Калькулятор датчінгу

Калькулятори
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Датчінг (з англійської «dutching» – «голландський») – стратегія ставок, яка дозволяє розрахувати суми ставок на різні результати таким чином, щоб отримати однаковий виграш. Ця система враховує навіть ситуації, коли одна або кілька ставок не зіграє. При цьому можна використовувати будь-яку кількість подій, але хоча б одне з них повинно зіграти.

Зробити ставку

Мається на увазі, що ви будете ставити ординари, а не експреси. Хоча можна брати і комбіновані типи ставок, але тоді слід використовувати підсумковий коефіцієнт в розрахунках так, ніби це одна подія. Найчастіше стратегія датчінгу використовується на біржі ставок Betfair.

Уявімо, що у нас є 3 події з коефіцієнтами 1.42, 7.2 і 13.5. Загальна сума ставок становить 50 доларів. На першу подію потрібно поставити 38.39 доларів, на другу 7,57, на третю – 4.04. Виграш в будь-якому випадку складе 54.5 одиниць американської валюти, чистий прибуток складе 4.5 з них.

Для розрахунку суми парі відповідно до системи датчінгу використовується калькулятор, який ви можете знайти на цій сторінці. Просто введіть кількість подій, потім коефіцієнт кожного з них.

 

Подія Коефіцієнт Розмір ставки Підсумковий коефіцієнт Можливий виграш
     
     
     
     
     
     
   

Розрахувати

 

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі