Ставки на спорт в Росії

Законодавство
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Букмекерські контори в Російській Федерації з’явилися зовсім недавно. Ще в СРСР, який існував до 1991 року, вони були заборонені. Зараз це дуже потужна сфера, яка регулюється однією з найбільш жорстких законодавчих баз в світі.

Зробити ставку

Історія букмекерства в РФ

В СРСР будь-які операції з прийому ставок були під забороною і каралися кримінально. Проте, біля будь-якого іподрому завжди збиралася група людей, які приймали парі за класичним методом тоталізатора – чим більше поставив, тим більше отримав в разі вірного прогнозу. Також в Радянському союзі були лотереї, зокрема, Спортлото, про яке навіть зняли однойменний фільм.

У 1991 році з’явилися повноцінні букмекерські контори, які вже були зроблені по закордонним аналогам. На спортивні події давалися коефіцієнти, і беттор міг отримати виграш згідно ним. До 2015 року будь-який букмекер міг отримати тільки ліцензію ФПС (Федеральна податкова служба). Після цього була розроблена дуже жорстка законодавча база.

Поточний статус беттінг індустрії

Зараз ставки на спорт в Росії можуть приймати тільки ті організації, які є частиною ЦУПІС (Центр обліку та переведення інтерактивних ставок) і СРО (Саморегульована організація). При цьому дозвіл від ФНС теж потрібно отримувати, так само, як і раніше.

Фактично, щоб працювати в РФ, необхідно створювати ще одну букмекерську контору, яка буде функціонувати тільки в одній країні. Наприклад, існує міжнародна версія Паріматч, а також російська. Друга приймає тільки гравців з Росії, а сайт першої взагалі блокується інтернет провайдерами по всій країні.

Ці версії трохи відрізняються одна від одної, але мають однаковий дизайн і безліч інших подібних моментів. У міжнародних версіях букмекерів, які часто називають офшорними, більше акцій, спеціальних пропозицій, ширше лінія, є казино та ігрові автомати. В інших країнах можна просто отримати місцеву ліцензію або не робити навіть цього.

Гравець, який хоче зареєструватися в букмекерській конторі, повинен пройти ідентифікацію для ЦУПІС. Це відбувається шляхом подання фотографій документів в клубах БК, салонах зв’язку і/або за допомогою відеодзвінка. Російські беттори можуть зареєструватися в офшорних конторах – за це не передбачено жодного покарання. Вибір залишається на совісті гравців. Але для доступу до неліцензованих операторів потрібно використовувати засоби обходу блокувань.

Законодавча база постійно посилюється, тому приймати ставки на спорт в РФ стає все складніше. Загальний обсяг цільових відрахувань не може бути менше 15 млн. рублів. Відповідний закон підписав президент Росії В. В. Путін в 2015 році.

Проте, не дивлячись на всі складнощі, сфера спортивних ставок дуже широко розвивається в РФ. Букмекери є спонсорами багатьох команд, організацій та змагань, пов’язаних зі спортом. А лінія і розпис провідних операторів постійно розширюється.

Ключові факти про ставки на спорт в Росії

  1. Букмекери можуть працювати лише за умови, якщо відносяться до ЦУПІС та СРО, а також мають ліцензію ФНС.
  2. Одна і та ж БК не може працювати в Росії та інших країнах. Для РФ їй потрібно створювати окрему контору і її сайт.
  3. Гравці можуть зареєструватися як в ЦУПІСній версії контори, так і в офшорній.
  4. Ставки на спорт в Росії широко розвинені. Контори є спонсорами спортивних клубів та організацій, а також більш ніж активно рекламуються на телебаченні і за допомогою інших способів.

Кращі букмекерські контори РФ

  1. 1хСтавка. Найширші лінія і розпис на російському ринку. При цьому зовсім небагато акцій та інших спеціальних пропозицій. Практично у всіх рейтингах саме 1хСтавка займає перше місце.
  2. Ліга Ставок. Один з найбільш авторитетних букмекерів. Лінія і розпис теж широкі, але не настільки, як в 1хСтавці. Акцій і спеціальних заходів більше.
  3. Фонбет. Позиціонується як найстаріший букмекер в Росії. Є суперекспрес, тобто аналог тоталізатора. Акцій теж чимало, а ось над вибором ставок потрібно багато працювати, щоб хоча б наблизиться до рівня перших двох БК.
  4. Паріматч. Український оператор, який отримав ліцензію в РФ і став одним з кращих в країні. Лінія непогана, як і рівень коефіцієнтів.
  5. Бетсіті. Перший конкурент 1хСтавки по ширині лінії. Тут є ставки на безліч додаткових показників, а також Суперсистема дня, тобто тоталізатор.

Отримати бонус

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі