Конвертер коефіцієнтів

Калькулятори
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Коефіцієнти букмекерських контор можуть бути наступних видів:

  1. Європейський. Це класичний вид для бетторів зі Східної Європи. Він являє собою звичайне число з двома або трьома знаками після коми.
  2. Англійська або дробовий. Перед нами, фактично, приклад, який ще потрібно вирішити. Тобто якщо взяти коефіцієнт 2 в європейському вигляді, це буде, наприклад, 4/2 або 8/4 в англійському. Зазвичай беруться мінімальні числа.
  3. Американський. Це котирування показує, скільки чистого прибутку ви отримаєте, якщо поставити 100 доларів. Знак «-» означає фаворита, «+» – аутсайдера. Наприклад, 2 в європейському вигляді можна представити як -100.
  4. Гонконгський. Це те ж саме, що європейський коефіцієнт, але без 1. Тобто цифра показує чистий прибуток. 2 в європейському вигляді буде рівним 1 у гонконгському.
  5. Індонезійський. Те ж саме, що американський, тільки значення поділено на 100. Тобто 2 в європейському або -100 в американському вигляді означатиме -1 в індонезійському.
  6. Малайзійський. Практично те ж саме, що американський, тільки «+» означає, що чистий виграш буде дорівнює сумі ставки, «-» – що він буде вище.

Перекладати з однієї системи в іншу може бути непросто, тому ми рекомендуємо ввести числа в наш конвертер коефіцієнтів.

Введіть десяткові, американські або інші коефіцієнти, які ви хочете перетворити:

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі