Огляд сайту Sport.ua

Спортивні сайти
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Sport.ua – один з найпопулярніших українських спортивних сайтів. Він був заснований в 2003-му році як ресурс, присвячений виключно футболу, проте пізніше поступово почав висвітлювати і інші види спорту. У 2006-му році сайт був проданий компанії Meta.ua, а в 2010-му зареєстрований як окрема юридична особа.

Зробити ставку

Sport.ua – один з найпопулярніших українських спортивних сайтів. Він був заснований в 2003-му році як ресурс, присвячений виключно футболу, проте пізніше поступово почав висвітлювати і інші види спорту. У 2006-му році сайт був проданий компанії Meta.ua, а в 2010-му зареєстрований як окрема юридична особа.

Спорт.юа співпрацює з багатьма спортивними федераціями України та нерідко виступає інформаційним партнером окремих змагань. Згідно з неофіційною статистикою, цей сайт щодня відвідує близько 300 тисяч користувачів. Ресурс доступний на двох мовах – українській та російській.

Оформлення та структура

З точки зору дизайну Sport.ua не можна назвати дуже сучасним або інноваційним. Сайт має простий білий фон, весь текст написаний чорним кольором, а клікабельні елементи оформлені синім. Тут немає ультрасучасних слайдерів або красивих графічних елементів. Однак для новинного сайту головний пріоритет – зручність у використанні. І в цьому компоненті у Спорт.юа все прекрасно.

Головна сторінка сайту містить в собі дуже багато різної інформації і складається з наступних блоків:

 • Меню, що дозволяють вибрати вид спорту;
 • Перелік актуальних тем;
 • Головний запис. Це може бути як сенсаційна новина, так і аналітичний матеріал на актуальну тему;
 • Головні новини;
 • Матч-центр з центральними поєдинками дня;
 • Блок з кращими букмекерськими компаніями за версією сайту Sport.ua;
 • Прогнози від експертів;
 • Популярне;
 • Всі новини;
 • Статті;
 • Відео;
 • Блоги.

У спливаючому меню є ще кілька розділів, які заслуговують на окрему увагу.

У розділі «Lifestyle» представлені статті про представниць прекрасної статі, пов’язаних зі світом спорту. Кожен матеріал супроводжується добіркою відповідних фотографій.

У розділі «Трансфери» зібрані всі новини та чутки, пов’язані з діяльністю клубів на трансферному ринку. Тут же є можливість відкрити добірку новин по конкретній команді.

Розділ «Ставки» включає в себе три підрозділи:

 1. «Рейтинг букмекерів».
 2. «Рейтинг кібербукмекерів».
 3. «Школа ставок».

Перші два мають однакову структуру. У верхній частині сторінки розміщений список букмекерських контор, які відсортовані за рейтингом на цьому сайті, а далі йдуть прогнози на спорт (кіберспорт) і новини букмекерської сфери. Крім назви і рейтингу БК, також вказана інформація про наявність відгуків і розмір чинного бонусу. Додатково є можливість ознайомитися з детальним оглядом букмекерських контор від Sport.ua.

У рубриці «Школа ставок» представлено кілька матеріалів, присвячених букмекерській термінології. Однак теми підібрані досить дивно і розкрита лише маленька частина важливих питань з цієї сфери.

Ще на сайті Спорт.юа є зручний календар спортивних подій, який регулярно оновлюється.

Під час центральних матчів Sport.ua проводить текстові трансляції, а якщо поєдинки транслюються на безкоштовних майданчиках, то і розміщує посилання на відео.

На сайті передбачена можливість реєстрації. Зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі та користуватися індивідуальними настройками.

Послуги та ціни

Спорт.юа – виключно новинний сайт, який не надає ніяких платних послуг для своїх відвідувачів. Основний заробіток ресурсу – доходи від реклами.

Переваги і недоліки

Є дві мовні версії
Приємний дизайн сайту і проста навігація
Висвітлюється безліч видів спорту
Крім новин, є аналітичні матеріали, статті та прогнози від експертів
Наявність текстових трансляцій матчів
Рубрика «Школа ставок» містить в собі дуже мало інформації
Невелика кількість відомих експертів, які працюють над прогнозами

Відгуки

Знайти відгуки про Sport.ua досить проблематично, адже люди нічого не купують на цьому сайті, а коментувати прочитану інформацію можна безпосередньо там же. Мабуть, найкращим показником ставлення користувачів до порталу може служити щоденний трафік, який перевищує 300 тисяч відвідувачів.

Поширені запитання

Як змінити мову на сайті Sport.ua?
Що дає реєстрація на Sport.ua?
Як знайти текстові трансляції?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі