Огляд Odds Portal

Коефіцієнти
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Odds Portal – один з найбільших в світі букмекерських порталів. Він дозволяє порівнювати коефіцієнти в різних букмекерських конторах і знаходити найвищі з них.

Для вилочників це просто незамінний ресурс, адже саме функціонал Оддс Портал дозволяє знаходити події зі ставками на протилежні варіанти, які в будь-якому випадку принесуть виграш.

Ще тут можна дивитися результати матчів і використовувати безкоштовні прогнози інших користувачів, а також брати участь в змаганні прогнозистів.

Оформлення та структура сайту

На головній сторінці відображаються найбільш популярні серед інших користувачів сайту події. Відразу ж можна зрозуміти принцип роботи порталу – ми бачимо 2 або 3 протилежних результату матчу і піктограми букмекерів, в яких даються такі коефіцієнти. Просто натисніть на цю піктограму, і ви потрапите на сайт оператора прийому ставок і зможете укласти парі там.

Також можна знайти і інші матчі. Це робиться за допомогою поля «Search» – введіть назву команди або ім’я гравця і натисніть кнопку зі збільшувальним склом. Врахуйте, що сайт працює тільки англійською і саме на цій мові необхідно вводити будь-яку інформацію. Під рядком пошуку знаходиться список видів спорту. Ви можете вибрати потрібний, потім натиснути на турнір. Після цього в центрі відобразяться всі доступні події і найбільш високі коефіцієнти на них.

На головній сторінці зазвичай відображаються ставки на основний результат. Але ви також можете побачити і інші парі, наприклад, на тотали, гандикапи (фори) і точний рахунок. Ви можете дивитися котирування всіх букмекерських контор, які тільки дають ставки на цей поєдинок (на найпопулярніші події їх може бути близько 100). А внизу вказано середній (Average) і найвищий (Highest) коефіцієнт. Ще одна цікава функція – порівняння котирувань в прематчі і лайв. Просто перейдіть на вкладку «In-play odds» і ви побачите дані в режимі live, якщо матч йде прямо зараз.

На головній сторінці вгорі є вкладки. Кожна з них має підрозділи. Наприклад, на вкладці «Odds comparison» є «Dropping odds», тобто падаючі коефіцієнти. Ви можете вибрати період (1, 12 і 24 години) і рівень падіння – від 10% до 50%. Дане явище означає, що БК отримали інформацію, яка може вплинути на результат. Ви можете використовувати це в своїх ставках, наприклад, поставивши на протилежний варіант.

«Sure bets» – це і є вилки. Ви бачите не тільки те, в яких конторах даються відповідні коефіцієнти, але і profit, тобто прибуток у відсотках від витраченої суми. Якщо натиснути на кнопку калькулятора, ви можете ввести суму, яку ви збираєтеся витратити, і побачити, скільки ви заробите.

Кнопка «Betting tools» також дозволяє побачити валуйні ставки, найбільш популярні матчі, найкращі фори, рух котирувань, попередні результати і турнірні таблиці. Порядок такої ж, як в списку, який ви побачите, якщо наведете курсор миші на цю кнопку. Те ж саме відображається на спеціальній панелі праворуч на всіх сторінках.

Якщо перейти в розділ «Community» вгорі, ви потрапите до користувацького розділу. Тут відображаються прогнози зареєстрованих користувачів. Завдяки цьому ви можете бачити, до якого варіанту результату того чи іншого матчу схиляються беттори. У кожного результату відображається те, скільки людей проголосувало за нього у відсотках від загальної кількості.

Нижче наводяться найбільш успішні в ставках користувачі. Критерієм успішності є ROI, але врахуйте, що вважається сума показників прибутковості за весь час, протягом якого людина зареєстрована на Odds Portal, а не середній показник. Так що цифра на сайті може бути оманливою.

Вгорі праворуч можна зареєструватися і почати залишати свої прогнози (там же є кнопка вибору виду коефіцієнтів). У розділі «Community» можна буде поспілкуватися з іншими бетторами (підрозділ «Feed» вгорі), подивитися статистику інших користувачів («Users»). Також там можна побачити топові прогнози, свою статистику і профіль.

Сторінка «Live scores» дозволяє побачити результати матчів. Використання цієї сторінки таке ж, як на відомому порталі Livescore. Зліва або вгорі вибираєте вид спорту і в центрі дивіться результати.

Нарешті, на сторінці «Bookmakers» є класичні огляди різних букмекерських контор. Матеріали написані коротко і по суті, є зручний поділ на тематичні блоки. Якщо розумієте англійську або вмієте користуватися перекладачем, інформація буде дуже корисною. З Odds Portal ви можете перейти на сайт будь-якого з букмекерів, якщо натиснути на кнопку «W» біля його назви або на зображення. Кнопка «B» означає бонус – ви перейдете на сторінку реєстрації з бонусом, натиснувши на неї.

Для бонусів вгорі є окрема сторінка – «Bonus offers». А розділ «Odds quality» дозволяє побачити середні виплати, що свідчить про якість контори. На цій сторінці праворуч є панель для пошуку букмекера по параметрам.

Функціональні можливості Odds Portal

Виходячи з вищесказаного, на Odds Portal можна виконувати такі завдання:

  • пошук найкращих коефіцієнтів на ринку;
  • пошук вилок і валуйних ставок;
  • перегляд чужих прогнозів і складання своїх;
  • перегляд результатів матчів;
  • перегляд інформації про букмекерські контори і пошук БК за параметрами.

Тарифи і ціни

Плюси і мінуси

Плюси
Велика база букмекерів
Відмінна база вилок і валуїв
Можливість змагатися з іншими користувачами і бачити свій ROI без реальних ставок
Мінуси
Тільки англійську мову
Немає українських букмекерів

Відгуки про портал

У російськомовному і україномовному сегменті інтернету Odds Portal не користується великою популярністю. Відгуків про нього дуже мало. Але ось серед користувачів з Європи, США і Великобританії цей портал користується величезною популярністю. Для деяких він є просто незамінним інструментом. Там відгуки про Odds Portal тільки позитивні.

FAQ по Oddsportal

Чи має інтерфейс сайту російську або українську мову?
Чи є на Odds Portal рейтинг букмекерів?
Чи можна побачити матчі, які пройдуть сьогодні?
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі