Огляд сайту Hot Odds

Коефіцієнти
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Hot Odds – сервіс, який дозволяє бетторам відстежувати зміни коефіцієнтів, як до початку спортивної події, так і в режимі лайв. Сайт був запущений в 2007 році і досить швидко знайшов свою аудиторію. Згідно зі статистикою, сайт hot-odds.com щоденно відвідує понад 6000 користувачів.

Зробити ставку

Оформлення та структура

Сервіс Хот Оддс має вкрай простий дизайн, який, схоже, не змінювався з моменту створення порталу. У сайту світлий фон, а структурні блоки мають зелене обрамлення. Вся інформація подається у вигляді таблиць. Помітно, що красива картинка для розробників цього ресурсу вторинна. Для них в пріоритеті зручна подача інформації. У цьому плані у Hot Odds все добре – необхідні дані представлені відразу ж на головній сторінці та бетторам не потрібно шукати якісь додаткові розділи або щось в цьому роді.

Номінально сайт доступний на більш ніж 10 мовах, серед яких є і російська. Але на практиці при виборі російської локалізації змінюються лише назви деяких елементів. А ось види спорту, назви команд і навіть окремі написи в блоках залишаються англійською мовою.

Головна сторінка сайту складається з наступних структурних елементів:

  1. Робоче меню, де у користувача є можливість вибрати формат коефіцієнтів, бажану мову, часовий пояс, а також зареєструватися або авторизуватися на сайті.
  2. Блок вибору розділу сайту. Всього їх є два: Odds Comprasion та Dropping Odds (в ​​російському варіанті перекладу – «Падіння»).
  3. Меню вибору видів спорту.
  4. Блок з подіями, які відбуваються в даний час.
  5. Блок з подіями, які повинні початися пізніше.

Перейшовши у вкладку «Падіння», користувач отримає можливість фільтрувати події за заданими критеріями. Зокрема, можна вказати дату початку події, процентне значення падіння коефіцієнта, мінімальну кількість букмекерів, у яких зафіксовано падіння, вид спорту, а також точні значення котирувань.

У вкладці «Детальніше» представлені корисні для беттора матеріали – огляди БК, словник термінів, навчальні статті та відповіді на актуальні питання.

Відзначимо, що дивитися зміни коефіцієнтів на сайті Hot Odds можна не тільки для матчів, які заплановано на майбутнє, а й для тих зустрічей, які вже закінчилися.

У таблиці вказано матч, час його початку, турнір, котирування на основні результати, а також кількість букмекерів, які виставили свої коефіцієнти (стовпець «B»). Якщо коефіцієнт на конкретний результат виріс, це зазначається зеленою стрілкою, спрямованою вгору, якщо впав – поле виділено червоним кольором і поруч стрілка, спрямована вниз.

При переході на сторінку матчу на сайті Hot Odds представлені коефіцієнти різних букмекерських контор. При цьому, якщо користувач не авторизований, йому доступні котирування лише обмеженої кількості БК. Тут же вказується середнє і найбільше значення падіння коефіцієнта. У беттора є можливість вибрати бажаний тип ставки, скориставшись відповідними вкладками.

У вкладці H2H, напевно, повинна бути статистика команд або їх останні результати, однак на ділі – вона порожня.

Натиснувши на бажаний коефіцієнт, гравець буде автоматично перенаправлений на сайт обраного букмекера.

Як уже зазначалося, щоб бачити котирування всіх БК, необхідно зареєструватися на сайті Hot Odds. Однак сторінка реєстрації знаходиться в розробці.

Послуги та ціни

Вся інформація, яка представлена ​​на сайті Hot Odds, є безкоштовною. Цей ресурс не пропонує ніяких платних послуг.

Переваги та недоліки

Вся інформація безкоштовна
Відслідковуються падіння коефіцієнтів в декількох БК
Зручний пошук подій
Є можливість вибрати найвищий коефіцієнт на результат події завдяки великій кількості представлених БК
Української версії сайту немає, а російська зроблена дуже неякісно
Немає статистики граючих команд
Виникають помилки при реєстрації

Відгуки

Відгуки про сайт Хот Оддс від гравців з англомовних країн в основному позитивні. Вони відзначають, що портал повністю справляється зі своїми функціями і допомагає відслідковувати зміни коефіцієнтів. При цьому деякі беттори пишуть, що на сайті не вистачає розділу зі статистикою, щоб можна було більш комплексно аналізувати майбутні події.

Беттори з країн пострадянського простору в своїх відгуках про Hot Odds, перш за все, відзначають проблеми з перекладом. Багато користувачів вважають, що цей портал може бути досить корисним як один з інструментів, але його потрібно використовувати разом з іншими сайтами.

Поширені запитання

Як зареєструватися на Hot Odds?
Чи можна відфільтрувати матчі?
Чи є українська версія сайту Hot Odds?

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі