Калькулятор догону

Калькулятори
3000 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Догін – одна з основних стратегій ставок на спорт. Її суть полягає в тому, що сума наступного парі повинна бути такою, щоб покрити всі попередні невдачі. Наприклад, ви ставите 100 доларів в перший раз, програєте.

Зробити ставку

Припустимо, ви готові поставити на подію з коефіцієнтом 1.9 наступного разу. Щоб покрити першу невдачу, потрібно поставити таку суму, яка дозволила б покрити програні 100 доларів. Для розрахунку суми використовується наступна формула:

(бажаний чистий прибуток + програні гроші) / (коефіцієнт – 1)

Припустимо, ми хочемо залишитися в плюсі ​​на 50 доларів. Підставляємо в цю формулу числа з прикладу вище і отримуємо (50 + 100) / (1.9 -1) = 166.66. І дійсно, 166.66 * 1.9 = 316.65 доларів. Але це прибуток з урахуванням суми ставки. Віднімаємо від цього кошти, які ми вже поставили, тобто 316.65 – 100 – 166.66 = 50.

Відмінність від системи Мартінгейла в тому, що тут немає фіксованого коефіцієнта (а в стратегії Мартінгейла завжди потрібно вибирати подію з котируванням 2, що може бути дуже непросто).

Виконувати подібні розрахунки кожен раз може бути дуже непросто. Замість цього ви можете використовувати калькулятор догону, який знайдете на цій сторінці.

Коефіцієнт ставки
Кількість ставок
Початкова ставка
Загальний банк
Ціль
Значення цілі
Виграш
в кінці серії
Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
guest
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі