Ставки на спорт в Іспанії

Законодавство
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline.com.ua
Редакція Betline.com.ua
Автор матеріалу

Ось уже понад 500 років в Іспанії процвітає і розвивається корида. Якщо люди протягом такого значного проміжку часу з величезним інтересом спостерігають за смертельною сутичкою людини і бика, неважко зрозуміти, наскільки близьке для них почуття азарту. Цим досить просто пояснити і досить високу популярність ставок на спорт в Іспанії.

Зробити ставку

У цьому матеріалі ми поговоримо про історію беттінгу в цій країні, детально розглянемо поточний статус ставок на спорт в Іспанії, а також розповімо про кращих і найпопулярніших букмекерів, які працюють на території цієї країни.

Історія букмекерства в Іспанії

Азартні ігри в Іспанії розвивалися стихійно і безладно до середини 20 століття. Першим кроком до стандартизації та систематизації цієї галузі стала абсолютна її заборона. Після державного перевороту в 1938-му році диктатор Франсиско Франко заборонив будь-які види азартних розваг.

Ситуація розвивалася в такому ключі більше 30 років, поки не змінилася влада. З 1975-го під наглядом нового короля почали відкривати окремі казино і гральні будинки. Також в країні знову почали проводитися покерні турніри, та й в цілому азартні ігри (і ставки на спорт як їх частина) були декриміналізовані. Тим часом Іспанію все більше полонила любов до футболу, який став спортом номер один в країні, і навіть певною частиною національної культури.

У 1986-му році Іспанія вступила в Євросоюз і стало остаточно зрозуміло, що повна легалізація ставок на спорт не за горами. На початку 2000-х беттінг був практично не регулювним в країні. Потроху з’являлися букмекери, які приймають ставки онлайн. Це не було дозволено законом, але ніхто особливо не турбувався.

Головний і ключовий момент в історії беттінгу стався в 2011 році, коли був прийнятий Іспанський закон про азартні ігри. У ньому були сформульовані і визначені норми і правила, які висувалися як до букмекерів, так і до гравців. Цей закон охопив всі 17 автономних областей країни, а також автономні міста в межах кордонів Іспанії.

Серед іншого в цьому законі і наступних доповненнях до нього був чітко прописаний і статус онлайн-беттінгу. Особливу увагу було присвячено тому, щоб букмекери прозоро і чесно ставилися до своїх клієнтів. Також в законі є пункт, що дозволяє кожному регіону вводити власні додаткові норми, якщо вони при цьому не суперечать основним положенням.

Після легалізації ставок на спорт через інтернет, деякі великі букмекери не стали отримувати іспанську ліцензію і були змушені покинути місцевий ринок. Йдеться про Unibet і Pinnacle. А ось букмекерська компанія Bwin вирішила «вдарити по святому» і на п’ять років підписала спонсорський контракт з одним з головних футбольних клубів країни – мадридським «Реалом». Хоча угода втратила силу ще в 2013-му, букмекер продовжує досі пожинати плоди.

Укласти парі

Поточний статус беттінг-індустрії

На сьогоднішній день ставки на спорт в Іспанії мають легальний статус і повністю регулюються відповідним законом.

Щоб приймати ставки від іспанських громадян, букмекер зобов’язаний пройти ліцензування в Національній комісії з азартних ігор. Комісія не тільки перевіряє документацію і фінансову звітність, а й стежить за форматами ставок і коефіцієнтами.

Також є особлива вимога до операторів, які приймають ставки через інтернет. Вони зобов’язані мати сайт, розташований в доменній зоні «.es»: в протилежному випадку їх діяльність буде заблокована.

Ще один унікальний момент ставок на спорт в Іспанії полягає в оподаткуванні гравців. З виграшів в розмірі понад 2500 євро беттори зобов’язані виплатити 20% податку, але при цьому враховуються програні ставки. Таким чином, гравці платять податки тільки в тому випадку, якщо перебувають в хорошому «плюсі».

Самі ж букмекери виплачують досить високий податок 25% на валовий прибуток.

Ключові факти про ставки на спорт в Іспанії

Серед головних особливостей беттінгу в Іспанії варто відзначати такі:

 • Ставки на спорт, в тому числі і через інтернет, мають легальний статус;
 • Ключовий документ, який регламентує ставки на спорт в Іспанії – Закон про азартні ігри від 2011 року;
 • Всі онлайн-букмекери Іспанії зобов’язані мати сайт в доменній зоні «.es»;
 • Мінімальний вік для укладення парі – 18 років;
 • При виплаті податків гравцями враховуються програні ставки;
 • Букмекери виплачують до бюджету країни 25% валового прибутку.

Кращі букмекерські контори Іспанії

Серед іспанських гравців найбільшою популярністю користуються такі букмекерські контори:

 • Bet365;
 • Sportium;
 • Betfair;
 • Bwin;
 • William Hill;
 • 888 Sport;
 • Codere;
 • Luckia;
 • RETABet;
 • Betway.

Отримати бонус

Залишити коментар
5 1 голос
Середня оцінка 1 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі