Розрахунок точки беззбитковості

Калькулятори
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Якщо побудувати графік витрат і доходів, вони будуть сходитися в якійсь одній точці (зрозуміло, при правильному веденні бізнесу). Ця відмітка називається точкою беззбитковості.

Зробити ставку

Іншими словами, це момент, коли ви починаєте отримувати прибуток від своїх дій. Зазвичай це поняття виражається в грошовому еквіваленті. Наприклад, при витратах в 1000 доларів ви почне отримувати дохід, це і є точка беззбитковості.

У ставках на спорт дане поняття також активно використовується. На цій сторінці ви можете знайти калькулятор точки беззбитковості. Вам необхідно ввести лише середній коефіцієнт та прибутковість (ROI). Після цього ви побачите, наскільки точними у відсотках повинні бути ваші прогнози (іншими словами, скільки відсотків від загальної кількості прогнозів повинні зайти). Тільки в такому випадку ви отримаєте беззбитковість, тобто прибуток. Також ви можете ввести точність своїх прогнозів і побачити, з яким коефіцієнтом потрібно ставити, щоб отримувати прибуток.

Наприклад, при постійних ставках з коефіцієнтом 1.6 і ROI 23% потрібно зробити так, щоб як мінімум 76.88% прогнозів проходили. З таким котируванням це не дуже складно, але потрібен ретельний аналіз.

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі