Ставки на спорт в Великобританії

Законодавство
2500 UAH
Бонус 100% на перший депозит
Отримати бонус
Автор матеріалуРедакція Betline
Редакція Betline
Автор матеріалу

Ставки на спорт в Великобританії – це не просто розвага, це ціла культура зі своєю дуже багатою історією. На сьогоднішній день це одна з основних статей доходів Об’єднаного Королівства.

Зробити ставку

Історія букмекерства в Великобританії

Тільки уявіть собі – перша лотерея в Великобританії була організована в 1566 році королевою Єлизаветою! Тоді вона хотіла зібрати гроші на ремонт гавані і для цього виставила на продаж 400 тис. квитків. Але люди ще не знали, що це таке, та й час був зовсім інший, тому було розкуплено лише 10% від загальної кількості. Ще до цього, в 1541 році був прийнятий закон про азартні ігри, який, фактично, заборонив їх. Проте, прийом ставок в тому чи іншому вигляді здійснювався на іподромах. Деякі умільці брали парі і на інші події, але це не було масово.

У період з 1710 по 1744 вийшло ще 5 законів, які стосувалися гемблінгу. Але всі вони ніяк не дозволяли державі хоч якось регулювати прийом ставок і, отже, отримувати від них дохід. Все змінилося в 1845 році, коли азартні ігри були узаконені, а шахрайство в них заборонено. При цьому всі зобов’язання, які були отримані в результаті ігор, все одно не мали законної чинності. На практиці це означало, що, наприклад, Джон зі Стівом посперечалися, один з них програв, але за законом він може нічого не виплачувати іншому. Всі угоди трималися на чесному слові.

З 1853 року влада знову взялися за регулювання даної діяльності. Було прийнято ще 6 законів, перш, ніж в 1947 році, нарешті, ставки почали обкладатися податком. А в 1960 році були легалізовані приватні казино, хоча люди були проти. Протягом усіх цих століть вони вважали азартні ігри чимось аморальним і непотрібним суспільству аристократів. Але ті ж самі аристократи першими билися об заклад між собою і ходили на іподроми, щоб витратити кілька фунтів.

У 2005 році була заснована Комісія з азартних ігор. Вона контролює всі фінансові потоки, а також роботу місцевих органів влади, які видають ліцензії. В обов’язки даного установи входить боротьба зі злочинністю, захист дітей від ставок в принципі і дорослих від гральної залежності.

Поточний статус беттінг індустрії

З 2014 року податок на беттінг та гемблінг становить 15%, але їх платять самі букмекери. На сьогоднішній день ставки на спорт у Великобританії є настільки популярними, що становлять близько 0,5% ВВП країни. І це за даними на 2010 рік: напевно, зараз ці цифри ще вище. Податкові надходження щороку досягають близько 1 млрд. фунтів стерлінгів.

Беттінгові компанії являються спонсорами безлічі клубів і спортивних організацій. Їх символіка з’являється на стадіонах, а місцеві букмекери вже стали частиною культури. Всі вони були створені багато років тому і щороку приносять в казну багатомільйонні доходи.

Місцеві контори вже настільки абсорбувалися в культуру, що їх співробітники намагаються придумувати настільки нестандартні способи привернути увагу, що іноді це заходить занадто далеко. Наприклад, одного разу БК поставила кімнату для сповіді прямо на вулиці. Звичайно ж, деякі віруючі люди збунтувалися проти такої наруги над релігією, але уваги цей крок однозначно залучив.

Власне, і виграють тут найбільше. Найбільший виграш в букмекерських конторах Великобританії був зафіксований в 2011 році. Тоді Стів Уайтлі виграв 1.5 млн. фунтів стерлінгів, поставивши всього лише 2 фунта! Він уклав парі на коня, який до цього програв 28 разів поспіль. Більше виграють тільки беттори з США. У той час, як в Україні, Росії та інших країнах пострадянського простору все ще ламають голову над тим, як врегулювати сферу ставок, блокують зарубіжних букмекерів, у Британії вже давно вирішили цю проблему. Ось з кого треба брати приклад.

Ключові факти про ставки на спорт у Великобританії

  1. Ставки в Великобританії – це не просто розвага, це частина місцевої культури, так само, як футбольні матчі, бійки, хулігани і так далі.
  2. Щороку букмекерська діяльність приносить в місцеву казну близько мільярда фунтів.
  3. Ставки становлять 0,5% ВВП Великобританії.

Кращі букмекерські контори Великобританії

  1. Bet365. Одна з найкращих і відомих контор в усьому світі з найширшим розписом. У різний час БК була спонсором багатьох футбольних клубів. Є вітальний бонус до 100 фунтів.
  2. BetVictor. Ще один зразок стабільності та надійності протягом багатьох років. Тут бонус новим гравцям становить 30 фунтів, але отримати його можна лише за 5.
  3. WilliamHill. Компанія славиться великою мережею пунктів прийому ставок і унікальними пропозиціями.
  4. Betfred. Новим гравцям пропонується витратити 10 фунтів, а отримати 30.
  5. Coral. Відома і стара БК.

Отримати бонус

Залишити коментар
0 0 голос
Середня оцінка 0 гравців
Додати коментар
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі