Огляд сайту FootBoom

Беттінг портали
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція сайту Betline.com.ua
Редакція сайту Betline.com.ua
Автор матеріалу

FootBoom – футбольний новинний портал, який також має окремий розділ, присвячений беттінга. Сайт був заснований в 2012-му році групою журналістів, які раніше покинули ресурс UA-Football.

Зробити ставку

Незважаючи на те, що сайт орієнтований на українську аудиторію, він доступний тільки російською мовою. При цьому левову частку новинного контенту становлять саме новини про український футбол.

Оформлення та структура

Базові кольори сайту FootBoom – чорний, жовтий і білий. Вони органічно поєднуються в дизайні ресурсу, який в цілому виглядає досить сучасно і приємно для очей. У плані легкості у використанні все теж дуже навіть непогано. Завдяки зручному меню, відвідувач легко може знайти саме той розділ, який його цікавить.

Головна сторінка має досить типовий вид для новинних спортивних сайтів. Тут є слайдер з ключовими записами, головні новини і загальна стрічка новин. Також на головній розміщено матч-центр і блок з найбільш популярними букмекерськими конторами. В матч-центрі вказані коефіцієнти на основні результати найближчих матчів. Вони виступають гіперпосиланнями на сайти конкретних БК.

Завдяки окремому розділу «Ставки», ФутБум можна розглядати не тільки як класичний новинний сайт, але і як беттінг-ресурс. На головній сторінці цього розділу доступний «Рейтинг Букмекерів» – список букмекерських контор, відсортованих по рейтингу FootBoom. На цій сторінці вказані:

 • Посилання на огляд БК;
 • Інформація про наявність мовних версій сайту букмекера;
 • Розмір привітального бонусу;
 • Рейтинг;
 • Посилання для реєстрації.

Також є можливість подивитися повний рейтинг, в якому близько 60 БК. Окремо відзначимо, що сайт ФутБум за власними критеріями визначає букмекера місяці. Він зазначений на вершині рейтингу.

Огляди букмекерських контор на сайті FootBoom досить глибокі і детальні. Тут можна знайти загальні дані про БК, які розділені на конкретні пункти. Також окремо доступна інформація про:

 • Бонуси;
 • Вхід;
 • Ставки в режимі Live;
 • Дзеркало сайту;
 • Додатки БК;
 • Реєстрацію в БК.

Всім цим питанням присвячені окремі пункти огляду.

Крім «Рейтингу букмекерів», в розділі «Ставки» також є такі підрозділи:

 • Прогнози;
 • Бонуси та акції – добірка актуальних бонусних пропозицій від букмекерських контор;
 • Новини беттінгу – огляд актуальних подій зі світу беттінга;
 • Додатки букмекерських контор – окремі матеріали, присвячені мобільним додаткам БК;
 • Академія ставок – своєрідна база знань. Тут доступні інструкції по ставкам, особливості ставок за видами спорту, а також огляди різних видів і стратегій ставок.

Інформація в розділі «Академія ставок» подається в зручному стилі. У кожному матеріалі є підзаголовки, а також, що дуже важливо для початківців, наводяться конкретні приклади.

На сайті є можливість зареєструватися, що дозволить приймати участь в конкурсах, які проводить редакція, а також обговорювати новини і статті на форумі.

Укласти парі

Послуги та ціни

Портал ФутБум, незважаючи на наявність окремого розділу про ставки, все ж позиціонує себе як інформаційно-новинний сайт. Тому платних послуг тут не передбачено, а заробляє ресурс на рекламі і партнерських програмах букмекерських контор.

Переваги і недоліки

Приємний дизайн;
Зручний матч-центр з коефіцієнтами;
Сайт органічно поєднує в собі новини футболу і корисну для бетторів інформацію;
Детальні огляди БК;
Безкоштовні прогнози від редакції;
Багато корисних матеріалів для початківців.
Немає української версії сайту;
Досить багато прямої і непрямої реклами БК.

Відгуки

Відгуки про сайт FootBoom в більшості своїй мають позитивний характер. Користувачі задоволені великими обсягами корисної інформації. Багато хто відзначає хорошу подачу матеріалів і глибокий аналіз прийдешніх матчів в прогнозах від редакції.

З негативного, деяких читачів не задовольняє значний крен у бік українського футболу, а також майже повне ігнорування турнірів з не топ-5 європейських чемпіонатів.

Поширені запитання

Чи є українська версія сайту FootBoom?
Як зареєструватися на сайті ФутБум?
Що таке «Букмекер місяця» на сайті FootBoom?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі