Калькулятор валуйних ставок

Калькулятори
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Валуйні ставки – основа беттінгу. Їх суть полягає в тому, що ймовірність певного результату, яку визначив беттор, повинна бути вище, ніж та, яку дає букмекерська контора.

Зробити ставку

Іншими словами, потрібно знайти помилку аналітиків БК і скористатися цим. Наприклад, ви проводите ретельний аналіз і бачите, що Челсі переможе Манчестер Юнайтед з імовірністю 60% в майбутньому матчі. А букмекер дає на цю подію ймовірність 50%, тобто коефіцієнт 2 (без врахування маржі). Це означає, що аналітики помилилися і дали занадто високе котирування.

Наш калькулятор валуйних ставок допоможе вам визначити, наскільки ваша оцінка ймовірності вище або нижче, ніж у букмекерської контори і чи варто взагалі укладати таке парі. Принцип простий – якщо ваша ймовірність вище, ніж в БК, ставку потрібно робити. Просто введіть коефіцієнт, який виставив оператор прийому ставок, вашу оцінку шансів у відсотках, а також, за бажанням, назву події.

Але пам’ятайте, що перед тим, як користуватися даними калькулятором, вам дуже важливо навчитися робити вірні прогнози. Для цього експерти рекомендують відточувати навички на дрібних сумах. А вже згодом, коли ви придбаєте достатній досвід і досягнете високої прохідності, можна переходити на гру по-крупному.

Розрахувати

Результат

Підсумок

Ймовірність букмекера (%)

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі