Огляд сайту Arbworld

ПЗ та інструменти
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Arbworld – дуже корисний інструмент для бетторів, що дозволяє відстежувати падаючі коефіцієнти, а також великі грошові потоки, які ставляться на один з результатів події. Ці дані можуть бути використані гравцями при виборі варіанту для ставки.

Зробити ставку

Оформлення та структура

Сайт Arbworld.net має максимально простий дизайн, який навіть можна назвати застарілим. Тут простий білий фон з банальної розміткою – меню вгорі, область для додаткової інформації зліва і основна інформація по центру сторінки. Однак головне для відвідувачів Arbworld не дизайн, а саме функціональні можливості. Беттори заходять сюди з конкретною метою – подивитися на рух коефіцієнтів. Для цього достатньо натиснути буквально кілька кнопок.

Окремо відзначимо, що сайт Arbworld доступний на двох мовах – англійській і російській. Однак російська версія перекладу викликає певні питання. Зокрема, десь використовуються не зовсім підходящі слова, є проблеми з закінченнями слів або побудовою речень. Окремі текстові блоки і зовсім не перекладаються.

Головна сторінка, яка чомусь називається «Старт», дозволяє відвідувачам ознайомитися з тим, для чого взагалі був придуманий сайт Arbworld.

У нижній її частині є дисклеймер. Серед іншого там говориться, що всі дані, які розміщуються на сайті, носять виключно інформаційний характер. Розробники Arbworld відзначають, що використання даних, які вони надають, не гарантують беттору виграш.

Розділ «Падіння ставки» дозволяє відстежувати зміни коефіцієнтів. Ті рухи, які виглядають найбільш показовими, на сторінці відзначаються спеціальної стрілкою. Відзначимо, що для відстеження коефіцієнтів Arbworld використовує інформацію з біржі ставок Betfair.

У відвідувачів є можливість вибрати, який тип ставок (на переможця або тотал) він хоче відстежувати і вказати бажаний вид спорту. Також присутні додаткові фільтри для відбору і сортування подій.

Розділ «Грошові потоки» відображає інформацію про суми ставок на той чи інший результат події. Вважається, що якщо на неочевидний матч ставляться дуже великі гроші, це може свідчити про наявність певної інсайдерської інформації. На сайті Арбворлд відображаються гроші, поставлені на конкретний результат, а також розбивка по відсоткам від загальної суми.

Розділ «ШІ Прогнози» є посиланням на сторонній ресурс, який, можливо, виступає партнером Arbworld.

Розділ «Чат» дозволяє бетторам спілкуватися між собою і ділитися своїми думками або спостереженнями. Дизайн та оформлення чату виглядають вкрай примітивно.

Розділ «Інфо» містить в собі корисну інформацію про ставки. При цьому навіть при виборі російського перекладу, весь текст написаний англійською мовою.

Розділ «Партнери» відображає список посилань на сторонні сайти.

Послуги та ціни

Вся інформація, яка публікується на сайті Arbworld, повністю безкоштовна.

Ніяких додаткових послуг за гроші портал не пропонує. При цьому на порталі розміщено кілька посилань на сторонні ресурси. Швидше за все, це і є основним джерелом доходу.

Укласти парі

Переваги і недоліки

Є можливість відстежувати падіння коефіцієнтів;
Є можливість відстежувати грошові потоки на окремі результати;
Зручний фільтр подій;
Arbworld не вимагає реєстрації або плати за доступ до інформації.
Не зовсім якісний переклад у російській версії сайту;
Деякі пункти меню є вихідними посиланнями.

Відгуки

На російськомовних сайтах досить проблематично знайти відгуки про Арбворлд. Це може бути непрямим доказом того, що ресурс задовольняє запити користувачів. Адже в разі виникнення певних проблем, незадоволені гравці обов’язково б хотіли звернути на них загальну увагу.

Ті деякі користувачі, хто все ж залишив свої відгуки про Arbworld, позитивно оцінюють цей ресурс. Особливо їх радує той факт, що інформація надана безкоштовно.

Поширені запитання

Чи є українська версія сайту Arbworld?
Де подивитися рекомендовані ставки від Arbworld?
У мене частково не перекладається сайт Arbworld, що робити?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі