Огляд сайту Odds Shark

Коефіцієнти
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Odds Shark – американський сервіс, присвячений ставками. Портал був заснований в 2008 році і планомірно розвивається і до сьогодні. На сайті Odds Shark публікуються новини топових спортивних ліг США, а також коефіцієнти і прогнози на результати матчів в цих лігах. Також тут можна знайти прогнози на політичні події.

Зробити ставку

Оформлення та структура

Головна сторінка сайту має не зовсім привабливий дизайн і виглядає дещо шаблонно. Особливо це стосується подачі інформації блоками, які розміщені строго один за одним. Стандартний однотонний фон також не сприяє позитивному враженню від візуального оформлення. Відзначимо, що на сайті Odds Shark є регулятор, що дозволяє змінювати кольорову схему. Варіанта два: чорний і білий.

У верхній частині сайту представлений список найближчих матчів в різних видах спорту з коефіцієнтами на найбільш популярні результати. Там же представлено співвідношення ставок, зроблених користувачами на той чи інший варіант.

Оскільки сайт орієнтований переважно на американську аудиторію, лігою за замовчуванням обрана NBA. Також у верхній частині списку є NCAAB і NHL. У вкладці «Soccer» представлені і деякі європейські футбольні ліги. Зокрема доступні прогнози на:

 • АПЛ;
 • Бундеслігу;
 • Лігу чемпіонів;
 • Ла Лігу;
 • Лігу 1;
 • Лігу MX;
 • Серію А;
 • Чемпіоншип.

Сайт Odds Shark доступний чотирьма різними мовами: англійською, німецькою, португальською та іспанською.

На жаль, ні російської, ні української версії немає.

У головному меню передбачені чотири розділи:

 1. Sports – розділ з інформацією про різні спортивні ліги. Зокрема, тут представлені різноманітні рейтинги, турнірне становище команд, інформація про найближчі матчі і багато іншого.
 2. Odds – розділ з коефіцієнтами. Тут можна відстежувати, як змінювалися котирування.
 3. Picks – розділ, що дозволяє за допомогою комп’ютера вибрати кращий варіант для ставки.
 4. Betting – розділ з інформацією про букмекерські контори.

Також на головній сторінці сайту Odds Shark представлені наступні блоки:

 • Список найкращих БК на думку порталу;
 • Анонс та представлення центрального матчу найближчого ігрового дня;
 • Новини зі світу спорту та беттінгу;
 • Футер з інформацією про сервіс.

Якщо вибрати конкретний матч, відкриється присвячена йому сторінка. Окрему увагу варто звернути на поле «Predicted Score» – прогнозований рахунок. Цей прогноз складається спеціальним комп’ютерним алгоритмом, який враховує статистику і результати попередніх матчів кожної з граючих команд. На цій же сторінці користувач може самостійно ознайомитися з важливими статистичними даними.

Також на сайті представлені огляди букмекерських контор. Портал виставляє оцінки БК за певними параметрами, а також розповідає про нюанси їх роботи. Огляди доступні як в текстовому вигляді, так і в форматі відеоролика.

Варто зазначити, що на сайті Odds Shark розміщено досить багато банерів букмекерських контор, а також вихідних посилань на сайти БК.

Послуги та ціни

Odds Shark представляє всю інформацію на своєму порталі абсолютно безкоштовно. Ніяких додаткових функцій або послуг, які були б доступні за гроші, не передбачено.

Укласти пари

Переваги і недоліки

Власний алгоритм складання прогнозів, який дозволяє, в тому числі, прогнозувати кількість набраних очок (або забитих голів) кожним із суперників;
Відображаються думки гравців про ймовірність того чи іншого результату;
Вся інформація безкоштовна;
Можливість порівнювати коефіцієнти різних БК і відстежувати динаміку їх змін.
Немає української або російської мови;
В епіцентрі уваги переважно американські спортивні ліги;
Шаблонний дизайн сайту.

Відгуки

Головною претензією бетторів з країн пострадянського простору, зрозуміло, є відсутність російської мови. Однак при цьому, клієнти позитивно оцінюють великий обсяг статистичної інформації, представлений на порталі. Також багатьом подобається функція передбачення точного рахунку матчу.

В цілому, відгуків про портал Odds Shark від російськомовних бетторів в інтернеті досить небагато, що не дозволяє сформувати об’єктивну оцінку.

Поширені запитання

Чи є українська версія сайту Odds Shark?
Як на сайті Odds Shark знайти прогнози на європейські футбольні ліги?
Яка ефективність прогнозів від Odds Shark?

Получить бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі