Калькулятор ROI

Калькулятори
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

ROI є найважливішим показником при оцінці ефективності беттінгу. Саме він дозволяє побачити, наскільки ви успішні в ставках. Може виникнути ситуація, коли досить багато (наприклад, близько 80%) прогнозів гравця проходять, але він все одно залишається в мінусі на дистанції або не отримує дуже великий дохід. Зрозуміти, так це чи ні, якраз допомагає РОІ.

Зробити ставку

Цей термін буквально означає окупність інвестицій, тобто сума чистого прибутку, яку ви отримаєте, вклавши певну суму грошей. Вона визначається за формулою:

(загальний дохід – загальна сума всіх ставок) / загальна сума всіх ставок * 100

Припустимо, ви поставили 1000 доларів, а отримали 1100. Підставляючи ці цифри в формулу, ми отримаємо (1100 – 1000) / 1100 * 100 = 10%. Отже, вклавши більше грошей, наприклад, 2000 доларів, ви отримаєте ті ж 10% прибутку або 200 одиниць американської валюти в даному випадку.

Здається, все досить просто, проте на практиці з розрахунком цього показника часто виникають складнощі, особливо з першою операцією, тобто підрахунком чистого прибутку. Тому ми рекомендуємо використовувати наш калькулятор ROI. Вам достатньо просто ввести вихідні дані і отримати результат. Ніяких розрахунків самостійно проводити не потрібно!

Розрахувати

Некоректне значення. Повинне бути додатне число.

Результат

ROI:

Індекс надійості:

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі