Калькулятор систем

Калькулятори
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Система – один з найпопулярніших видів парі в букмекерських конторах. Її суть полягає в тому, що замість одного експресу ви ставите кілька таких ставок більш меншого розміру.

Зробити ставку

Але самостійно прорахувати всі можливі варіанти може бути дуже нелегко. Тому на допомогу приходить калькулятор систем, який ви можете бачити на цій сторінці. Щоб використовувати його, виконайте наступні дії:

  1. Введіть розмірність. Пам’ятайте, що, наприклад, система 2 з 3 означає, що всього подій 3, а в кожному експресі буде по 2 з них. Чим більше кількість подій, тим більше варіантів розмірності.
  2. Введіть загальну суму парі. Вона автоматично буде розділена між всіма експресами в рівних частках.
  3. Вкажіть коефіцієнт кожного результату. Ви також можете поставити галочку навпроти кожного з них в стовпці «Зіграв». Завдяки цьому ви побачите, що буде, і скільки ви виграєте, якщо не пройде один або кілька прогнозів.

В результаті ви побачите конфігурацію всіх експресів, тобто, з коефіцієнтів яких подій будуть складатися купони. Також буде вказана загальна сума виграшу і сума, витрачена на кожен експрес. Ви можете змінити будь-які параметри вже після розрахунку.

Ставки
ПодіїКоеф.ПоверненняПрограш
Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі