Огляд сайту Sports.ru

Спортивні сайти
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Sports.ru – російський аналітично-новинний спортивний ресурс. Портал був заснований 1-го грудня 1998 року, а на сьогоднішній день вважається одним з найбільших спортивних видань на всьому пострадянському просторі.

Згідно зі статистичними даними, за підсумками 2020 року Sports.ru зайняв 9-е місце за кількістю цитувань серед усіх спортивних ресурсів Росії. Орієнтовна щомісячна відвідуваність сайту становить 60 мільйонів чоловік.

Відзначимо, що Спортс.ру має тільки російську мовну версію, однак доступні схожі проекти для української (ua.tribuna.com) і білоруської аудиторії (by.tribuna.com). При цьому, якщо раніше прямо вказувалося, що всі ці проекти належать одному холдингу, то зараз юридичних зв’язків між порталами немає.

Оформлення та структура

Сайт sports.ru має своє фірмове оформлення, яке не змінювалося протягом багатьох років. З точки зору колірного стилю все максимально просто – білий фон і чорні написи. Розробники явно роблять акцент на зручність для користувачів, адже на ресурсі розміщується дуже багато інформації. Зайві дизайнерські «фішки» цілком могли б відволікати читачів або ускладнювати для них навігацію по сайту.

Оцінюючи структуру подачі інформації, варто відзначити, що вона близька до ідеалу. Вся інформація розділена на блоки, які органічно займають весь доступний простір. В цілому на головній сторінці сайту представлені такі структурні елементи:

  1. Матч-центр. Блок зі списком найважливіших спортивних подій, які заплановані на поточний день. Там вказується вид спорту, турнір, час початку матчу, а також джерело, де буде доступна трансляція. Якщо матч йде прямо зараз або вже закінчився, відображається також поточний або підсумковий рахунок.
  2. Блок з найбільш важливою новиною або найбільш актуальним аналітичним матеріалом. На головну потрапляють тільки найгарячіші події або найцікавіші статті.
  3. Головні новини. Біля кожної новини вказано час публікації, вид спорту і кількість коментарів від користувачів. Нижче представлені новини по конкретних видах спорту. Також є можливість відстежувати новини виключно своєї улюбленої команди.
  4. Аналітичні матеріали. Представлені кращі статті аналітичного характеру, підготовлені експертами або редакцією порталу. Нижче аналогічним чином розташовані найкращі матеріали з блогів.
  5. Статистика. Тут в форматі віджета представлена інформація про різні турніри. Зокрема, доступні турнірні таблиці, списки кращих гравців за індивідуальними показниками, результати матчів і календар.

На порталі доступні текстові онлайн-трансляції головних матчів або поєдинків в світі спорту з графічним відображенням статистики, протоколу і складів команд.

Окремо варто згадати великий розділ «Букмекери», в якому можна знайти огляди букмекерських контор. Щоправда, самі огляди дуже скромні за обсягами інформації. Вказані лише базові дані про компанію, розмір бонусу, а також переваги і недоліки букмекера.

Однак, завдяки популярності сайту Sports.ru, тут можна знайти багато відгуків від реальних гравців про кожного з букмекерів.

Взагалі, коментарі на Спортс.ру – це одна з головних частин проекту. Під гарячими новинами або онлайнами окремих матчів можуть бути написані тисячі відгуків. Користувачі мають можливість оцінювати коментарі інших плюсом чи мінусом. Щоб мати можливість обмінюватися думками потрібно пройти реєстрацію.

Послуги та ціни

Оскільки Sports.ru – це класичний новинний портал, ніяких платних послуг тут не передбачено.

Укласти парі

У мобільних маркетах для скачування доступний додаток Спортс.ру для смартфонів. Його використання теж безкоштовно.

Переваги і недоліки

Дуже великі обсяги інформації;
Новости публикуются максимально оперативно;
Доступно багато цікавих авторських матеріалів;
Зручний матч-центр;
Велика жива аудиторія і активні обговорення всіх опублікованих матеріалів.
Сайт орієнтований виключно на російську аудиторію;
У розділі «Букмекери» замало інформації.

Відгуки

Шукати в інтернеті відгуки про Sports.ru майже безперспективно. Люди всі свої думки, в тому числі і про проект, висловлюють в коментарях на самому порталі. А ось на сторонніх ресурсах їх майже не знайти.

Єдине джерело, де вдалося виявити відгуки користувачів про Спортс – сторінка проекту в соціальній мережі Facebook. Більшість відвідувачів там дякують ресурс за оперативність і великі обсяги інформації.

З негативного боку відзначається відчутна політизація проекту і надмірна любов редакції до гучних і провокаційних заголовків.

Поширені запитання

Для чого потрібна реєстрація на сайті Sports.ru?
Як пов'язані між собою російський Sports.ru і українська Tribuna.com?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі