Огляд сайту Allbestbets

ПЗ та інструменти
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Allbestbets – сервіс пошуку вилок в букмекерських конторах. Він дозволяє знаходити безпрограшні ситуації, коли при певному розмірі ставок на протилежні результати однієї і тієї ж події, беттор при будь-якому його результаті залишиться в плюсі.

Allbestbets представлений на ринку з 2012-го року. В даний момент цей сервіс сканує коефіцієнти понад ста букмекерських контор. До уваги беруться понад 30 видів спорту. Згідно з інформацією з офіційного сайту компанії, її послугами вже встигли скористатися більше 100 000 клієнтів.

Отримати бонус

Оформлення та структура

Сайт allbestbets.com має вкрай сучасний і приємний дизайн, який відразу ж змушує дійсно серйозно сприймати компанію. Розробникам сайту вдалося підібрати відмінне поєднання фонового та кольорового наповнення. Важливі кнопки виділені червоним кольором, що спрощує використання ресурсу для клієнтів.

Головна сторінка сайту All Best Bets присвячена презентації сервісу. Тут вказана базова інформація про компанію, а також наведені ключові можливості сервісу і його головні переваги над конкурентами.

Оформление сайта Allbestbets

Щоб мати доступ до всіх функціональних можливостей сайту, необхідно зареєструватися в Allbestbets. Для цього знадобиться натиснути на відповідну кнопку і пройти три етапи:

 1. Вказати адресу електронної пошти та пароль.
 2. Вказати свої ім’я та прізвище, а також країну проживання.
 3. Підтвердити згоду з правилами використання сервісу.

Регистрация в All Best Bets

У головному меню сайту є п’ять розділів:

Букмекерські вилки. Цей розділ має три підрозділи: тарифи, вилки прематч та вилки лайв. Пошук вилок як під час матчу, так і до його початку, має однаковий вигляд. Робоча область складається з трьох основних блоків:

 • Область налаштувань і фільтрів;
 • Область з переліком знайдених вилок, які відповідають заданим параметрам. Тут же вказується відсоток прибутку для кожної з вилок;
 • Область оформлення ставки. Беттор повинен у відповідному полі вказати суму ставки, а система розподілить її по наслідків у різних БК. Також автоматично розраховується відсоток прибутку при кожному з випадків. Ті користувачі, які мають платну підписку, можуть укладати парі відразу ж через сайт Allbestbets. Для прискорення цього процесу сервісом був розроблений спеціальний плагін Arb Helper.

Оформление и структура Allbestbets 1

Valuebets. Розділ, що дозволяє знаходити результати із завищеними коефіцієнтами або так звані валуйні ставки. Робоча сторінка нагадує сканер вилок і має ті ж блоки і області.

Оформление и структура Allbestbets 2

API – розділ, що дозволяє одночасно шукати і вилки, і валуйні ставки. Повноцінне його використання доступне лише користувачам з платної підпискою. Також тут передбачена можливість створити власний інструментарій.

Оформление и структура Allbestbets 3

Допомога – розділ, який знайомить новачків з усіма особливостями сервісу Allbestbets. Вся інформація тут розділена на тематичні блоки, що спрощує процес пошуку для клієнта.

Оформление и структура Allbestbets 4

Особистий кабінет – розділ, де представлена ​​основна інформація про користувача, а також передбачена можливість глобальної настройки сервісу Allbestbets під себе. Зокрема, є можливість вибирати букмекерів, які будуть аналізуватися в процесі пошуку вилок і валуйних ставок.

Оформление и структура Allbestbets 5

Зробити ставку

Послуги та ціни

Оскільки сервіс Allbestbets заточений під те, щоб приносити прибуток своїм клієнтам, він стягує певну плату за свої послуги. При цьому на сайті є можливість користуватися сканером вилок безкоштовно, але в такому випадку недоступні додаткові фільтри, а самі вилки приносять прибуток максимум 1%.

Портал Allbestbets пропонує чотири види підписок для пошуку вилок. Кожна з них має свою вартість і свої особливості. Клієнт може одночасно підключати два тарифи, а саме один тариф для Прематч і один для Лайв. Є можливість підключати платну підписку на 1, 7, 30, 90, 180 і 360 днів. Чим більша тривалість підписки, тим менша вартість за один день використання. Всі ціни вказані в євро.

Услуги и цены Allbestbets

Підписки відрізняються одна від одної кількістю букмекерських контор, різноманітністю маркетів, кількістю видів спорту, розміром прибутку від вилок і функціональними можливостями порталу.

Сервіс Allbestbets працює з наступними платіжними системами:

 • Visa;
 • MasterCard;
 • Skrill;
 • Neteller;
 • Rapid.

Для користування послугою пошуку валуйних ставок передбачені окремі тарифи.

Услуги и цены Allbestbets 1

Переваги та недоліки

Сучасний сайт
Наявність навчальних матеріалів
Безкоштовний доступ до обмеженого функціоналу
Сервіс працює з великою кількістю БК
Є кілька додаткових послуг крім сканера вилок
Високі ціни на послуги
Немає української версії сайту
Немає єдиного тарифного плану, який включав би в себе повний пакет послуг

Відгуки

Більшість бетторів залишають позитивні відгуки про сервіс Allbestbets. Багато хто відзначає дуже зручний у використанні сайт. Також користувачам подобається можливість безкоштовно протестувати функціонал сервісу і велика кількість індивідуальних налаштувань.

У той же час деякі беттори вважають, що послуги сервісу мають трохи завищену ціну. В поодиноких випадках зустрічаються скарги на збої в роботі сервісу.

Поширені запитання

Чи є можливість безкоштовно користуватися сканером вилок Allbestbets?
Сума до оплати більша вартості тарифу: чому так і що робити?
Чи можна робити ставки через сайт Allbestbets?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі