Огляд сайту Куш в спорті (kushvsporte.ru)

Беттінг портали
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Куш в спорті – це інформаційний майданчик, присвячений прогнозам на спорт. На сайті представлені як безкоштовні, так і платні прогнози. Більше того, кожен зареєстрований користувач має можливість публікувати свої прогнози на платній основі.

Свою активну діяльність цей портал почав в 2012-му році. Спочатку проект називався «Агентство спортивних порад» і публікував аналітичні матеріали про ставки на спорт, а також прогнози (переважно на тенісні матчі).

Зробити ставку

На сьогоднішній день на сайті представлені прогнози на багато різних видів спорту. Відвідавши ресурс Куш в спорті, беттор може знайти понад 1000 прогнозів щодня.

Оформлення та структура

Сайт проекту Куш в спорті доступний за адресою kushvsporte.ru. Перше, що кидається в очі – приємний і сучасний дизайн. Незважаючи на те, що на стартовій сторінці подано досить багато інформації, вона грамотно і приємно структурована. Непогано дизайнери попрацювали і над кольоровим оформленням – спокійний білий фон і сині елементи (кнопки і написи).

Головна сторінка має блочну структуру. Вгорі розташований слайдер з найважливішими новинами. Причому тут представлені як новини зі світу спорту, так і новини проекту. Відразу під ним йде найважливіший блок – Прогнози. Біля назви блоку вказано кількість прогнозів на сьогодні, також присутня кнопка для відображення прогнозів лише на ті події, які вже почалися. Трохи нижче знаходяться піктограми окремих видів спорту, що дозволяють фільтрувати прогнози.

На головній сторінці представлена наступна інформація про прогноз:

 • Вид спорту;
 • Дата і час початку події;
 • Команди (спортсмени), що будуть змагатись;
 • Варіант ставки і кількість користувачів, які на нього поставили;
 • Коефіцієнт;
 • Імовірність проходу в відсотках.

Наступний блок – Кращі прогнозисти. У ньому представлений перелік найбільш успішних експертів із зазначенням приросту їх банку. Натиснувши на ім’я каппера, можна побачити детальну його статистику за кожен окремий місяць.

Далі йдуть Ставки по трендам. Це блок з прогнозами, які базуються виключно на статистичних тенденції виступів граючих команд. Крім власне обраної події, тут представлені варіант для ставки, коефіцієнт і посилання на певного букмекера. Також є лаконічне текстове обгрунтування ставки і шанс її проходу у відсотках.

Далі представлено два інформаційних блоки – Конкурс прогнозистів і Рекомендовані БК. Інформація, представлена в них, повністю відповідає назвам.

Окремо варто відзначити, праву частину головної сторінки, де розташовані корисні віджети, а саме:

 • Рейтинг кращих прогнозистів;
 • Матч дня;
 • Топ-5 прогнозів на сьогодні;
 • Центр ставок;
 • Рекомендовані букмекери.

У футері сторінки представлена загальна інформація про проект.

Укласти парі

Розділи головного меню сайту Куш в спорті практично повністю дублюють блоки, розташовані на головній сторінці. На окрему увагу заслуговують лише два з них – Прогнози і Рейтинг букмекерів.

У розділі Прогнози є три варіанти відображення:

 • Всі;
 • Безкоштовні;
 • Платні.

Для платних прогнозів відображається сама подія, час її проведення, базова статистика каппера, що пропонує прогноз, а також ціна цього самого прогнозу.

Розділ Рейтинг букмекерів має п’ять підрозділів:

 • Всі букмекери;
 • Кращі букмекери;
 • Букмекери з бонусами;
 • Ставки з мобільного;
 • Рейтинг гравців.

На сайті доступні докладні огляди всіх представлених букмекерських контор.

Окремо в головне меню винесена інформаційна сторінка «Як тут заробити?», Де описані вигоди від співпраці з сайтом для користувачів, капперів і партнерів.

Послуги та ціни

Сайт Куш в спорті пропонує своїм відвідувачам як безкоштовні, так і платні прогнози. Ціна передплати на кожного окремого каппера варіюється в залежності від його успішності.

При цьому кожен каппер отримує від проекту 80% від вартості передплати на його прогнози.

Найдешевша підписка, яка була виявлена на сайті, коштує 67 рублів за день, найдорожча – 400 рублів/день. Ці ціни діють при оформленні підписки на один місяць.

Всього існують чотири варіанти, які відрізняються тривалістю. Чим довше підписка, тим менше вартість кожного окремого дня. Для прикладу розглянемо вартість послуг кращого капперу по рейтингу на сайті:

 • Підписка на 7 днів – 6000 рублів (856 рублів/день), мінімум 5 прогнозів за період;
 • Підписка на 15 днів – 7700 рублів (512 рублів/день), мінімум 10 прогнозів за період;
 • Підписка на 30 днів – 12000 рублів (400 рублів/день), мінімум 15 прогнозів за період;
 • Підписка на 90 днів – 24000 рублів (267 рублів/день), мінімум 45 прогнозів за період.

Відзначимо, що для покупки прогнозів необхідно пройти реєстрацію на сайті. Для цього знадобиться вказати номер телефону, адресу електронної пошти та пароль. Також можлива реєстрація через профіль в соціальних мережах. Після оплати підписки на прогнози певного каппера, вони будуть з’являтися в особистому кабінеті користувача. Додатково є можливість налаштувати оповіщення через телеграм.

Переваги і недоліки

Велика кількість прогнозів;
Доступні прогнози на різні види спорту;
Є як платні, так і безкоштовні прогнози;
Якісні огляди букмекерських контор;
Великий вибір капперів;
Доступна статистика кожного каппера;
Кожен користувач може розміщувати свої прогнози та згодом заробляти на цьому.
Послуги кращих прогнозистів вартують досить дорого;
Коефіцієнти, які пропонують каппери, не завжди відповідають дійсності;
Немає української версії сайту.

Відгуки

В інтернеті досить непросто знайти відгуки про Куш в спорті, адже більшість користувачів висловлюються про конкретних капперів, а не про проект в цілому. У тих відгуках, що все-таки вдалося знайти, виділяється багато позитивних моментів: великі обсяги корисної інформації, можливість залишати свої прогнози, широкий вибір капперів і прозора статистика.

Окремі беттори в своїх відгуках про Куш в спорті скаржаться на необ’єктивне відображення інформації. Найбільш популярна проблема – великі розходження між коефіцієнтами, які вказує каппер, і котируваннями, які є насправді. Також зустрічаються підозри в шахрайстві ресурсу зі статистикою.

Поширені запитання

Як зареєструватися на сайті kushvsporte.ru?
Яка вартість прогнозів на сайті Куш в спорті?
Як оплатити підписку?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі