Калькулятор вилок

Калькулятори
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Вилки – одна з основних стратегій ставок на спорт. Вона передбачає, що ви знайдете 2 або 3 результати однієї і тієї ж події з такими коефіцієнтами, щоб при будь-якому з них отримати прибуток.

Зробити ставку

Наприклад, ви ставите на фору -2.5 і +2.5. На перший варіант дається коефіцієнт 2.1, на другий 2.2. Це означає, що ви в будь-якому випадку отримаєте прибуток. Просто в першому випадку вона складе суму ставки, помножену на 0.1, у другому – на 0.2. В одній букмекерській конторі такий варіант неможливий, тому вилки потрібно знаходити на сайтах різних БК.

Іноді вилку не видно з першого погляду. А бувають і ситуації, коли складно розрахувати суму ставки. Наприклад, як зрозуміти, скільки потрібно ставити, якщо коефіцієнти 1.74 і 2.4 або 3.1 і 1.5 і так далі. Самостійно розрахувати суму парі може бути нелегко. Особливо це стосується ситуацій, коли парі не 2, а 3, 4 або навіть більше.

Тому на допомогу приходить калькулятор вилок. Просто введіть коефіцієнти і загальну суму, яку готові витратити. Система самостійно сформує суму ставки, яку потрібно використовувати для будь-якого виду. Навіть якщо ви можете провести всі розрахунки самостійно, з калькулятором зробити це можна набагато швидше і комп’ютер точно не припуститься помилки!

2 ставки3 ставки

ПодіяКоефіцієнтРозмір ставкиПрибуток Прибуток (%)
в %
Загальна ставка


Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі