Огляд сайту Legalbet

Беттінг портали
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Legalbet є одним з найбільш великих сайтів, присвячених букмекерської тематиці. Тут є навчання ставками на спорт, прогнози від відомих людей зі світу спорту, відгуки про контори і багато іншого.

Автори Legalbet намагаються чесно говорити про те, що ставки – це небезпечно. Портал настільки авторитетний, що дозволяє вирішувати проблеми з конторами – гравець залишає претензію, команда сайту зв’язується з БК і з’ясовує, в чому справа.

Оформлення та структура

Головна сторінка дуже велика і на ній міститься величезна кількість інформації. Спочатку ви побачите список легальних російських букмекерів, праворуч – найпопулярніші статті про ставки, а ще правіше – список прогнозистів і коротка їх статистика.

Якщо скролити нижче, можна побачити відгуки відомих в світі ставок людей і організацій про портал, інформацію про експертів Легалбет, останні прогнози і багато іншого. Вгорі є панель з доступними розділами. Фактично, частина інформації, яку ви знайдете в них, повторюється на головній сторінці.

Тут є кілька рейтингів букмекерських контор. Це так званий “народний рейтинг”, в якому місця визначаються в залежності від відгуків користувачів.

Цікаво, що з правої сторони вгорі на сторінці рейтингу є позначка «Місця оплачені». Якщо навести на неї курсор, з’являється інформація про те, що кожен букмекер оплатив своє місце в даному рейтингу, але в той же час рейтинги Legalbet завжди чесні і об’єктивні. Як розуміти це протиріччя, незрозуміло.

Також є рейтинги надійності, коефіцієнтів, вибору ставок (лінія і розпис), ставок в режимі лайв, кіберпорту, бонусів, список контор з мобільними додатками і версіями сайту і пунктами прийому ставок. Вибрати бажаний рейтинг можна, якщо навести курсор на розділ «Букмекери» вгорі.

Бонуси також відсортовані за видами – бездепозитні, фрібети, кешбек (повернення програшу), підвищені коефіцієнти, страховка, кеш-бонуси, розіграші призів і ексклюзивні пропозиції для користувачів Legalbet. Опис кожної спеціальної пропозиції досить детальний і зрозумілий. Вказана сума і коротко описані умови отримання, а також відіграшу.

Що стосується прогнозів, судячи з відгуків, їх статистика чесна. Якщо ставити за ними, можна мати дохід, але не більше 3-4% в рік, якщо пощастить. У розділі «Беттінг-центр» ви знайдете розклад найближчих спортивних подій та середні котирування букмекерів на основний результат для кожного з них. Також тут зазначено, на якому каналі можна буде подивитися поєдинок онлайн. Враховуються не тільки російськомовні канали та сервіси, а й іноземні. На панелі праворуч можна вибрати турнір.

У розділі «Експерти» ви знайдете інформацію про експертів зі світу спорту, які намагаються давати прогнози на спортивні події на Легалбет. У них це виходить не особливо добре, судячи зі статистики. Але нижче знаходиться список гандикапперів, які отримують дохід від своїх прогнозів.

Нарешті, в розділах «Блоги» і «База знань» знаходяться корисні статті про ставки. Співробітники порталу завжди одними з перших викладають оновлену і актуальну інформацію. Наприклад, якщо на якомусь сайті змінився дизайн, додався новий спосіб поповнення рахунку або ще щось, оновлена ​​інструкція, як користуватися всім цим, в найкоротші терміни з’явиться на Legalbet. Авторам сайту платять не за символи, а за статті цілком, тому вони не прагнуть лити воду в своїх матеріалах. Все коротко і по суті.

Однією з головних особливостей порталу є реальні відгуки про букмекерські контори і скарги, які розглядаються фахівцями Legalbet. Вони зв’язуються з букмекерами і з’ясовують, в чому справа. Нерідко проблеми вдається вирішити. Є навіть статистика претензій, які були розглянуті. Представники контор самі користуються цим сайтом і дивляться, що про них пишуть користувачі, а також відповідають на відгуки і скарги. Вони зацікавлені в тому, щоб мати хорошу репутацію і користувачі заходили саме до них.

Послуги та ціни

Всі послуги Legalbet безкоштовні. Ні за що платити не потрібно. Підписатися на прогнози місцевих аналітиків портала можна абсолютно безкоштовно.

Переваги і недоліки

Плюси
Безкоштовні плюсові прогнози
Статті написані без води, все коротко, але просто для розуміння
Велика кількість корисних навчальних матеріалів
Чесна інформація про букмекерів
Можливість подати скаргу на контору і закликати її до відповіді
Мінуси
Нагромадження інформації на головній сторінці
Протиріччя при складанні рейтингів - написано, що місця оплачені, але рейтинги все одно чесні

Відгуки

Відгуки про сайт Legalbet, в основному, позитивні. Це стосується як дизайну порталу, так і послуг, які надає проект. Про прогнози пишуть, що вони не дуже високої якості, але статистика чесна. А це в наш час велика рідкість.

Legalbet допомагає багатьом новачкам правильно обрати букмекера. Адже на більшості ресурсів в інтернеті публікують проплачені рекламні статті про них. Тут же можна дивитися справжні відгуки і скарги.

Поширені запитання

Чи варто довіряти Legalbet?
Кого беруть експертами на Легалбет?
Чи є можливість зареєструватися на сайті?
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі