аудиторії припадає на час матчів збірної України з футболу або українських клубів в єврокубках. Під відповідною новиною про матч проходить бурхливе його обговорення. В середньому за такий матч може бути написано близько тисячі коментарів. Також на порталі регулярно публікуються аналітичні матеріали.

Tribuna.com належить компанії «Tribuna Digital», яка була заснована в 1998 році. Ця ж компанія має ще дві локальні версії: російський Sports.ru та білоруську Трибуну.

Всі новини публікуються російською мовою, як і більшість аналітичних матеріалів, але в той же час іноді проскакують і статті, написані українською. Можливості повністю перевести сайт, вибравши бажану мову – не передбачено.

Зробити ставку

Оформлення та структура

Українська версія Трибуни має традиційне для проекту оформлення. Дизайн сайту досить простий, але в той же час приємний. Це ж можна сказати і про колірну гамму – білий фон з чорними написами. Сайт максимально зрозумілий у використанні. Навіть людина, яка відвідала Трибуну вперше, без зусиль зайвих знайде потрібний їй розділ. Окремо відзначимо, що на кожній сторінці в якості частини фону розміщені рекламні банери БК Parimatch.

Головна сторінка сайту ua.Tribuna.com має такий вигляд.

Оформление и структура сайта Трибуна

Вона складається з таких структурних елементів:

 1. Меню вибору видів спорту. Навівши курсор на потрібний вид спорту, користувач отримає можливість вибрати зі списку потрібний турнір.
 2. Меню вибору розділів сайту. У цьому ж рядку є можливість авторизуватися на порталі. Авторизовані користувачі можуть залишати коментарі, оцінювати матеріали плюсами або мінусами, створювати власні блоги та брати участь в конкурсах.
 3. Матч-центр, в якому представлена ​​інформація про найцікавіші події поточного дня у світі спорту.
 4. Головний запис – найгарячіша і найактуальніша новина, інтерв’ю або стаття.
 5. Розділ з головними новинами.
 6. Розділ з матеріалами та статтями.
 7. Область з корисною інформацією. Тут можна подивитися турнірні таблиці спортивних ліг Європи і світу. Також є дані про індивідуальні показники окремих гравців.

Всього на сайті Трибуна є сім розділів, а саме:

 • Матч-центр;
 • Новини;
 • Блоги;
 • Статуси;
 • Рейтинг Букмекерів;
 • Fantasy;
 • Кіберспорт.

Якщо з більшістю з них все максимально зрозуміло, то ось два розділи заслуговують на особливу увагу. У розділі «Fantasy» користувачі мають можливість зібрати власну команду і битися з іншими гравцями за правилами цієї захоплюючої розваги.

Отримати бонус

Мабуть, для бетторів найбільш корисним буде розділ «Рейтинг Букмекерів». Тут представлений список букмекерських контор, які ранжовані за оцінкою від Трибуни.

Букмекеры на сайте Трибуна

У відвідувачів є можливість ознайомитися з оглядом букмекера. Однак самі сторінки оглядів БК на Трибуні вкрай малоінформативні. Тут зірками оцінені окремі параметри роботи букмекера, але при цьому немає ніяких пояснень від редакції, чому була виставлена ​​саме ця оцінка. Текстом в огляді вказані лише переваги і недоліки контори. Однак присутні відгуки гравців про БК.

Оформление и структура Tribuna

Також в розділі «Рейтинг Букмекерів» є підрозділ «Бонуси», де вказані актуальні бонусні пропозицію, які діють на сайтах БК.

Послуги та ціни

Tribuna.com – це інформаційно-новинний сайт, який не надає ніяких платних послуг. Весь контент доступний абсолютно всім бажаючим.

Переваги та недоліки

Актуальні новини про український та світовий спорт
Багато аналітичних матеріалів, зокрема тактичні розбори футбольних матчів або аналіз виступів окремих спортсменів
Можливість оцінювати матеріали плюсами і мінусами
Зручний матч-центр
Всі коментарі проходять модерацію, що припиняє будь-спам або образи
Сайт не можна повністю перевести на українську мову без сторонніх плагінів
Сторінки з оглядами БК неінформативні

Відгуки

Більшість користувачів називають сайт Tribuna.com зручним майданчиком для спілкування, адже тут передбачена жорстка перевірка коментарів, на відміну від багатьох інших спортивних ресурсів.

Поширені запитання

Чому сайт ua.Tribuna.com так нагадує російський Sports.ru?
Чи є на Трибуні розділ з прогнозами?
Зареєструвався на Трибуні, і на пошту почали приходити повідомлення від порталу. Як їх відключити?

Зробити ставку

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі