Огляд сайту Meta-ratings.com.ua

Беттінг портали
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Meta-ratings.com.ua – це українська регіональна версія міжнародного проекту Metaratings, який присвячений спорту і беттінгу. Аналогічні версії існують і для декількох інших країн. Зокрема, для Росії, США, Казахстану, Білорусії, Таджикистану і Узбекистану.

Як повідомляється на сайті, загальна аудиторія Metaratings становить понад 100 мільйонів чоловік. Центральний офіс українського відділення знаходиться в місті Харків.

Зробити ставку

На сайті meta-ratings.com.ua розміщено багато корисної інформації для бетторів (огляди букмекерських контор, добірка актуальних бонусних пропозицій, прогнози на спортивні події, опис термінології). Також портал регулярно публікує новини зі світу спорту, в тому числі і інсайди, отримані від своїх власних джерел. Більшість ексклюзивів стосуються українського футболу.

Оформлення та структура

Розробники сайту Метарейтінгс зробили ухил на зручність подачі інформації і не стали сильно заморочуватися з сучасними тонкощами дизайну. У сайту простий білий фон, а написи оформлені чорним кольором. Найважливіша інформація виділена жирним шрифтом. Окремі блоки можуть підсвічуватися зеленим і фіолетовим кольорами.

На головній сторінці представлено досить багато інформації, яка розділена на наступні блоки:

 1. Матч центр. Блок з матчами конкретного ігрового дня, які можна відсортувати за видами спорту. Поєдинки розміщені в один ряд, і для просування по списку передбачений спеціальний елемент. На сторінці кожного матчу представлена базова статистика і протокольна інформація. Там же розміщена кнопка «Всі матчі», що дозволяє відкрити детальний матч-центр. Крім часу початку поєдинку і його статусу, є можливість ознайомитися і з коефіцієнтами на перемогу кожної з команд.
 2. Топ букмекерських контор. Блок з актуальним рейтингом букмекерських контор, створеним на основі спеціального алгоритму Метарейтінгс. Тут відразу ж представлена інформація про діючі бонуси, а також передбачена можливість перейти на сайт букмекера або почитати його детальний огляд. Відзначимо, що біля назви певних БК розміщені спеціальні позначки «Кращі коефіцієнти» і «Вибір редакції».
 3. Нас цитують. Блок із зазначенням джерел, які в своїх матеріалах посилаються на Meta-ratings.com.ua. Список таких сайтів досить значний і включає в себе майже всі кращі спортивні ЗМІ України.
 4. Бонуси букмекерів. Блок з актуальними бонусними пропозиціями для українських гравців. Тут коротко представлена інформація про обсяг та характер бонусу, а також є посилання для переходу на сайт БК.
 5. Прогнози на спорт. Блок з прогнозами редакції сайту на матчі в різних видах спорту. Варто зазначити, що різноманітність охоплених турнірів приємно дивує: від волейбольної Ліги націй до кібеспортивних змагань. Самі прогнози досить детальні й обгрунтовані.
 6. Спортивна інформація. В одному блоці пов’язано відразу три складових: актуальні новини, анонси важливих подій і аналітичні матеріали.
 7. Блок інформації про проект Metaratings.

У правій частині головної сторінки розміщена стрічка найбільш важливих новин. Яку кожен відвідувач має можливість налаштувати під себе.

Головне меню сайту багато в чому дублює основні блоки сайту і складається з наступних розділів:

 • Рейтинг букмекерів;
 • Прогнози;
 • Бонуси;
 • Новини;
 • Статті;
 • Ставки на спорт;
 • Школа беттінгу.

З більшістю пунктів все цілком зрозуміло, але ось два з них заслуговують на особливу увагу.

У розділі «Рейтинг букмекерів» представлено ранжування букмекерських компаній за спеціальною оцінкою від порталу. Також є кілька альтернативних рейтингів, сформованих на основі конкретних критеріїв (надійність, бонуси, коефіцієнти, мобільні додатки).

Головна відмінна риса рейтингу букмекерів від Метарейтінгс – невелика кількість БК. Як зазначено на сайті, проаналізовані були більш 200 контор, але в рейтинг потрапили лише кілька найкращих.

Укласти парі

Огляди кожного конкретного букмекера оформлені за єдиним шаблоном. Структура кожного огляду складається з наступних пунктів:

 • Оцінка редакції;
 • Відео про букмекера;
 • Акції та бонуси;
 • Відгуки;
 • Мобільні додатки;
 • Способи платежів;
 • Порівняння з іншими БК;
 • Огляд;
 • Популярні питання;
 • Довідка.

Ще один розділ сайту Метарейтінгс, який однозначно вартий уваги – «Школа беттінгу».

Тут розміщено багато корисної інформації, особливо для початківців. Зокрема, можна почитати про базові тенденції і правила ставок на спорт, особливості ставок на різні види спорту, професійні стратегіії ставок і так далі.

Вся інформація добре структурована і легко читається.

Послуги та ціни

Портал Meta-ratings.com.ua, як і інші регіональні версії цього проекту, не надає ніяких платних послуг. Вся інформація знаходиться у вільному доступі для читачів.

На сайті досить багато вихідних посилань на сайти букмекерських контор. Швидше за все, це і є основне джерело заробітку.

Переваги і недоліки

Детальні огляди букмекерських контор;
Власний рейтинг букмекерів;
Інсайдерські новини;
Багато корисної інформації в розділі «Школа беттінгу»;
Безкоштовні прогнози на спорт.
Відсутність можливості вибору мовної версії сайту;
Велика кількість реклами букмекерів і вихідних посилань на їх сайти.

Відгуки

Більшість користувачів в своїх відгуках про Метарейтінгс дуже схвально відгукуються про проект. Перш за все, вони відзначають великі обсяги інформації про букмекерські контори. Також з позитивом описуються безкоштовні прогнози від редакції сайту і розділ «Школа беттінгу», з корисними матеріалами для новачків.

Як таких негативних відгуків про Meta-ratings.com.ua в інтернеті немає, проте окремі користувачі скаржаться на велику кількість реклами, відзначаючи при цьому інші позитивні моменти.

Поширені запитання

Яка різниця між Meta-ratings.com.ua і Metaratings.ru?
На основі чого формується рейтинг букмекерів від Метарейтінг?
Чи варто довіряти інсайдерській інформації від Meta-ratings.com.ua?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі