Огляд сайту Все про спорт

Беттінг портали
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Все про спорт (vseprosport.ru) – інформаційний портал, присвячений беттінгу. Тут публікується багато корисної інформації про ставки на спорт (пояснення термінології, опис стратегій, огляди букмекерських контор), а також прогнози на найближчі спортивні події.

На сайті розміщуються прогнози як авторської групи, так і іменитих експертів, серед яких є такі зірки як Олександр Ємельяненко, Олександр Мостовий, Роман Павлюченко, Максим Калиниченко, Василь Уткін і багато інших.

Зробити ставку

Все про спорт – це російський проект, який не має української локалізації. Також не передбачена можливість вибору української мови.

Оформлення та структура

Сайт vseprosport.ru має простий, але досить приємний дизайн. У порталу простий білий фон, а інформація подається у вигляді окремих блоків. Текст читається зручно і без проблем. У деяких місцях розміщені рекламні банери букмекерських контор, однак вони цілком органічно вбудовані в структуру і не сильно відволікають від ознайомлення з корисною інформацією.

На головній сторінці сайту у вигляді блоків представлені всі розділи, відкрити які можна ще й за допомогою верхнього меню. Давайте детально розглянемо кожен з них.

  1. Блок з прогнозами на центральні матчі ігрового дня. Варто зазначити, що кожен прогноз має власний заголовок, який в певній мірі описує прийдешній матч.
  2. Найближчі прогнози. Тут представлені прогнози на події, які заплановані на найближчий час.
  3. Блок з новинами зі світу спорту. Всі новини розділені на три категорії: головні, популярні і ексклюзивні. Також біля кожного запису зазначено, до якого виду спорту він відноситься.
  4. Зіркові прогнозисти. Блок з переліком іменитих експертів, які складають прогнози для сайту. Натиснувши на ім’я прогнозиста, можна ознайомитися з інформацією про нього, а також подивитися статистику його прогнозів.
  5. Матч центр. Традиційний блок з переліком спортивних подій, а також їх результатами. Біля кожної події є графа «Трансляція», проте це не вбудована трансляція на сайті, а всього лише посилання на сайт однієї з букмекерських контор.
  6. Рейтинг букмекерів. Список букмекерських контор, які ранжовані за оцінкою від порталу Все про спорт. Крім посилань на сайт букмекера, а також на детальний огляд БК, відразу ж вказана основна інформація про нього у вигляді графіки. Крім цього, в рейтингу зібрані актуальні бонуси, пропоновані букмекерами.
  7. Блоки Прогнози і Прогнози від експертів. Вказано матч, коефіцієнт рекомендованої ставки, а також час початку поєдинку. Щоб ознайомитися з більш детальною інформацією, необхідно перейти на сторінку прогнозу.
  8. Блоги. Блок з авторськими матеріалами. Якщо судити по за переглядами, ці статті не користуються особливою популярністю у читачів.
  9. Залізні прогнози. Ще один блок з прогнозами, в якому зібрані прогнози з найбільшою потенційною прохідністю, на думку експертів.
  10. Гід по ставкам. Блок з корисною інформацією для бетторів.

Варто відзначити, що сайт Все про спорт веде статистику всіх своїх прогнозів. Можна ознайомитися як з результатами окремих прогнозистів, так і з ефективністю ресурсу в цілому. Доступні фільтри по категоріях і за датою.

У розділі Гід по ставкам вся інформація розділена на категорії та підкатегорії. Знайти те, що цікавить читача, досить просто.

Також дуже зручно подається інформація і в оглядах окремих букмекерських контор. Відразу вказуються основні переваги та недоліки БК. Привертає увагу і велика кількість відгуків від гравців (в середньому 250-300 коментарів про кожного з найпопулярніших букмекерів).

Сторінка прогнозу містить в собі інформацію про матч, інформацію про кожну з команд, статистичний прогноз, а також два прогнози від автора: основний і додатковий. Відзначимо, що на порталі може бути розміщено декілька прогнозів на одну й ту ж подію.

Укласти парі

Послуги та ціни

Більшість прогнозів на сайті Все про спорт безкоштовні і доступні всім бажаючим. Також портал пропонує VIP-прогнози. Раніше для доступу до них було необхідно оформити платну підписку, однак зараз ситуація змінилася і «платні» прогнози доступні безкоштовно. Досить просто зареєструватися на сайті або підписатися на сторінку проекту VseProSport в одній із соціальних мереж.

Переваги і недоліки

Доступно багато прогнозів на спортивні події, в тому числі і не в найбільш популярних лігах;
Для кожного матчу передбачено кілька варіантів прогнозів;
Доступна статистика кожного експерта і сайту в цілому;
Вся інформація доступна безкоштовно;
Корисний розділ "Гід по ставкам";
Власний рейтинг букмекерів.
Згідно зі статистикою, прохідність прогнозів порталу не дуже висока;
Відсутність української версії сайту;
Велика кількість реклами букмекерів.

Відгуки

Користувачі в своїх відгуках про Все про спорт часто хвалять проект за великі обсяги аналітичної інформації. Багато бетторів пишуть, що на основі даних наведених експертами, роблять власні висновки і оформляють ставки. Також похвали удостоєні безкоштовні прогнози від іменитих експертів.

Негативні відгуки мають однаковий характер і сконцентровані за великим рахунком навколо однієї претензії – низька прохідність прогнозів.

Варто відзначити, що багато хто скаржився на неефективність придбаної VIP-підписки, однак зараз це вже неактуально, адже платних прогнозів на сайті більше немає.

Поширені запитання

Де подивитися прохідність прогнозів від Все про спорт?
Як оформити платну підписку на VIP-прогнози від vseprosport?
Як перемкнути мову на українську на сайті Все про спорт?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі